Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:09 29.06.24 
Контакти
   >> Приятели
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Защо?нови  
Автор Fire Lady (огнена)
Публикувано22.06.03 12:27



Защо хората постоянно те нараняват? Без да ги интересуваш ти и твоите чувства..... Трябвало да прощаваме......да бе! Вече не. Когато ти дойде гуша спираш да прощаваш. Когато са те наранявали многократно спираш да прощаваш. Когато търсиш доброто, но не го откриваш, спираш да прощаваш. И искаш да си го върнеш. Както теб те нараниха. За да ги боли и тях, така, както теб. Сега е мой ред да не ме интересуват чувствата им. Защото сега АЗ страдам, а не те.
И ми е кофти- днес, и вчера, и онзи ден, и в четсъртък, и миналата седмица .....
И искам да говоря.......да кажа всичко, което мисля. Но в момента мога да говоря само на себе си. Както винаги. Аз ли съм виновна затова? Може би. Появи се един човек, който пожела да ме изслуша. Обичам да говоря с него, но сега той неможе. Разбирам го и не му се сърдя. Неможе всеки по всяко време да ти е на разположение да те изслуша, само защото на теб ти е кофти. Днес съм по- зле от вчера. И така искам да поговоря с него и пак да ми каже, че всичко ще се оправи.....Каза ми, че след лошото идва страшното, а после хубавото. Вие как мислите? Това, което изживявам сега, лошото или страшното е? Той казва, че е страшното, а лошото не съм го усетила. А ако не успея да премина през това, каквото и да е то? Тогава какво? Никой не предвижда този вариант, нали? ''Ще издържиш''. Съмнявам се. Всеки следващ път боли повече от предишния. Всъщност на кого му пука, че теб те боли? Май накрая и на самия теб не ти пука. Няма значение.
А когато дойде хубавото.....с кого ще го споделя? Ако си загубил приятелите, какъв е смисълът? Ако мен питате, няма такъв. Никога не е имало. А защо не искаме да го признаем? За да не ни помислят за слаби ли?

Незнам......объркана съм и на намирам нито смисъла, нито начина, нито искам вече да ги търся. Май това правим- постоянно ги търсим. И дори да не ги намираме, пак продължаваме, и пак, и пак...... и въпреки че ни боли, не спираме. Аз вече не желая да ме боли. Твърде много беше. И нито имам сили, нито имам желание да продължавам да се боря.
Това е.
Съжалявам, че ви занимах с моите неща и ви благодаря, ако някой въобще е прочел това....

Мечтай, все едно ще живееш вечно.
Живей, все едно, ще умреш утре!

Редактирано от Fire Lady на 22.06.03 12:49.



Тема Re: Защо?нови [re: Fire Lady]  
Автор DareDevil (LordOfPain)
Публикувано22.06.03 13:07



Прочетох го и имам сълзи в очите...Дявола не лъже...



Тема Re: Защо?нови [re: DareDevil]  
Автор Fire Lady (огнена)
Публикувано22.06.03 13:10



недей, моля те.....не желая да карам никого да се чувства длъжен за нещо към мен....
аз рева от онзи ден общо взето.....

Мечтай, все едно ще живееш вечно.
Живей, все едно, ще умреш утре!

Редактирано от Fire Lady на 22.06.03 13:11.



Тема Re: Защо?нови [re: Fire Lady]  
Автор DareDevil (LordOfPain)
Публикувано22.06.03 13:13



Аз не съм ти длъжен...не ме ядосвай...аз те разбирам,колкото мога...



Тема Re: Защо?нови [re: DareDevil]  
Автор Fire Lady (огнена)
Публикувано22.06.03 13:16



защо да те ядосвам, бре?

Мечтай, все едно ще живееш вечно.
Живей, все едно, ще умреш утре!


Тема Re: Защо?нови [re: Fire Lady]  
Автор DareDevil (LordOfPain)
Публикувано22.06.03 13:20



Защото...
Не ме ядосваш...



Тема Re: Защо?нови [re: DareDevil]  
Автор Fire Lady (огнена)
Публикувано22.06.03 13:23



ами радвам се, защото не го искам.....колкото и да ми е зле, нямам за цел да ядосвам хората...

Мечтай, все едно ще живееш вечно.
Живей, все едно, ще умреш утре!


Тема Re: Защо?нови [re: Fire Lady]  
Автор DareDevil (LordOfPain)
Публикувано22.06.03 13:26



Знаеш ли,че те разбирам?



Тема Re: Защо?нови [re: DareDevil]  
Автор Fire Lady (огнена)
Публикувано22.06.03 13:30



ami ako e taka, blagodarq ti.....tupo zvu4i, nz kakvo da kaja.....vsi4ko mi e ka6a.....

ok......6te se opitam.....za6to misli6, 4e me razbira6??

Мечтай, все едно ще живееш вечно.
Живей, все едно, ще умреш утре!


Тема Re: Защо?нови [re: Fire Lady]  
Автор DareDevil (LordOfPain)
Публикувано22.06.03 13:31



Чувстам се по прилежащ и подобен начин...май...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.