Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:24 20.05.24 
Контакти
   >> Приятели
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Triabva li da ......  
Авторoburkana (Нерегистриран)
Публикувано17.02.03 02:08



........zapazim nqkakvi priatelski vzaimootnosheniq s 4ovek kogoto ste obi4ali/obi4ate i toi vi e obi4al, no se e razdelil s vas bez obiasnenie i pri tova ne ste naqsno kakvo celi za v budeshteto? Edin vid vi vzema nedostatu4no seriozno i vi durji v neizvestnost za istinskite mu 4uvstva- koito prosto ne priznava 4e sa se promenili i silnata lubov se e izprila - no iska da se vijdate ot vreme na vreme/ veroqtno samo priatelski zashtoto mnogo si pasvate po harakter /ne 4esto /i e naqsno za vashite 4uvstva./?
Dano da ste me razbrali - kato i dvamata te poeli po novi putishta.4akam suveti.I blagodarq predvaritelno. Za men e golqma bolkata ot zagubata mu.Kakvo da pravia? Znam 4e minaloto ne se vrushta.



Тема Re: Triabva li da ......нови [re: oburkana]  
АвторЛИЛИ (Нерегистриран)
Публикувано17.02.03 11:51



Според мен добре е да запазите приятелството си,независимо че не можете да сте интимни приятели.Стига той да не злоупотреби с него.Защото идва един момент,когато чувстваш,че ти липсва това приятелство,каквото и да е то и съжаляваш,че не можеш да си го върнеш.Поне при мен е така.



Тема Re: Triabva li da ......нови [re: oburkana]  
Автор Aledar (демон)
Публикувано17.02.03 12:04



Ако след раздялата ще ти е трудно да бъдеш до него, остави го. Такива приятелски отношения често са голямо мъчение за човека, който е съхранил чувствата си. Ако и двамата сте "полово" безразлични - не виждам пречка. Но ако го обичаш... не знам.

...dear God make me a bird so I can fly far far away from here...

Aledar~


Тема ti luda li siнови [re: oburkana]  
Автор Xishnika (lovec)
Публикувано18.02.03 09:12



naiam smaisul samo shte stradash,vinagfija edinija strada

oh kak mi sa pii


Тема Чуйнови [re: oburkana]  
Автор Oптимиcт (Стар познат)
Публикувано18.02.03 17:29



Колкото и да ти е мъчно, явно не си му интересна повече. Не се карайте. Запазете добри отношения, но кръстосай краката и не му пускай гювеч никога повече (ако можеш да устискаш). От сега нататък, ще те използва само през сухите си периоди. Не си губи времето с него. Търси си друг.

Колкото повече знаеш, виждаш колко повече не знаеш


Тема Abe kakvo oznachava "TRIABVA LI"нови [re: oburkana]  
Автор se taia (skrit)
Публикувано19.02.03 10:15



Pravi kakvoto si iskash - kef ti taka, kef ti inache. Niama zakon, kojto da te kara da se syobraziavash s nego sled kato ste se razdelili! Aaaaa ia se stegni!
Na vyprosa "Kakvo pravish?" se otgovaria s: "Kakvoto si iskam!"

Kakvo znachenie ima?!


Тема Re: Triabva li da ......нови [re: oburkana]  
Автор Priqtel ()
Публикувано19.02.03 14:37



za6to da ne si ostanete priqteli
daje tova e po-cenno.......




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.