Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:03 01.07.24 
Контакти
   >> Приятели
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Все пак  
Авторимпo (Нерегистриран)
Публикувано16.08.03 13:05



стана това, че се срещнахме през юли, познах!



Тема Re: Все пакнови [re: импo]  
Автор Crony ()
Публикувано17.08.03 08:41



И как беше срещата :)?
Беше ли това, което очакваше или имаше и изненади ;)))?

"Само този, който носи хаос в душата си, може да роди танцуваща звезда" F. Nietzsche


Тема Re: Все пакнови [re: Crony]  
Авторимпo (Нерегистриран)
Публикувано17.08.03 16:09



когато нищо не очакваш, няма от какво да си разочарован



Тема Re: Все пакнови [re: импo]  
Автор Crony ()
Публикувано17.08.03 23:56



Че кой говори за разочарования :))). Всяка среща е приятна изненада.
Ама май тези, които говорите, че не трябва да имаш очаквания най-много се борите със своите ;). Малко даже досадно става това да се повтаря под път и над път.
Ако можеш със думи прости да ми кажеш като как така има хора, които нямат никакви очаквания ще се изненадам приятно, без да имам кой знае какви очаквания, че ще ми отговориш смослено ;Р ;))).

"Само този, който носи хаос в душата си, може да роди танцуваща звезда" F. Nietzsche


Тема Re: Все пакнови [re: Crony]  
Авторимпo (Нерегистриран)
Публикувано18.08.03 00:53



елементарно Уотсън, аз харесвам бонбони "Троен лешник" и все ми е едно в каква опаковка ще ги намеря, отварям ги и ги изяждам, а с опаковката е за да се продадат , за да се изядат самите те трябва да са вкусни

смислено ли е?




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.