Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:06 27.06.24 
Контакти
   >> Приятели
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Разговори по телефонанови [re: Aby]  
Автор profligate (ентусиаст)
Публикувано04.09.02 03:48



Да ти кажа пък честно, после (след свалените бикини) хич няма да те обвинявам за МО ама виж за ММ няма да се разберем... или може... веднъж само и то за да ми покажеш как се прави

Звездите са осветени, за да може... ама не всеки може:-)


Тема Re: Разговори по телефонанови [re: profligate]  
Автор Aby (®)
Публикувано04.09.02 03:56



Е не се и съмнявам в това , а и в другото не се съмнявам хаха ...а ще издържиш ли да изгледаш показното до края


Път след път, пътища много...

Тема Re: Разговори по телефонанови [re: Aby]  
Автор profligate (ентусиаст)
Публикувано04.09.02 04:10



Еее ако не издържа до края, ще ми се сърдиш ли много?

Звездите са осветени, за да може... ама не всеки може:-)


Тема Re: Разговори по телефонанови [re: profligate]  
Автор Aby (®)
Публикувано04.09.02 14:18



Не, ще си предсказуема само


Път след път, пътища много...

Тема Re: Разговори по телефонанови [re: Lessy]  
Автор Цeцo Димчeв OOД (бакшиш експрес)
Публикувано06.09.02 02:29



да бе да - женска работа

навремето като лапнех телефона не го пусках с часове - няма значение денем нощем, имам едно приятелче дето сега е в щатите - 3 часа и половина ни беше максимума

то май затова сега не говоря толкова, щото него го няма хехехе, ама иначе нямам толкова свободно време сега

от време на време в офиса, пък и напоследък ми е писнало да говоря по телефона нещо, колегите се ебават че малка сметка ще навъртиме тоя месец

BMW M3



Тема Re: Разговори по телефонанови [re: Lessy]  
Автор sdfs (don Pablo)
Публикувано06.09.02 10:23



ne ne ne-mnogo mrazia po tel,p[redpochitam an 4 ochi po tel nemoga da kaja i dve dumi,nishto en mis e govori.Apuk akoe s jena,vuobshte,dori na gadjetata mi se niamam kod a im akj,nemoga,ama na jivo puk en mis pira ustata

podludial sum ei


Тема Re: Разговори по телефонанови [re: Lessy]  
АвторKalima (Нерегистриран)
Публикувано09.09.02 18:38



Obojavam da govoria poelefona. I ne vojdam zashto dosta ot majete spezialno ne go odobriavat .Viarno .che kontakta lize v lize e nepovtorim i mnogo po - istinski , no poniakoga tova e nevazmojno . A kakvo mislite za taka narechenata "telefonna lubov"?
Az mislia,che kogato horata ne sa se vijdali tova ne e lubov, a proatelstvo
A kogato lubovta e daleche ot nas i si kontakruvame po telefon samo , dali e vazmopjno tia da se zapazi?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.