Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:24 26.05.24 
Контакти
   >> Приятели
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Реки от грях?!нови  
АвторДokтopa (Нерегистриран)
Публикувано29.07.03 23:12



В разгара на средно статистическото лято, си стоя на плажа - пия някакъв недоказан сок и си чета книга, волно опънал се на шезлонга.
Срещу мен младеж и две девойки правят някакви нескопосани опити да се свалят взаимно.Поглеждам на ляво - две влюбени гълъбчета изложили телата си на показ се "предпазват" от слънцето с цели 18 фактора.Така де, съчетават приятното с полезното.В дясно девойка с предизвикателна външност изложила прелестите си на слънцето, като евреин стока на пазара, се препича необезпокоявана пред погледите на минаващите мъже./то пък какво да я безпокои - тя всичко си има!/
И си мисля, че се чуствам като на пазар.Всеки нещо изложил и чака купувачи.Да мине някой и да го отнесе.Да му достави удоволствие пък после каквото ще да става.
Жените позират, мъжете фантазират, после се избират. И всички са така отнесени и замислени само за едно.За удоволствието.За греха.
Е, ако може да се нарече грях това?

Та приятели искам да ви питам, лятото ли е сезона на "греха" и само топлото време ли е причината да мислим повече за секс? И бихте ли казали, че лятото е сезона за секса? Защото аз лично предпочитам други сезони.Така де, иначе се топя като айсберг в пустиня.



P.S. Не се гаси туй що не гасне!



Тема Re: Реки от грях?! [re: Дokтopa]  
Автор Peмeдиoc (самота)
Публикувано31.07.03 12:29



В тези жеги усилен секс? Не, благодаря

Aledar~


Тема Re: Реки от грях?!нови [re: moderator]  
АвторDoktora (Нерегистриран)
Публикувано31.07.03 21:53



И аз съм на мнението, че изневярата скрепява връзката. Но лятото някак си е по-така. За мен лично сезона няма значение, то е по-скоро въпрос на вътрешна нагласа - не мислиш ли? / все е вдървено положението/

От къде казваш мога да си купя няколко камили?


P.S. Всичко е в главата ми!



Тема Re: Реки от грях?!нови [re: Дokтopa]  
Авторodolam (Нерегистриран)
Публикувано01.08.03 14:08



абе много жалко е това дето описваш. чак се чудя дали за хора става дума. но за хора де, определено. ма на, все пак ми се струва, че човек би трябвало да звучи по-гордо от описаната плажна битийност.
не става ясно защо употребяваш думата грях, и то така лековато. е ли грях описаното от теб или не? да, да знам че не ти е това основния въпрос, но си позволявам да наблегна на този елемент. иначе за грях няма сезони, просто през лятото възможностите са повече, не че през останалото време, човек е по-праведен.



Тема Re: Реки от грях?!нови [re: moderator]  
АвторDoktora (Нерегистриран)
Публикувано02.08.03 22:44



Или има силна инфлация при жените,
или аз давам повече и се минавам?

Последния път си данох сърцето,
и май нямам какво да давам освен душата си,
а на кой му е притрябвала тя?



Тема Re: Реки от грях?!нови [re: Дokтopa]  
Авторshelbi (Нерегистриран)
Публикувано03.08.03 20:14



....А има ли сезон за обзелата те страст...той май е петия сезон[



Тема Re: Реки от грях?!нови [re: shelbi]  
АвторDoktora (Нерегистриран)
Публикувано04.08.03 22:40



Tova ne e sezon! I e silno zarazno osobenno ljatoto!!!

Vzimai predpazni merki!


P.S. Няма лек за човек, щом е болен от любов!
Ама много любов, много нещо, много пациенти!



Тема Re: Реки от грях?!нови [re: Doktora]  
АвторEli (Нерегистриран)
Публикувано07.08.03 10:42



Какво тук значи някакво си сърце, ми то мили хора си е просто един орган, подобен на помпа, даващ ни уникалната възможност да живеем. Не знам защо е масово разпространено,че любовта и емоциите ни минават през сърцето-ПЪЛЕН МИТ!!! Замислете се и ще видите,че всичко е съзнание,ако него свързваме с душата съм съгласна.
И винаги има някой на който му трябва твоята душа, но внимавай на кой я даваш!!! Понеже после е трудничко да си я вземаш, а тя определено ти трябва.



Тема Re: Реки от грях?!нови [re: Eli]  
АвторDoktora (Нерегистриран)
Публикувано07.08.03 13:01



На различните хора през различни места им минава!/любовта де/

Съгласен съм с теб, че е въпрос на разум и може би моментно умозамайване.

П.С. Всичко е в главите ни! Каквото си го направиме такова!

Ех, тази душа! Душата ми вземи и с греха я съживи! / пея си /



Тема Re: Реки от грях?!нови [re: Doktora]  
АвторEli (Нерегистриран)
Публикувано07.08.03 14:59



Душата ти да звема аз не смея,
едва ли бих я карала да пее,
кому е нужна тъмнина,
нормално е да искаш светлина!
И вместо с грях аз да я съживя,
с усмивка мила ше те ослепя!

Просто си драскам




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.