Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:55 17.05.24 
Контакти
   >> Приятели
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема mnogo prijateli  
Автор sdfs (gamen)
Публикувано24.07.02 23:16



Ima li hora kato emn koito imat okolo 40 prijateli,e aide poznati che prijatel e mnogo silna duma s koito izlizat sekidnevno,hodiat po kuponi,diskoteki,obache kakvo se poluchava-poneje ne se poznavat sichki i sa v razlichni kompanii,nemoag da suumeia daizlizams sichki.Znachi akto ne hodish s ednite ti se surdiat i vikat-a ti ko zabrai an li,shto en izlziash s nas veche,drugite 2 kompanii po sustija nachin,i otdelno kum 10 choveka koito taka sa po 2-3 is tiah,i se zabraviam akto izlizam da zvunan an niakoi i se surdiat posle.A otgore na vsichko i prijatelka iamm i s neia izlizam,abe ad e napravo,s kogo po anpred da izlizam,ot 2meseca sum taka i enznam akkvo da izmislia,da ne govorim che kolkoto vreme iskam da otdelia na gadjeto enmoga.Basi dilemata

Jivotut e film-budi glavnijat aktjor


Тема Re: mnogo prijateliнови [re: sdfs]  
Автор nothink (новак)
Публикувано25.07.02 12:00



'psoljutno si prav. basi dilemata.



Тема 40 съ малко....................нови [re: sdfs]  
Автор Vinnie Jones (простакъ)
Публикувано25.07.02 14:18



......а какВо шъ каеш да отидеш на старото Сити Клуб дето беше преди и всеки да тъ познаВаъ и да тъ поздраВяВа......а ТИ да не ги познаВаш



Тема Re: 40 съ малко....................нови [re: Vinnie Jones]  
Автор sdfs (gamen)
Публикувано26.07.02 12:31



eeee nemoje sichki da sme kato teb,ama shi mi e iako ako sa jeni shtoto sum egocentrik goliam i nai-chesto akto se zapoznaem s niakoi novi zvezdi te se mi vikat-poznat si mi ot naikude,a to samo ot tv moje,ama taka akt tebe da ma spirat-nikoga ne e bilo

Jivotut e film-budi glavnijat aktjor


Тема Re: mnogo prijateliнови [re: sdfs]  
Автор нeмar;) (слънчоглед)
Публикувано26.07.02 14:41



не те разбирам, пич. кво ти пука, че ще ти се разсърди някой, че не си посетил кръчмата с него ни веднъж в рамките на 1 месец? такива лесно се намират и лесно се заместват - няма да ти спадне бройката, споко.



Тема Re: mnogo prijateliнови [re: нeмar;)]  
Автор sdfs (gamen)
Публикувано26.07.02 14:45



ami de da znam puka mi

Jivotut e film-budi glavnijat aktjor


Тема Re: mnogo prijateliнови [re: sdfs]  
Автор Aby (®)
Публикувано30.07.02 03:00



Отсяване му е майката. Пази си спокойствието и гаджето...и истинските приятели, а на другите разясни що е това личен живот и лично пространство...няма как да се угоди на целият свят.


Път след път, пътища много...

Тема Re: mnogo prijateliнови [re: Aby]  
Автор sdfs (gamen)
Публикувано01.08.02 11:41



mai en sum bil iasen az durja na horata poneje sum si izkarval neveroiatno s tiah,ne mis e razprava kakvo shouta sme praili po diskotekite,a i sum mnogo dobur chovek i gledam na seki da ugodia

Jivotut e film-budi glavnijat aktjor


Тема Re: mnogo prijateliнови [re: sdfs]  
Автор Aby (®)
Публикувано03.08.02 16:22



Беше ясен, поне аз добре те разбирам около мен винаги е имало бая народ и може би точно заради това добре те разбирам, но вярвам ми, че има сред тези хора и егоисти и точно те са тези които не те разбират, а ти колкото и да искаш не можеш да угодиш на всичките.


Път след път, пътища много...

Тема Re: mnogo prijateliнови [re: Aby]  
Автор sdfs (pushlama)
Публикувано04.08.02 10:29



aha

Jivotut e film-budi glavnijat aktjor



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.