Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:10 23.06.24 
Контакти
   >> Приятели
*Кратък преглед

Тема ibasiнови  
Автор don_Pablo (Aktior)
Публикувано13.11.02 21:00



kakvo otkrih dnes.NAchi tva s jena da si priajtel mnoo trudno nehsto.Se si misliat che iskash neshto be da iba mama mu .pfu.mene hich ne mi puka,ama na.Tamun si vikam-namerih si priajtelka a ko poluchih-nerrazbirane,i v edin moment neiskashe da mie priajtelka veche.Ibasi gadnoto.mani shisa napija dvecheras.Tav i s ejna prijatel nemoj da si.Poveche niama da i se obadia nikoga za nsihto.Ibasi sluchkata.ne mis e misli prosto.Ae az otivam da shoram na edno jensko parti,shi piina i za vas

pravi kvoto iskash puk da stava kvoto ste


Тема Re: ibasiнови [re: don_Pablo]  
Авторportokal_ (Нерегистриран)
Публикувано14.11.02 09:42



ami, prosto ne si sluchil na jena ili tia ne si e tarsela samo priatel.
imam dvama priateli maje, na koito moga napalno da razchitam, da spodelia kakvoto mi hrumne i da se zabavliavam shturo. taka che, derzai!



Тема Re: ibasiнови [re: don_Pablo]  
Автор QuickSilver (течност)
Публикувано14.11.02 16:46



Ами ибаси закъснял си с откритията май,
ама и не си открил каквото трябва че да знаеш кое как
е при приятелство с жена.

Всичко тече - всичко се променя!


Тема Re: ibasiнови [re: don_Pablo]  
Автор Arwen (cupla)
Публикувано14.11.02 18:24



ами и според мен не ди длучил с жината

The world is mine lab...


Тема mnoo mii gadno za neiaнови [re: don_Pablo]  
Автор don_Pablo (kavaler)
Публикувано15.11.02 08:24



mislih si che shi mi stane prijatelka puk kvo stana.......

pravi kvoto iskash puk da stava kvoto ste


Тема na batkuнови [re: don_Pablo]  
Автор Mitiu (o4ite)
Публикувано16.11.02 09:50



toiiiii sladkia don, abe batkuuu taia e iskala da ti celune rakata i da bara fara(me4a) az da ti redim harabiiskata imam jeni priatelkideto sme si liagali v kravata i prosto sme priateli rabirash li, mnoje da vi se struva mnogo glupavao ama tova e polojenieto,daje v oprdeleni momento te razbirat po dobre ot majete, e imashe edna deto mi se prai na priatelka i i tia iskashee da bara fara i az sa shto trebe si pravia vragove i se opriatelihme edno hubavo ama tova shti go redia na chashka- kato obnemiame po 200- 300 grama misli

sha sa setish


Тема ae idvai vuv varna da se natriaskame [re: Mitiu]  
Автор don_Pablo (kavaler)
Публикувано16.11.02 10:44



i da izbuhnem psole

pravi kvoto iskash puk da stava kvoto ste


Тема abe imashe ednaнови [re: don_Pablo]  
Автор Mitiu (o4ite)
Публикувано16.11.02 11:15



deto mi govori za neinia priatel cial nosht i dokato mi pravi traba i az dokato i praih i posle dokato se dumbazahme sa moje taka da se vazbujda be otde da znam, i tia se praish na priatelka kat se zamislia ama tova beshe predi 4 godini a togavashnoto mmi gaje beshe na gornia etaj maliii che sam bil otvratitelen ama ti po pritelski be ko otolko

sha sa setish


Тема hahahaahнови [re: Mitiu]  
Автор don_Pablo (kavaler)
Публикувано16.11.02 11:17



dobre ve katil si ti.Ia vlez v klub ''kljubov'' v temata mi alfche da lafim

pravi kvoto iskash puk da stava kvoto ste



*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.