Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:03 14.06.24 
Контакти
   >> Приятели
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема izborнови  
Авторadr (Нерегистриран)
Публикувано08.08.02 19:34



Ima tri osnovni nesta v zivota na 4ovek:semeistvo,profesionalna realizacija i socialna realizacija,t.e.sreda i prijateli.Malko sa stastlivcite,koito uspjavat da postignat vsicko,no mojem li da kajem koe e po-vajnoto i koe ni pravi po-stastlivi?Suprugut mi kazva,4e prijatelstvoto e kato ljubovta-4ovek moje i cjal jivot da ne go srestne.Az imam prekrasno semeistvo,4udesna profesija,no ne moga da se primirja s lipsata na prijateli.Moje bi iskam prekaleno mnogo.Kazvat,4e 4ovek se e izlekuval[ot ljubov,nostalgija....],kogato mu stane vse edno.E,na men ne mi e vse edno....



Тема Re: izborнови [re: adr]  
АвторShygirl (Нерегистриран)
Публикувано08.08.02 20:31



спокойно, не си само ти.
Аз също нямам приятели(ки) тук, където живея.Имам предвид наистина приятели, не хора, с които се виждаш чат - пат.
Това ми тежи, понякога.
Аз също не съм се примирила, все очаквам отново да ме сполети приятелството на някого и да дам доброто от себе си ..ама не става.
Това е.




Тема Re: izbor [re: adr]  
АвторLuBo (Нерегистриран)
Публикувано08.08.02 20:52



a suprugut ti ima li si istinski priqteli \izklu4vam teb\, s koito se vijda 4esto i spodelq mnogo ne6ta, i ako da - ne go li revnuva6 ot tqh?



Тема Re: izborнови [re: adr]  
Автор sdfs (don_Pablo)
Публикувано08.08.02 23:18



chovek naima prijateli zaradi samijat sebe si,prosto gledam faktite,eto abshta mi e kato teb a maika mi iam sumatii prijatelki,prosto to triabva da ti idva otvutre v smisul da si otvoren za horata,haraktera ti da e dobur,shto ne se ogledash v sebe si malko,moje da vidish kude ti e greshkata



Тема Re: izborнови [re: adr]  
Автор Apвeн (elf)
Публикувано08.08.02 23:35



a za6to nqma6 priqteli
4owek moje da ima wsi4ko,stiga da go iska dostaty4no

One Ring to rule them all,
One Ring to find them
One Ring to bring them all


Тема Re: izborнови [re: sdfs]  
Автор Lessy (7:7)
Публикувано09.08.02 01:07



Nali pravish razlika ot mnogo priateli i istinski priatel..moje da niamash mnogo priateli i kompanii, no da imash edin istinski chovek do sebe si i tova spored men ne zavisi dokolko si otvoren...
I moje da si dobyr, no ne tova e neshtoto, poradi koeto niakoi ima mnogo priateli


Понякога съм бяла и добра...
понякога съм си е***а майката...


Тема Re: izborнови [re: LuBo]  
Авторadr (Нерегистриран)
Публикувано10.08.02 22:53



Nie sme mnogo privurzani kato semeistvo,ot druga strana se dvijim v mnogo zatvoren profesionalen krug i tova predrazpolaga kum obsti prijateli.Ne se e slucvalo njakoi ot nas da prenebregne drugija.Mislja,4e ne bih revnuvala v podobna situacija-az sum mnogo siroko skroen 4ovek.Spored nego pricinata za vsicko tova e,4e se razdavam prekaleno mnogo i v edin moment drugite zapocvat da me priemat za budala.No az ne moga po drug nacin-ako obicam , se razdavam do krai.Ne se pravja na sveta voda-nenapita,no kogato dopusna njakoi do sebe si,ne postavjam nikakvi barieri.Jalkoto e ,4e v edin moment vseki zapo4va da te prcenjava ne po tova, koeto si,a po tova koi stioi zad gurba ti.Nie sme postignali stajno mnogo za malko godini kato izrastvane i standart na jivot.No sme zapocnali ot absoljutnata nula-bez sredstva,bez nikakva pomost ot roditeli ili poznati.I tocno tam e problemut-popadnahme i sme prinudeni da rabotim v sreda,kudeto nikoi ne te uvajava za tova kakvo mojesh ili kolko znaesh-vajni sa edinstveno imeto i vruzkite ti.



Тема Re: izborнови [re: adr]  
Автор cлънчorлeд (зяпа слънцето)
Публикувано11.08.02 08:12



И аз никога не успявам да огрея на всички фронтове - все нещо остава на заден план, но съм на периоди, така че ги редувам Много пъти съм се питала не може ли всичко да е перфектно, барабар с мен, обаче май просто не е възможно...



Тема Re: izborнови [re: adr]  
АвторLuBo (Нерегистриран)
Публикувано12.08.02 19:17



Mislq 4e te razbiram dobre. Takiva hora, kakvito opisva6 se nari4at snobi-ima risk nqkoi da poddurja priqtelstvo samo po takiva motivi. Az naprier otkakto si "vdignah" ob6estvenoto polojenie, se sdobih s novi "priqteli", za koito mislq 4e me turpqt i ot4asti ot 4ist snobizum. Jalko e ako povqrva6 4e sa ti istinski priqteli i durjat na teb-togava moje6 da prejivee6 ujasnio razo4arovanie.



Тема Re: izborнови [re: sdfs]  
Автор Zeno (The child)
Публикувано13.08.02 23:47



ee zatworenite harakteri ne sa nepremenno loshi hora nali

There are more things in heaven and earth, Horatio, Than are dreamt of in your philosophy.



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.