Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:43 08.06.24 
Контакти
   >> Приятели
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Наръчник на виртуалния стопаджия...нови  
Автор Hell (дефазирана)
Публикувано16.07.02 06:03



- Или как да (не) се влюбваме в постинги.
- Какво да правим, ако все пак го направим.
- Спасяване по единично, групово (внимавайте с подсъзнанието, ей :))) или примирено махване с ръка: Няма спасение, брат! И тук е като в живота, мааму...
- Първа помощ, ако някой твой приятел (реален) се влюби в теб виртуално, без да знае кой си всъщност. Шокова терапия.
...

прочие простотии... вината е в Aby, амбицира ме :)))
Хайде, давайте акъл :)))
Аз ще се включа чак на следващата нощна смяна... sorry, ама трябва и да се спи :)))

I wanna shut the door and open up my mind...


Тема Re: Наръчник на виртуалния стопаджия...нови [re: Hell]  
Автор Aby (®)
Публикувано16.07.02 06:20



За сънчо ли ще си говорим

....ако знаех нямаше да питам май хех
.....ами това май ще правим



Ахам все по-често чета, че е като в живота...оправия няма.
Е това е гадно, дано не се случва, че не ми се мисли...само това ми остава, а при мен е възможно с тази дискритност хихик.

.....
Кога е следващата ти нощна смяна?



Път след път, пътища много...

Тема Re: Сега се сещам и за още една глава от наръчниканови [re: Aby]  
Автор Hell (дефазирана)
Публикувано16.07.02 06:36



- Как да се справим с органическата непоносимост на брачния партньор към нета... или поне как да не го дразним излишно :)))))

Това беше като отговор на незададения ти въпрос... що да чакам чак до нощната смяна де :) След 2 дена... от къщи по тази тема ще избягвам да пиша :))) Таковата... не питай защо

I wanna shut the door and open up my mind...


Тема Re: Сега се сещам и за още една глава от наръчниканови [re: Hell]  
Автор Aby (®)
Публикувано16.07.02 06:45



Запалваш го и него по нета или се освобождаваш от присъствието му...малко съм крайна, но ограниченията хич не ми се нравят.
Що той не помисли как да те забавлява така, че да не ти се пуска компа...ама не, те не се сещат да търсят причината в себе си. Аз малко наизуст говоря, но това са си мои наблюдения...при теб не знам.
Аха, ако той има любимо занимание аналогично с твоето- ограничавай го и ти пък да видим, но явно не е така щото отдавна да си го направила или?
Ти нали щеше да лягаш...един приспивен поздрав с Кридънс от мен за красиви сънища.

Не си и помислям да питам



Път след път, пътища много...

Тема Re: Наръчник на виртуалния стопаджия... [re: Hell]  
Автор Lessy (7:7)
Публикувано16.07.02 08:41



Ей, нощната смяна е много продуктивна, задръжте така още 15 дена и ще се включа подобаващо.
Ама сега съм от дневната :-) Създали сте ми работа :)
С тежестта на двегодишния ми опит ( забелязвате ли колко често го повтарям това напоследък ;)...едно виртуално влюбване и няколко виртуални свалки ;) бих могла да кажа следното:
- Когато някой ти направи страхотно впечатление с начина си на мислене/съвпадение с твоя начин на мислене, пишеш в отговор един постинг, в който изразяваш тази си емоция, така си изразходваш половината енергия по въпроса ;)
- не се застояваш много на едно място ( един клуб) и така загубваш обекта с готиния постинг :)
- или пък накратко, толкова блееш, че никога не обръщаш внимание на ника и четеш постингите по диагоналната система ;)
Аз лично комбинирам спясяването поединично със спасяване групово ;)
Прилагам шоковата терапия върху себе си :)
Хм..е, не ми се е случвало реален приятел да се влюби виртуално в мен, но ми се е случило да ме хареса човек, който иначе не ме харесва. Истината в случая е най-добре, независимо дали ще е отрицателен или положителен резултатът, поне си чист пред себе си и другия.
Абе я някой с повече виртуални влюбвания да си каже, пък и аз съм зле с влюбванията в постинги,хич ги нямам, повече опит имам от кю ;) Там имам стройна и добре изградена система за анти влюбване

Понякога съм бяла и добра...
понякога съм си е***а майката...


Тема Re: Сега се сещам и за още една глава от наръчниканови [re: Hell]  
Автор Lessy (7:7)
Публикувано16.07.02 08:57



А, виж тук съм просто специалист с висше образование...ама не съм се дипломирала още ;)
1.Трябва да имаш 7-мо,8-мо,9-то и не знам кое още чувство, с което да усещаш как напрежението около теб и компа се увеличава и точно когато той/тя се кани да каже"айде стига вече де"...изключваш РС-то с елегантен жест и се усмихваш мило...доказваш, че сама можеш да решаваш и приспиваш вниманието на партньора :)
2.Точно когато той/тя отива излиза навън, може и за 5 минути да е, но важното е, че те оставя сама, казваш небрежно:"е,щом имаш работа (излизаш) аз тогава ще си влезна в интернет малко..." После спазваш т.1 ;-)
3. Твърдиш, че много отдавна не си влизала в нета и правиш тези ограничения заради него/нея. Дори да не е така, държиш на своето твърдо до момента, в който партньорът реши, че се е объркал нещо, ти си права и е крайно време да ти даде малко свобода по този въпрос.
4. Намираш някаква много важна работа, която просто няма начин да свършиш без интернет..работиш значи, не е забавление ( за справка - правих си дипломна работа един месец нощно време, втора справка - още не съм я написала;)
Продължението ...следва...

Понякога съм бяла и добра...
понякога съм си е***а майката...


Тема Re: Наръчник на виртуалния стопаджия...нови [re: Hell]  
Авторнeдoceтливa (Нерегистриран)
Публикувано16.07.02 12:48



моля ви, мили дами, виждам че имате опит във виртуалните контакти, бихте ли ме светнали за какво са ви е-майли като сте регистрирани и можете да си пращате бележки. наистина недоумявам



Тема Re: Сега се сещам и за още една глава от наръчниканови [re: Aby]  
Автор Ginger (вкусла)
Публикувано16.07.02 12:53



ти пък да не съм луда да го запалвам по нета и после да правим график за компа който си има компютър да си го ползва...който няма...ми да има



Тема откакто съм в клубоветенови [re: Hell]  
Автор Ken N.Y. Smallz (bad.boy.4.life)
Публикувано16.07.02 15:31



само един постинг ми направи много силно впечатление, ноооооо да не изпадаме в подробности щото ще се , а аз не съм такъв човек..
лошото, е че изведнъж започваш да виждаш това, което твоята реална приятелка няма, а виртуалната го притежава..
гадна работа, но е забавна.. или не е.. абе не знам.. :)

Kenny Kenny Kenny can't you see, sometimes your words just hypnotize me!


Тема Re: Наръчник на виртуалния стопаджия...нови [re: Lessy]  
Автор Petiha ()
Публикувано16.07.02 19:51



Niama da e losho da pusnesh edna takava temichka - sigurno mnogo devoiki shte sa ti blagodanri v budeshte :)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.