Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:51 18.05.24 
Контакти
   >> Приятели
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Когато се откъснете от средата си заради връзка...нови  
Авторcool_alyn (Нерегистриран)
Публикувано23.07.02 20:04



Имам един приятел - запозна се с една ученичка, тръгна с нея - и то беше голяма любов ...и мислеше само за нея, в дните когато майка и беше определила да се виждат ни зарязваше нас (щото когато ние бяхме в кръчмите и т//н той ходеше да я прибира в тях.)... докато един ден девойчето реши че тя трябва да се отделя повече време на своите приятели ... и дори веднъж го заряза по средата на вечерта... - няма да разказвам как се развиваше връзката после (все още са заедно де ) -
Та въпроса ми е - имали ли сте такива случаи - вие или ваши познати да зарежете всичко заради връзка, любов , и след това да са се разочаровали , че са били толкова навътре.,,



Тема Re: Когато се откъснете от средата си заради връзка...нови [re: cool_alyn]  
Автор нeмar;) (слънчоглед)
Публикувано23.07.02 21:30



хм, а на теб случвало ли ти се е някой да зареже всичко заради тебе?
а обратното?
а двете заедно?
и я помисли - истинските приятели никога няма да ти се разсърдят, че си безкрайно влюбен/а




Тема Re: Когато се откъснете от средата си заради връзка...нови [re: cool_alyn]  
Автор Lessy (7:7)
Публикувано24.07.02 08:07



Когато бях заразяла приятелите си заради връзка, те ме разбраха, защото ме познават. Знаят с колко време разполагам и никога не ми направиха проблем защо не съм с тях. Но пък бяха до мен винаги, когато исках да бъда с тях. Какво повече мога да искам, страхотни са!
Не съжалявам за нищо. Чувствах се прекрасно и с човека, с когото бях , чувствам се прекрасно и с приятелите си

Понякога съм бяла и добра...
понякога съм си е***а майката...

Редактирано от Lessy на 24.07.02 08:14.



Тема Re: Когато се откъснете от средата си заради връзка...нови [re: нeмar;)]  
Авторcool_alyn (Нерегистриран)
Публикувано24.07.02 13:06



Мисълта ми беше за друго :-)
Иначе аз никога не съм се сърдил и се радвах страшно много защото такива връзки са рядко явление.
Имах предвид разочарованието (поне при приятеля ми бе така ) когато изведнъж от другата страна промениха правилата на играта,ако мога така да се изразя, и то без предварителни обяснения ...

Въпроса ми беше познавате ли някой с подобен случай, и как е реагирал той на нещата.



Тема Re: Когато се откъснете от средата си заради връзка...нови [re: cool_alyn]  
Автор нeмar;) (слънчоглед)
Публикувано24.07.02 16:53



не знам да има нещо сигурно на тоя свят. правилата винаги могат да се променят. но който се страхува от мечки, да не влиза в гората...
приятелят ти няма за какво да съжалява - обичал е момичето, постъпил е, както е сметнал за добре на момента.
що се отнася до "реагирането", и друг път съм го казвала, това са толкова индивидуални неща, че едва ли нечие чуждо мнение или опит биха били от полза.



Тема Re: Когато се откъснете от средата си заради връзка...нови [re: cool_alyn]  
Автор sdfs (gamen)
Публикувано24.07.02 23:10



Sega az navremeto katop tineidjur predi 2godini mi doide goliamata ljubov-absoljutno vseli biah zabravil,nikoi ne mi triabvashe,na nikoi ne se obajdah,samos neia dvamata,i tia taka beshe,usestah che shte zagubioa mnogo hora,no en mi pukashe,sled kato skusahme(6meseca)mnogo hora mi biaha surditi,nakraia sichko si trugna normalno,v momenta edin aver redovno ni prernebregva zaradi ejna-za nego te sa nai-vajnoto neshto,predstaviate li si-otivame na disko,predi tui sme shorali i v edin moment onia ti vika-ooo az otivam v dobrich nali en se surdite(az sum ot avrna)Predstaviate lis i kvo neshto taka da na zareje,az estestveno ens e surdia na akiva poznati shtoto i az sum bil taka i znam kvo e-ta iamm oshte edin koito ot malki pelenacheta sme averi-toi puk dori en se obajda po tel da se chuem,a jiveem tolkova blizo,ne sum go vijdal 1mesec,smiataite kvi hora ima,ko praiat zaradi ejnite-mi tia kurvata i smotana kat go ostai toi pri koi sjhi sa vurne-pri shibanite spomemni estestveno,am aide suvetvam vi i vie da ste taka kato emn id a razbirate prijatelite si kogato vi prenebregnat zaradi ejna poneje ne sa porasnali,govoria da iamsh mnogo vruzki i veche da si naiasnos tova kvo iskash

Jivotut e film-budi glavnijat aktjor


Тема A zashto ne...нови [re: cool_alyn]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано26.07.02 12:50



abe kvi sa tezi vashite priateli(ki)? az pone ne sum imal takav problem - s gajeto mi (sega veche jena mi) se zapoznahme prez 1994 i obshto vzeto podoben problem ne sme imali, prosto si byahme zaedno s neya i s priatelite mi (ni)... ne vijdam zashto kato si vluben (ili neshto ot sorta) trebe da otdelyash vreme edinstveno i samo na gajeto si... kvo prechi da hodite po meropriatia zaedno dvamata i s priateli?

Sega nyakoi shte kaje - ami tya(toi) moje da ne haresva moite priateli - mi az lichno s takav chovek ne bih se zadarjal dalgo - vse pak tova sa PRIATELITE MI i ne vijdam zashto nyakoi tryabva da me otkasva ot estestvenata mi sreda...

inache podoben problem sam vijdal u moi priateli, koito obache po-kasno vinagi sa sajalyavali za "otceplenieto" si...

Just a genius




Тема Re: A zashto ne...нови [re: Blake]  
Автор sdfs (gamen)
Публикувано26.07.02 13:07



a kvo shte kajesh ako si kato men da se razkusvash napravo i pak da ima surditi,az biah postnal onia den edna tema tuka,kak shis a opraish ako si kato men,a?

Jivotut e film-budi glavnijat aktjor


Тема Re: Когато се откъснете от средата си заради връзка...нови [re: cool_alyn]  
Автор . (непознат )
Публикувано27.07.02 02:06



Да. И това е само едно от малоумията, на които е способен влюбения човек.



Тема Re: Когато се откъснете от средата си заради връзка...нови [re: Lessy]  
Автор R° - чe (-НорМаЛен-)
Публикувано27.07.02 17:36



Точно това е, приятелите са приятели винаги и никога няма да те изоставят.......говорим за истинските, нали?

Харченето на $ е удоволствие, но за кратко,
а печеленето им - предизвикателство



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.