Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:10 17.06.24 
Контакти
   >> Приятели
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема VSI4KI PALAVNICI  
АвторBai vi Hui (Нерегистриран)
Публикувано08.02.03 02:33



Kakvo e va6eto mnenie za ligotiata kato na4in na jivot/ne prevzemki /,a bazici,prostotii,smiah do razcepvane



Тема Re: VSI4KI PALAVNICIнови [re: Bai vi Hui]  
Авторann_dji (Нерегистриран)
Публикувано09.02.03 11:22



Ami mislq, 4e na vseki mu e gotino ponqkoga da se poligavi. 6to ne? no, kogato e prekaleno mnogo ligotiqta, zapo4va da drazni okolnite.
AMI TI KAKVO MISLI6 PO VUPROSA? 6TE SE RADVAM DA SI POGOVOIRIM NA TAZI TEMA.

,,Ако се събудиш и не видиш слънцето, значи или си мъртъв, или ти си Слънцето"



Тема Re: VSI4KI PALAVNICIнови [re: Bai vi Hui]  
Автор moderator (2003+presen)
Публикувано09.02.03 18:24



tova e naprimer - t ipicen xarakterno nacin za momiceta ili momceta koito crez ligotia i prevzemki...zapalvat ,,dupkite,, na kuxoto si az,,,-licnost

vsicki geni sa kurvi samo maika mi ne ,no da ne zabraviame ce i tia e gena. NAPOLEON


Тема Re: VSI4KI PALAVNICIнови [re: ann_dji]  
Авторbai... (Нерегистриран)
Публикувано10.02.03 20:59



Da se ligavia poniakoga...?To tova ne zavisi ot men-prosto idva kato menzis i ne moga da se ottarva.Na niakoi kato im doide v pove4e naprejenieto spi4at ili se nerviat,a men me udria zdravo ligotiata-samo zmii i gu6teri ot moita usta/naprimer kato vidia niakvi gadjeta otvariam djama na kolata,puskam do dupka nai-gadnia kio4ek,koito mi e podruka i im vikam-EI BEIBITA-super prostotia,ama as kato sum v takova nastroenie vsi4ko mi e zabavno i interesno-abe pravia se na idiot i okolnite mi se radvat-kloun i polovina.a kato piina kakvi gi drunkam-sram me e da se hvalia



Тема Re: VSI4KI PALAVNICIнови [re: moderator]  
Авторbai.., (Нерегистриран)
Публикувано10.02.03 21:06



Ne e to4no taka-za prevzemkite ne znam,no as prosto taka reagiram na stresa,i 6tom vsi4ki mi se kefiat-zna4i sum im interesen i moite gluposti ne gi drazniat ili oteg4avat-ne misli 4e samo prostite hora se ligaviat,as naprimer po tozi na4in razpuskam,niamam za cel da se pravia na interesen ili da izbivam niakakvi komplexi,ligaveneto ne mi re6ava problemite,no pone za malko zabraviam za tiah.Iavno ti vlaga6 niakakav drug smisal v dumata ''ligotia'',a?



Тема Re: VSI4KI PALAVNICIнови [re: bai...]  
Авторann_dji (Нерегистриран)
Публикувано10.02.03 23:00



ami da, taka si e. tva s bejbitata mi haresa...
ami, hajde de, pohvali se. a nie 6te ti se radvame
verno e, 4e nqma oturvavane.

,,Ако се събудиш и не видиш слънцето, значи или си мъртъв, или ти си Слънцето"



Тема Re: VSI4KI PALAVNICIнови [re: ann_dji]  
Авторbai... (Нерегистриран)
Публикувано11.02.03 22:43



Drugo za koeto se se6tam e kak na edin izpit profesora mi vika-kolega sega kakvo da vi pi6a kato ste mejdu 2 i 3-i as mu kazah ''e aide,ako ne 6 ,5 pone i onia ma izgoni.Abe nai-goliamata isguzica be6e edin priatel kato se napi na nova godina i celuna baba si s ezik,a iako be6e su6to kato drupnah na diadkata dolni6teto na ancuga 4ak do kolenete i vsi4ki mu vidiaha 4ar6afite,niakvi kiloti brat4e i togava biah re6il za bazik da mu podara edni rozovi pra6ki na kaisiiki,ama ba6 togava obiavih falit i taia ideia ne6to ne moja da se realizira/oh,stiga sam se izlagal 4e savsem stanah za rezil/



Тема Re: VSI4KI PALAVNICIнови [re: bai...]  
Авторann_dji (Нерегистриран)
Публикувано11.02.03 23:42



hahahah, ama golqm veselq si bil ti be:))!!!
4esto li te hva6ta ligotiqta, а???


,,Ако се събудиш и не видиш слънцето, значи или си мъртъв или ти си Слънцето"



Тема Re: VSI4KI PALAVNICIнови [re: Bai vi Hui]  
Автор Priqtel (непознат )
Публикувано12.02.03 16:50



mn e qko da se ligoti6
smehat udaljava jivota
no ponqkoga trqbva i da si seriozen



Тема Re: VSI4KI PALAVNICIнови [re: Priqtel]  
Авторann_dji (Нерегистриран)
Публикувано12.02.03 18:41



mdaaaaa....
suglasna sum.

,,Ако се събудиш и не видиш слънцето, значи или си мъртъв, или ти си Слънцето"




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.