Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:30 29.06.24 
Контакти
   >> Приятели
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема dalgo priqtelstvo i nakraq predatelstvo  
Авторfantasy (Нерегистриран)
Публикувано21.12.02 00:54



kofti nali no se slu4va i nai gadnoto e 4e pove4eto pati e taka ti si mislish 4e nqkoi ti e priqtel i to dalgi godini pomagal si nau4il si go na mnogo neshta i nakraq toi reshava 4e pove4e ne si mu nujen




Тема Re: dalgo priqtelstvo i nakraq predatelstvoнови [re: fantasy]  
Авторreality bites (Нерегистриран)
Публикувано21.12.02 04:36



Aha aha, a nai-gadno e kogato ti e bil i liubimia 4ovek, a za tova kakvo 6te kaje6 o6te po-gadni4ko,a?



Тема poznato mi eнови [re: fantasy]  
Автор don_Pablo (Krustnika)
Публикувано21.12.02 07:35





Koito moje si go moje


Тема Re: dalgo priqtelstvo i nakraq predatelstvoнови [re: fantasy]  
Автор mireto:) (™)
Публикувано21.12.02 09:52



мда..гадост....случи ми се във вторник абсолютно същото.....

Когато е достатъчно тъмно, можеш да видиш звездите.


Тема Re: dylgo priqtelstvo i nakraq predatelstvoнови [re: mireto:)]  
Авторd..W.Gr (Нерегистриран)
Публикувано21.12.02 11:24



omryznalo mi e da mi se sluchva , abe tva nqkoi hoha izpitvat udovolstvie da predavat blizhniq si ,bez dori namek ei taka izvednyzh,a vse si mislq che ne sym
bylyk , naprotiv, dosta sa mi qli poparata,no nikoga priqteli , i pak stigame do oonaaiiqq prikazccchhhicaa!!!maika mu i prase!! i v povecheto sluchay
ne delish nito pari ,nito zheni!! da se chudi chovek , aman ot zavis , i ot zlo- ba!!



Тема Re: dylgo priqtelstvo i nakraq predatelstvoнови [re: d..W.Gr]  
Автор mireto:) (™)
Публикувано21.12.02 11:31



Прав си...доставя им удоволствие...Тъпото е че не е само на тях...Човекът, който обичам[обичах] и който също твърдеше че ме обича, също ме предаде....Лъга ме....и мен и още една идиотка като мен....а кой знае...може да има и още!

Когато е достатъчно тъмно, можеш да видиш звездите.


Тема Re: dylgo priqtelstvo i nakraq predatelstvoнови [re: mireto:)]  
Автор Miss Love (Az sam)
Публикувано22.12.02 02:47



Gadno no se sluchva za sajelenie....

Obicham da obicham i da bada obichana...


Тема Re: dalgo priqtelstvo i nakraq predatelstvoнови [re: fantasy]  
Автор Dream (Thunder)
Публикувано22.12.02 13:53



така е... случва се и ще се случва още хиляди пъти! Но според мен това значи смао едно - че прекалено сляпо се доверяваме и разчитаме на другите като същевременно не сме ги доопознали съвсем.

Наречи го мъж и не го обиждай повече


Тема Re: dalgo priqtelstvo i nakraq predatelstvoнови [re: fantasy]  
Авторpaco (Нерегистриран)
Публикувано22.12.02 15:16



Da ti kaja 4estno i az sam v sa6toto polojenie. Imah edin priqtel s koito se poznavaxme dosta otdavna, imaxme dosta prejivqvaniq, pomagal sam kogato e imal nujda, no zamina lqtoto za Amerika, varna se prez oktomvri i ot togava vaob6te ne se e obajdal. Zajivq si svoi jivot i ve4e ne sa6testvuvam za nego.
Egati egoista!



Тема Re: Я па теа!Оти не тражите у вазе си!?нови [re: paco]  
Автор Гъцo (СЕЛЯНИН)
Публикувано22.12.02 16:11



Мое па да не сте толко убави колко сте си се аресали,а!?Натам че идат нештата май!Верно риско е голем да си с открита душа за преятелството ама оно е нешто мноо ценно!Като обираш банка,моеш ли без риск!?Банки има насекаде апа преатело требе и да го изровиш одън душата и срцето му!Дааа




Гъ Цо - от умуването има мноо изходи

КВО Е ТВА?



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.