Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:24 26.06.24 
Контакти
   >> Приятели
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Живот без мечти?!нови [re: Дokтopa]  
Автор Crony ()
Публикувано12.02.04 16:33



Просто не можах да се стърпя да не си сложа тези две "муцунки". Драго ми стана , че мислиш че същността ми е разционална. Друго си е, дори и да не си, да те мислят хората за много рационален ;).
Вече в един друг клуб ми се наложи да обяснявам, че става дума за много елементарно нещо. С тази сигнатура се опитвам да се поощтрявам сама в отказването от цигарите :)). Толкова е прозаично и дребно, а толкова генерални изводи се правят от него ;)).
А за "романтизма" и ти си прав :))). Не ми беше идвало на ум, че е по рождение. Но защо тогава неромантичните толкова се дразнят от романтизма(така поне ми се струва), че и хората, които го притежават го крият, сякаш е някакъв срамен недъг, а не "сини или кафяви очи" ;)?

като ще съм роб, то нека да съм роб на добри навици


Тема Re: Живот без мечти?!нови [re: Crony]  
Авторtedi (Нерегистриран)
Публикувано13.02.04 08:45



Dokato 4etiah va6ite pisania se zamislih i za svoia givot.Kak giveia az ,me4taia li.Otgovorat e stra6en.Ne znam kak se slu4va no me4tite umirat ,prosto se paztvariat vav sku4niia ni givot.



Тема Re: Живот без мечти?!нови [re: tedi]  
АвторДaмa пиka (Нерегистриран)
Публикувано13.02.04 13:32



Животът сами си правим скучен .А що се отнася до мечтите сега ще ти кажа ,че миналата година ми се случи нещо невероятно ........сбъднаха ми се и най -невероятните мечти,дори неща за които не си позволявах и да си помисля
станаха реалност.
Извода е да не губиш надежда!



Тема Re: Живот без мечти?!нови [re: Crony]  
АвторДokтopa (Нерегистриран)
Публикувано13.02.04 13:58



Аз цигарите въобще не съм ги и почвал и не знам какво е да не можеш да ги откажеш. Но като гледам цените скоро много хора ще спрете да пушите.:)
Дразнят се защото не умеят да бъдат романтични.Другите го крият за да не дразнят първите и да предизвикват завист.

А твоите очи какъв цвят са?



Тема Споделинови [re: Дaмa пиka]  
АвторДokтopa (Нерегистриран)
Публикувано13.02.04 14:03



каква е била мечтата ти? Аз като се замисля съм си постигал целите, но мечтите ми не са станали реалност.
Мечтата е нещо, което не зависи само от теб.Иска се и голяма доза късмет. А моя нещо хич го няма след като всичко става с кански усилия.Вярно, че пак става.Но с много нерви и усилия.
А мечтата ти идва ей така.......



Тема Re: Споделинови [re: Дokтopa]  
АвторДaмa пиka (Нерегистриран)
Публикувано13.02.04 15:45



Ще ти кажа ,че мечтаех да отида на море ,не бях ходила много години и дори не мислих ,че ще имам такава възможност,но стана за 4 дни в най хубавия сезон -началото на есента ми се случи да отида.
Там се срещнах с познат с който си пишехме от доста време не съм си и помислила ,че може да се срещнем някога ,но стана и така ,сбънаха се и други малки мечти.



Тема Re: Живот без мечти?!нови [re: Дokтopa]  
Автор Crony ()
Публикувано13.02.04 19:28



Направо ме засрами с това "не съм ги почвал". Аз не заради цените искам да ги спра, и май за сега успявам :). Ако ми стискаш палци за да знам,че не съм сама в борбата, и ще има от кого да се срамувам,може и още по-лесно да ми стане :).

Кафяви са очите ми, и винаги гледам много разсеяно(да не дразним сега неромантичните ;))).

като ще съм роб, то нека да съм роб на добри навици


Тема Re: Споделинови [re: Дaмa пиka]  
АвторДokтopa (Нерегистриран)
Публикувано14.02.04 14:22



Ти значи си един щастлив човек. Аз след вторият ден на море "полудявам".


П.П. Нека мечтите ти стигнат слънцето.



Тема Re: Живот без мечти?!нови [re: Crony]  
АвторДokтopa (Нерегистриран)
Публикувано14.02.04 14:27



Как да не ти стискам палци? Та нали така ще има повече въздух и за мен?! Даже и на краката ще стискам. Ако не помогне ще минем към алтернативни методи.

Моите също са кафяви.
Сигурна ли си, че разсеяно е точната дума?



Тема Re: Живот без мечти?!нови [re: Дokтopa]  
Автор Crony ()
Публикувано14.02.04 16:06



Ей, да не искаш да кажеш, че съм кривогледа ;))))))!?
Нееее, винаги мисля за хиляди неща едновремемно :))). Връзки, аналогии, асоциации. Не спира да работи въображението ми :). Това е онзи разконцентриран поглед........, който долавя други нюанси и детайли от света ;-Р ;))).

П. П. Благодаря ти за подкрепата :). Поне един път седмично ще ти докладвам дали пуша.
като ще съм роб, то нека да съм роб на добри навици

Редактирано от Crony на 14.02.04 16:08.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.