Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:05 18.06.24 
Контакти
   >> Приятели
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Уффффф!нови  
Автор Crony ()
Публикувано15.07.03 00:17



Какво беше това чудо тези дни :)?! По никакъв начин не можеше да се влезе. Ни през вратата, ни през прозореца, ни през комина ;))).
Как сте приятели? Няма ви ;))). Май не ви е липсвало много това тихо и уютно клубче :)).
Хайде, разказвайте, къде бяхте, какво правихте, намерихте ли нови приятели :)))?

"Само този, който носи хаос в душата си, може да роди танцуваща звезда" F. Nietzsche


Тема Re: Уффффф!нови [re: Crony]  
Автор pravist (seriozna)
Публикувано15.07.03 09:52



тук сме, но първо дирът твърде често се срива
второ, утре съм на изпит в мин на правосъдието
трето, точно сега нямам нужда от нови приятели - първо, щото за да нарека някого приятел, ми е нужно малко време, и второ, щото имам достатъчно.


did i ask too much
more than a lot
you gave me nothing
now it's all i got


Тема Re: Уффффф!нови [re: pravist]  
Авторcrony (Нерегистриран)
Публикувано15.07.03 11:18



Е, значи ето с какво ще са ми заети ръцете утре ;))). Да не помислите, че не пиша заради Дир-а, нееее. Ще стискам палци :)).
Смелост и успех ти желая :))).
А иначе, един приятел повече никога не е излишен. Място много ;))).



Тема Re: Уффффф!нови [re: Crony]  
Автор Bloody Mary (*bloody*)
Публикувано15.07.03 15:34



здрастииии
абе някъв ужас беше тва, направо бях полудяла.....мъча се по 100 часа да се докопам по някакъв начин до клубчетата, ама не......то от my.dir.bg не беше, то дори от съобщенията на мейла ми, че имам нови бележки се опитвах и нищо....ужас
надявам се да не се случва вече....а иначе много ми липсваше клубчето, бъди сигурен :)))
колкото до прителите......не, не открих :((, но ж момента май пуржо трябжа да се оправя с тези, които имам в момента....всъщност дали ги имам е въпроса...
а иначе сега съм на моренцето :)))


~~~Bloody Mary~~~

Редактирано от Bloody Mary на 15.07.03 15:41.



Тема Re: Уффффф! [re: Crony]  
Автор T_o_6_e (Невярващ)
Публикувано15.07.03 20:11



"Винаги в неделя, но не всяка неделя"....
Скъпи, приятели, чичко Мърфи си го е казал, за проблемите и кога се случват.
А до който търси приятели си ги намира, или него намират

Errare humanum est.


Тема Re: Уффффф!нови [re: Crony]  
Автор moderator (ентусиаст)
Публикувано16.07.03 16:40



ku-ku



Тема Re: Уффффф!нови [re: crony]  
Автор pravist (seriozna)
Публикувано16.07.03 18:14



;|много благодаря - вече съм правоспособна. черпим всички от виртуалното барче с виски, фъстъци, водка и сельодка, ракия с шопска и ...мнооооооооооооооо сладолед
наздраве.
разбира се, че има място. просто днес се чудя, тоест все още се чудя какво животно е приятелят.

did i ask too much
more than a lot
you gave me nothing
now it's all i got


Тема Re: Уффффф!нови [re: pravist]  
Авторso what (Нерегистриран)
Публикувано17.07.03 02:43



drun-drun,4ydi6 se kvo zivotno bil priatelia....
ti si visokomerna,ima6 nekoi ,koito da ti ygazda na interesite i drebnite hrymvania i se misli6 za mnooogo ymna,6tot si zavur6ila ne6to i te voziat s hybava kola
tva si ti spored men



Тема явнонови [re: so what]  
Автор pravist (seriozna)
Публикувано17.07.03 10:00



ме бъркаш с някого

did i ask too much
more than a lot
you gave me nothing
now it's all i got


Тема Re: Уффффф!нови [re: pravist]  
Автор Crony ()
Публикувано17.07.03 17:38



Пак пропуснах веселбата :)))(този път по причина на БТК :(, което обаче не ме спира и днес да се радвам на успеха ти и да се почерпя за твое здраве :)))).
Абе знаеш ли...какво единомислие...и аз нещо напоследък много се чудя.
Не искам да развалям купона, но напоседък, много по-добре се чувствам сред добронамерени непознати, отколкото с уж загрижени за мен приятели. Защо ли е така? И ти ли за това мислиш?

"Само този, който носи хаос в душата си, може да роди танцуваща звезда" F. Nietzsche



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.