Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:55 03.06.24 
Контакти
   >> Приятели
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема тичам...нови  
Автор mireto:) (™)
Публикувано28.02.03 09:01



Закъснявам за среща и тичам.

Аз съм крадец и тичам, за да си спася кожата /и плячката/. Всъщност съм джепчия. Големите крадци не тичат, освен ако не закъсат много яко. Всъщност съм циганка. Нагласена, с бяла кожа. Крада чанти по рейсовете. Тичам защото един мъж ме усети и сега ме гони, за да излее гнева си върху тялото ми.

Аз съм полицай и тичам. Защото съм актьор във филм и ми плащат заплата. Истинските полицаи не тичат, а се возят в патрулки. Тичат само когато им дават подкуп.

Тичам за здраве. Ентусиаст съм, раз два, раз два. Кучето ми тича до мен. Здравословен живот. Ранно ставане. Оу йе. Отивам на работа след малко.

Тичам, защото закъснявам за работа. Да бе... Тичам защото свърших работа и бързам към кръчмата. На връщане ще тичам на четири крака. Ден за заплати.

Тичам защото съм гуйолаг от Гигилед. Тичането е това, което правя най добре.

Аз съм спринтьор. Тичам, за да бъда най добрия. Състезавам се. Със себе си. Докато стана най добрия. После започва истинското състезание.

Аз съм бизнесмен. Тичам по бизнес сделки. Тичам, за да бъда най добрия. Състезавам се. С целия свят. Докато стана най богатия. Докато най много пари тичат през мен.

Тичам защото съм тичач. Спя тичайки, ям тичайки, целия живот тичам, а когато умра се разпадам тичайки. Аз съм hommo maratonis.

Тичам, бягам, набирам се, спринтирам, маратонствам. Клетките ми тичат, състезават се, мутират понякога. Организмът ми тича, преработва, рециклира, изхвърля телесни течности и субстанции. Сърцето ми тича – туп туп, туптуп, тупа луп... тича, помпа, тича помпа. Дишам тежко...

Тичам защото съм домакиня, пазарувам, трябва да побързам, за да купя още нещо... Тичам защото съм пенсионер, а има намаление в магазина, тичам защото съм малко дете и си играя тичайки, тичам,защотобързам;ужасномногобързам,инямамникаквовремедаговоря!

Обичам да тичам, ах динамиката, ах умората, движението, вятърът в косите, шосето под марковите ми маратонки, потта, тежестта в слънчевия сплит...

Обичам да живея на бегом, на първа скорост, по бързо, защото няма време, защото ей така си отива младостта, после зрелостта, после старостта, живота също тича, затова и аз тичам да не го изпусна, ъх-ха, тичам, за да съм в крак с модата, за да знам това което се предполага, че трябва да знам, ъх-ха, тичам, за да не изостана от другите, за да не ме настигнат, за да настигна някого, за да настигна себе си и да се потупам по рамото, за да видя дали ще се стресна и ще се спъна и ще се пребия, ъх-ха...

НЕ ми стойте на пътя дървета, цветя, дни, нощи, изгреви, залези, звезди, небе, животни, растения, трева, земя, пръст, образи, емоции, чувства, не ми стойте на пътя, аз тичам, тичам, бързам, нямам време, тичам, махнете се, сторете път, бързам, трябва да тичам, за да премина по бързо, по бързо...

Спрях... Нямам вече сили. Земята ме погълна с нежната си песен. Над мен растат треви и цветя. Нося се. Рея се. Странно... Нищо не помня. Какво стана? Нищо не помня, нищо от това, което е било преди... Освен едно.
Тичах.

Когато е достатъчно тъмно, можеш да видиш звездите.


Тема Re: тичам...нови [re: mireto:)]  
Автор Ginger. (глезанка)
Публикувано28.02.03 11:43



Спри се!!!
Ще изпуснеш най-важното..........себе си!

Ако една жена не може да направи грешките си чаровни, тя не е никаква жена.


Тема Re: тичам...нови [re: mireto:)]  
Автор Priqtel ()
Публикувано28.02.03 13:09



takava e dne6nata "visoko razvita civilizaciq"
vseki barza za nqkade......za kade?......uspokoqva se na
smartnit si odar......zna4i barza da izjivee jivota si......bez da e vidql
ni6to......bez da e vidql Drav4etata........bez da e pomirisal Cvetencata
......bez da sazercaval Izgreva i Zaleza, Zvezdite i Lunata
bez da e pregra6tal......bez da e obi4al.........bez da e jivql
nima tova e jivot........

STOP!!! sprete da barzate!!! ogledaite se!!! vie ste jivi!!!

"barzata ku4ka slepi gi rajda" narodna pogovorka



Тема zdrasti [re: Ginger.]  
Автор Priqtel ()
Публикувано28.02.03 13:12




radvam se date vidq otnovo
tolkova vreme mina
botsko



Тема Re: тичам...нови [re: mireto:)]  
Автор Miss Love (Az li sam???)
Публикувано04.03.03 13:50



Vse poveche i poveche me shshkash chestno

Iz papkata na edno ALTAVO choveche ot edna xAxAva darjava na edna neredovna vazrast


Тема Re: тичам...нови [re: Miss Love]  
Автор mireto:) (™)
Публикувано04.03.03 19:35



Защо така бре?

Когато е достатъчно тъмно, можеш да видиш звездите.



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.