Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:14 09.06.24 
Контакти
   >> Приятели
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема prijatelнови  
Автор g-n Licemerov (aktior)
Публикувано20.01.03 12:10



imah trima prijateli,iadiahme i pihme aedno vseki den deto se vika,edinija izleze super zavistliv chovek i akto osuznah tova go ostaih,ostanaha dvama priblijenite mi,sichki drugi sa mi prosto poznati,no kakvos e sluchi v petuk-ediniaj ot dvamata mi naprai nomer.Znachi sedia si a ztuka na rabota i pisha v klubovete akkto obiknoveno i idva vuprosnija i mi vika-..... aide dovechera ela na...... shte ima edna tochno tvoi tip uajsno naduta sofijanka vidiah i snimka strashna e,i az se navih vednaga.I kakto i da e vecherta otivam v vuprosnata diskoteka i me zapoznavt s vuprosnata -razbira se beshe moi tip i se izkefih,i vednaga usetih che e vzaimno vsichko i otidoh da si vzema piene ot bara,kato se vurnah avera mi go niamashe i neia ia niamashe,gadjeto an avera mi enznaish kude e toi,i sled malko idva posledniaj mi prijatel i vika te dvamata se celuvat otvun i az kakto biah pil podludiah,takuv gaden nomer da mi napravi-izshorah si 100-taka an 2 glutki i zamianh i psoel veche pri drugata mi kompaniaj se napih zdravo.I mi e kofti i v momenta daje,toi mi sa izviniavashe vchera,ama az se napraih che nishto naiam i che sum mu prostil.Vie akkvo mislite po vuprosa?

ebahti tupoto,pak sum na rabota


Тема Re: prijatelнови [re: g-n Licemerov]  
АвторЛили (Нерегистриран)
Публикувано20.01.03 13:19



Да ти имам проблемите,Док.Като гледам как оценяваш приятелите,не бих се спряла на теб с желание за приятелство.Ще ми се да науча дали с твоите "приятели" имате други амбиции ,извън тези,които описваш.Или-не,не ми казвай.Живей си живота,както си го разбираш.Тези приятели са подходящи за теб-защо недоволствуваш?



Тема shtotoнови [re: Лили]  
Автор g-n Licemerov (aktior)
Публикувано20.01.03 14:31



pri nas sushtestvuva nepsianiaj zakon che ako niakoi si haresa ili iska neshto ot naikoia nikoi ne ia zakacha,a v sluchaia toi sam mi ia ''podari''apuk kato otidoh i ia ''vze''az ne sum rpavil takvia neshta nikoga protiv prinzipite mi e,kakkogato jenata koaito toi ot 5 godini iska i e vljuben v neia kato edvba li en mi akza iskam da spim zaedno az ia otriazah iako,kak gadjeto mu sushto ai otriazah,kak sum nai-mnogo ot sichki pijan,i nai-mnogo pija ama si durja na dumata,i sum tochen,prosto az sum go mislil za prijatel a toi ne e bil takuv,zabluden sum bil,makar sega neshtaat da sa vse edno nishto ne se e sluchilo az go izjivaivam,v smsiusl gadno mi e che en i e durjal na dumata,a oshte po-gadno mi behse kato chuh ot negovata suta sled akto go pitah ''nali tova e taia det me kaza'' ''ti zakusnia''.

ebahti tupoto,pak sum na rabota


Тема Re: shtotoнови [re: g-n Licemerov]  
АвторЛили (Нерегистриран)
Публикувано20.01.03 15:32



Aми ти защо толкова много пиеш?Добре,точен си-за всичко ли,или само ,когато стои въпроса за жени?Изобщо -не разбирам що за маниери са да се подаряват жени.Ами то когато бъдеш с жена ,не е ли предварително да сте се уговорили с нея .Иначе е тъпо.



Тема skii seaнови [re: Лили]  
Автор g-n Licemerov (aktior)
Публикувано20.01.03 16:12



kot povikalo takova se obadilo sa kazali horata,ako vidia che si tochen/tochna i az sum super,obache ako mi anpraish murafet stavam opasen.Pija zashtoto mie ekf,zashtoto az iskam i mi ahresva,az pravia vsichko zashtoto na men mi e kef i en slusham horata,tochen sum za vsichko,ami taka e,prosto s engo si iamme razlichni vkusove,i to idva edin vid akto ''podaruk'' jenata ot menz a engo ili obratno,v smisul az go zapoznavam toi me zapoznava


''Ами то когато бъдеш с жена ,не е ли предварително да сте се уговорили с нея .Иначе е тъпо.''-nerazbiram





ebahti tupoto,pak sum na rabota


Тема Re: skii seaнови [re: g-n Licemerov]  
АвторЛили (Нерегистриран)
Публикувано20.01.03 16:32



Това,дето не го разбираш се казва ухажване,сближаване,приятелство и т.н.Аз съм жена иникога не бих участвувала в такива сделки,което си е направо разврат.В този смисъл не може да има приятелство от която и страна да го погледнеш.И вероятно съм по-възрастна от теб и не е лошо да ти кажа,че това не води до никъде,както и пиенето,а ти ако искаш ме слушай.Аз пък пуша.Сега излизам.Някой в клубовете беше писал,защо влизаме във връзка он-лаин-все пак е хубаво човек да си поговори.



Тема Re: skii seaнови [re: Лили]  
Автор g-n Licemerov (aktior)
Публикувано20.01.03 16:41



ti sigurno si ot oneia deto za da prespat s niakoi im e nujno 2meseca nali-eh akk te znam

ebahti tupoto,pak sum na rabota


Тема Re: skii seaнови [re: g-n Licemerov]  
АвторЛили (Нерегистриран)
Публикувано20.01.03 17:26



Ето как нито аз мога да разбера твия начин на живот,нито ти можеш да разбереш какво ти говоря.И аз разбирам нещичко за теб-ти търсиш секс без плащане.А-а-а,ясно.Ама то си има специални места за това,значи ето едно нещо дето не си точен.



Тема mda prava siнови [re: Лили]  
Автор g-n Licemerov (aktior)
Публикувано20.01.03 17:32



zanchi ne sum tochen poneje za da spa s jena triabav da plashtam?-ti tak li si laigash,ako iamt pari togava-emi taka kaji

ebahti tupoto,pak sum na rabota


Тема Re: prijatel [re: g-n Licemerov]  
АвторЛили (Нерегистриран)
Публикувано20.01.03 17:46



Ами импровизирай,ама после не се чуди какви са ти приятелите.Щом като живееш в такава обстановка...все за нечия сметка...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.