Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:20 30.06.24 
Контакти
   >> Приятели
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Вероятност?нови [re: ДъpвeнФилocoф]  
Автор Hell (дефазирана)
Публикувано18.07.02 13:22



Почти така е :)
Наистина се дължи на повечето контакти (според мен), в никакъв случай на качествата на хората... единствено типа общуване донякъде предполага усложнение на формулката... ама ме мързи в момента да я извеждам :)))))

I wanna shut the door and open up my mind...


Тема Re: Споделянетонови [re: ДъpвeнФилocoф]  
Автор Speaker (***)
Публикувано18.07.02 13:31



Дали виртуалния свят ще е прекрасен, Дървен Философ, зависи малко и от твоята лична нагласа. Ако очакваш да се натъкнеш на "виртуален измамник" и подлагаш всеки на това си съмнение със сигурност ще попаднеш на такъв.

Аз например не съм попадала на такива, но пък съм подушвала такива черти в някои никове и се дистанцирам. Това не значи, че бягам, а просто се предпазвам. Но всеки ник/човек си има и добро и зло. Ако протегнеш "добра ръка" към него ще отвориш чекмеджето с добри нещица и обратно. Тук си позволих да метафоризирам, това което искам да кажа, но ти ще ме разбереш ...



Тема Re: Споделянетонови [re: Speaker]  
Автор ДъpвeнФилocoф (откачен)
Публикувано18.07.02 21:52



Точно от личната нагласа заниси, наистина. Но от нагласата, позволяваща на носа ни да подуши... да открие онези черти в поведението на отсрещния.
Ако зная, че мога да се натъкна на измамник, ще съм готов да се предпазя от такъв.
Разбира се тук не говоря за параноя, а за едно разумно поведение.



Тема Re: Вероятност?нови [re: Hell]  
Автор ДъpвeнФилocoф (откачен)
Публикувано18.07.02 21:54



Ако има формула изобщо, седемнайстото ми чувство ми подсказва, че уравнението ще може да се реши само приближено



Тема Всичко с времето синови [re: ДъpвeнФилocoф]  
Автор Speaker (***)
Публикувано18.07.02 23:04



ами то всяко нещо си идва с времето. Като си натрупаш опит от контактуване и носа ти почва да реагира на всякакъв мирис, а привкуса усещаш отдалече ... А пък си е и чаровно докато формираш нюансите на различни мириси ... Мнооооого интересно даже ...

Но всеки сам си формира това обоняние и то е различно оформено при всеки. Така, че ако вярваш само в прекрасността на чата - грешиш, но ако пък и вярваш в первернозстта още по-вече грешиш. Май пак златната среда е решаваща. Но пък за недостатък и тя е различна за всеки.



Тема Re: Абе не си точно прав/анови [re: Speaker]  
Авторnighteyes (Нерегистриран)
Публикувано19.07.02 12:40



Ot druga strana... Kogato spodelish nehsto s njakoj, kojto ne te poznava ti indirektno mu vlijaesh. Dumite koito izpolzvash, nachina po kojto predstavjash temata... Ponjakoga dori mojesh taka da predstavish nehstata, che da poluchish jelania otgovor ot vseki nepoznat!
Nepriatno e, no i nie samite chetso lujem sebe si. A tova ne e neshto det choveka ot drugata strana na jicata moje da razbere.
Dokato edin po-blizuk chovek ima po-shirok pogled vurhu nehstata. Moje da preceni po-tochno kak te zasjaga tochno teb vurposnoto subitie. I suotvetno da ti dade po-dobur suvet...
No inache si prava. Ponjakoga horata, koito poznavash ti slagat eidn etiket i... Kakvoto i da pravish veche si vuv vurpsonata kategoria i reakciata im e prodiktuvana ot tova.
Maj pak stigame do zlatnata sreda



Тема Сега да оспора и "съветите"нови [re: nighteyes]  
Автор Speaker (***)
Публикувано19.07.02 13:15



То какво ли не мога да оспоря , ама нали затова дебатираме ...

Значи казваш, човека ако те познава би ти дал по-добър съвет. Е, не е така. Той наистина ти дава съвет, но този съвет е пречупен през неговите очи с мнението, което има вече за теб и през неговия опит в живота. Това обаче често за взаимоотричащи се неща. Как може да гледаш на нечий живот и да знаеш кое е по-добро, на база своя личен опит ? Е, това е парадокса на познатите приятели. В крайна сметка казваш това което ти би направил като съвет, но ти и той/тя сте различни и така съвета е ненужен, защото той е "уж" съобразен с личностните особености и доста често е излишен.



Тема Re: Сега да оспора и "съветите"нови [re: Speaker]  
Авторnighteyes (Нерегистриран)
Публикувано19.07.02 13:39



Losho njama v tova da se spori
Absoljutno si prav/a za davaneto na suveti i lichnia opit. Nikoj ne moje da ti dade idealen suvet. No nezavisimo dali stava vurpos za tvoj blizuk ili za nepoznat ot chat-a edin suvet vinagi e dade na baza lichen opit! I kak inache?
A suveta za tova e prosto suvet... Pitash drugite za da chuesh tjahnoto mnenie i na baza na tezi "suveti" vzimash reshenie... V idelania variant moje da popitash njakolko dushi - i poznati i nepoznatio. Misulta mi beshe, che dori kogato idva ot nepoznat, edno mneni ne moje da e suvsem obektivno. Zashtotot dori samo ot nahcina po kojto zadavash vurposa drugiat si suzdava edno mnenie za teb i makar i podsuznatelno ti lepva etiket...
Vednja mi se sluchi v ICQto da razmneja tochno dve repliki s eidn nepoznat, sled koeto poluchih slednia komentar "naj-setne po-inteligentno momiche v net-a". Vednaga bjah slojena v grupata na "inteligentnite" samo na bazata na dve izrechenia!
Choveka razbira se beshe napulno prav v mnenieto si za mene...



Тема фак, права синови [re: Hell]  
Автор Джeйн (редник)
Публикувано19.07.02 23:21



в шибания ни живот време за приятели не достига, мамка му :( бумът на нет комуникацията се дължи и на това. не само на това, но и на това.

IMAGINE...


Тема ХА ХА ХАнови [re: нeдoceтливa]  
Автор Любoпитko (готин беее :-)))
Публикувано20.07.02 01:10



естествено 4е е преверзия
ти си тъп(а) ... ами и това е естествено, нищо не можеш да направиш по въпроса, освен да отслабнеш 15 килограма
пак ще си си си тъп(а) но поне няма да си дебел(а)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.