Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:38 28.06.24 
Контакти
   >> Приятели
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Има ли нещо, което...нови  
Автор a3™ (*откачена*)
Публикувано30.04.03 07:55



е зад гърба ви, много назад в миналото, но никога не бихте го споделили с най-добрия /добрата/ си приятел /приятелка/, поради една или друга причина...? Мислите ли че трябва всичко да се споделя? Дали в различние ситуации ще можете да отсеете наистина истинските ви приятели? Мога дори да ви разкажа една приказка...която е доста поучителна в случая...за приятелството, но едва ли на някого ще му бъде интересно. Напоследък хората се вълнуван от наистина СТРАННИ неща...както и да е.


Никога не съм толкова заета, колкото през свободното си време.

Тема Re: Има ли нещо, което...нови [re: a3™]  
Автор blackgod (мрачен)
Публикувано30.04.03 09:16



Добро утро... погледнах в кафето , но не те видях там ... А сега по темата..
Винаги си имаме някои тайни които не бихме споделили с най-дибрите си приятели... Най- малкото в минало все ще има случка или постъпка с която хич не се гордееме, за която сме си направили /надявам се/ правилните изводи , и просто не виждам смисъл да я споделям... не е гаранция че ще ни разберат правилно.
Какво влагаш в понятието "истински приятел"?
И давай приказката насам , че ме остави без кафе днес , пък и вестник не си купих ....



Тема Re: Има ли нещо, което...нови [re: blackgod]  
Автор a3™ (*откачена*)
Публикувано30.04.03 09:25



сори, ама се успах малко, а и няма финанси за кафе. днес без кафе

ами знам ли...но искам да мога да казвам ВСИЧКО на този човек, който наричам "истински приятел". В момента благодаря на всичко имам такъв човек до себе си...за напред не знам


Никога не съм толкова заета, колкото през свободното си време.

Тема Re: Има ли нещо, което...нови [re: a3™]  
Автор blackgod (мрачен)
Публикувано30.04.03 09:50



На приятел мога да кажа почти всичко, но има неща от миналото ми които бих предпочел да си останат заровени там ... Не мисля че за някой ще е от полза да ги разбере, само ще почне да си вади погрешни изводи...
Иначе за мен понятието истински приятел е малко по различно от това което повечето хора са свикнали да приемат... За повечето хора истински приятел означава , идеален човек на който могат да разчитат на 100% , а такива хора няма ... Много е важно да си познаваш приятелите , и да знаеш какво можеш да поискаш от тях когато си в нужда... Мога да ти дам елементарен пример: най-добрия ми приятел, с когото сме като братя/ познаваме се от 15 години/, знам че ако ме нападнат няколко човека ще избяга ... Просто в такива ситуации не е много смел... Но не мога да му се сърдя за това , природата му е такава и той не може да тръгне срещу нея ... Но във всякакъв друг аспект е перфектен приятел. Затова ти казвам: трябва да знаеш на какво можеш да разчиташ от приятел, за да не си разочарована когато поискаш нещо което тои не може да направи..



Тема Re: Има ли нещо, което...нови [re: blackgod]  
Автор a3™ (*откачена*)
Публикувано01.05.03 08:41



този пример ме озадачава....не бих могла да имам такъв приятел колкото и да е идеален....


Никога не съм толкова заета, колкото през свободното си време.

Тема Re: Има ли нещо, което...нови [re: a3™]  
Автор blackgod (мрачен)
Публикувано01.05.03 08:54



Защо?



Тема Re: Има ли нещо, което...нови [re: a3™]  
Автор blackgod (мрачен)
Публикувано01.05.03 09:00



Нали ти казах по-горе... не е правилно да искаме от приятелите си неща които не могат. Вярно че примера беше малко шокиращ, но все пак говорим за човешка природа , и всеки един от нас си има страхове, недостатъци , и с не всички от тях можем да се преборим в името на приятелството... Аз се радвам че досега приятел не ми е поискал нещо което да не мога да направя.. А това според мен означава че ме познават добре.



Тема Re: Има ли нещо, което...нови [re: blackgod]  
Автор a3™ (*откачена*)
Публикувано01.05.03 10:10



за себе си си прав, да...щом този човек разчита на теб, би трябвало и ти да можеш да разчиташ на него....той би ли дал живота си за теб? съмнявам се.


Никога не съм толкова заета, колкото през свободното си време.

Тема Re: Има ли нещо, което...нови [re: a3™]  
Автор Lora_C (encaged)
Публикувано01.05.03 13:29



Я да разкажеш приказката ,веднага

to believe in the good in man


Тема Re: Има ли нещо, което...нови [re: a3™]  
Автор blackgod (мрачен)
Публикувано01.05.03 14:04



а трябва ли да искам той даде живота си за мен... аз не бих искал приятел да го направи




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.