Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:07 25.09.24 
Контакти
   >> Приятели
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Как си избирате nickнови  
Автор TePe3a (и Сабина)
Публикувано13.07.02 21:16



За мен този въпрос е много интересен.
Ако предположим, че човек си изгражда тук някакъв вид виртуална самоличност, то ника е нейното обозначение,нещо като дреха, първото с което искаме да ни възприемат.
Как си избрахте ника, случайно, под въздействие на моментно състояние или след дълго премисляне. Чувствате ли в някои моменти, че не ви подхожда.
И, разбира се, ако не е много лично, какво означава това име за вас?

"Любовта може да се роди от една- единствена метафора."


Тема Re: Как си избирате nickнови [re: TePe3a]  
Автор aleyan (Мълчаливец)
Публикувано13.07.02 21:42



Хех! Аз съм най-лесен май. При мен положението си е много просто - Това име ми го измисли един много добър приятел в казармата и е съчетание от двете ми имена - първото и фамилията.
Не се стремя да изграждам виртуална самоличност. Всеки човек така или иначе не се разкрива в цялост с всеки, т.е. различните хора познават различни страни от нас...

За да чуеш трябва да мълчиш!


Тема Re: Как си избирате nickнови [re: aleyan]  
Автор TePe3a (и Сабина)
Публикувано13.07.02 21:46



Дааа, обаче пак си казал нещо за себе си "мълчаливец" и "за да чуеш трябва да мълчиш".
Всъщност мълчанието твое поведение ли е или по-скоро желателно такова?:)))

"Любовта може да се роди от една- единствена метафора."


Тема Re: Как си избирате nickнови [re: TePe3a]  
Автор Hopeless (вкусла)
Публикувано13.07.02 21:46



ами аз до скоро бях Ginger, любим ник ми е...и ме отразява много точно..означава огнен, възбуждащ...хехе..не си мислете сега разни работи просто имам страшно много енергия и съм постоянно в движение и правя нещо....ама напоследък са ми потънали гемиите та съм Hopeless безнадеждност..а вкусла ми го измисли един много специален човек и си го харесвам много



Тема Re: Как си избирате nickнови [re: Hopeless]  
Автор TePe3a (и Сабина)
Публикувано13.07.02 21:53



Вкусла е много "жива"дума, оригинална, носи емоция.:))))Може би , защото не изтъркана от употреба.
Ами желая ти скоро пак да бъдеш Ginger!:)))))

"Любовта може да се роди от една- единствена метафора."


Тема Re: Как си избирате nickнови [re: Hopeless]  
Автор mushmorok (сърдечен)
Публикувано13.07.02 23:09



Точно се замислих защо си смени ника и вече знам отговора.
И на мен ми беше направило впечатление това "вкусла" та затова те и разпознах.
Сигурно имаш добре оформена брадичка!?

Не се гаси туй що не гасне!!


Тема Re: Как си избирате nickнови [re: mushmorok]  
Автор Hopeless (вкусла)
Публикувано13.07.02 23:27



ми едно такова ми е смотано та знае ли се....всеки се е прибрал ....кой на море, кой на планина...всеки се гледа кефа и си клати краката някъде по света и у нас, само аз си стоя в тоя шибан и горещ град и бачкам и няма с кого да изляза вече вечерно време да пийна нещо в часа за уиски ....и отмятам дните докато и аз си събера куфарите и при мама и при татко да ме поглезят малко
всичко ми е добре оформено , ама пък защо точно брадичка



Тема Re: Как си избирате nickнови [re: TePe3a]  
Автор Hopeless (вкусла)
Публикувано13.07.02 23:30



ами ти няма ли да кажеш за твоя ник нещо



Тема Re: Как си избирате nickнови [re: Hopeless]  
Автор mushmorok (сърдечен)
Публикувано13.07.02 23:36



Ми тогава няма да е трудно да си намериш някои да те поглези и преди да се прибереш при родителите

Не отказвай на мъжете поне това удоволствие...току виж утре прочета твой постинг ама като hopefull:))

Ами брадичкате де, нали си вкусла затова

Това си е индикатора

Не се гаси туй що не гасне!!


Тема Re: Как си избирате nickнови [re: Hopeless]  
Автор TePe3a (и Сабина)
Публикувано14.07.02 10:59



Тереза и Сабина от "Непосилната лекота на битието" от Милан Кундера. Като си го избирах ми беше едно такова...Терезино.:)))

"Любовта може да се роди от една- единствена метафора."



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.