Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:52 28.06.24 
Контакти
   >> Приятели
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Защонови  
Авторняkoй (Нерегистриран)
Публикувано02.07.02 13:33



Приятелите често се плашат ако не им искаш нищо. Стават подозрителни, че искаш по някакъв начин да ги изработиш. Не могат даприемат, че може да бъдеш приятел ей така защото ти доставя удоволствие а не защото искащ нещо да получиш.

Жените мислят, че искаш да спиш с тях а мъжете, че ще им искаш пари или услуга. Това често ме нервива а понякога и вбесява. Толкова ли са опорочени всички Рядкост е да срещнеш човек, който да не подоходи подозрително ако му кажеш, че си пиеш пиенето с него само от кеф.

Много сме затънали ей. И не се усещаме. Смеем се на западняците, че изпадали в не знам какво си ама ние ги бием по куп неща. И не се усещаме, че в един момент ставаме по-зле и от тях.

Последния повод бе с една позната, която отказа да пием заедно, че може да съм имал задни мисли. Друг пък познат ми каза, че не искал да му помогна защото не можел да ми плати и щял да се чуства задължен. Нормални ли са тия хора или аз не съм наред?



Тема Ако намеришнови [re: няkoй]  
Автор nbb (весела)
Публикувано02.07.02 13:38



отговора, напиши го тук. Да не си губим времето и ние с търсенето му.
Добре, че се намират и от другия вид хора, щом търсиш, ще ги намериш. Успех !

Вярно е това, в което вярваш !


Тема аконови [re: nbb]  
Авторняkoй (Нерегистриран)
Публикувано02.07.02 13:48



имах отговора нямаше да питам



Тема Re: Защонови [re: няkoй]  
Автор Ambrozia (непознат)
Публикувано02.07.02 13:49



Абсолютно си прав. Всички така са се изнервили. И аз умирам да си изпия бирата в морската градинка, при водопада с кончето, ама не. Страх ги е дори да ме поканят, дори.
Какво да си мисля, а?






Тема Потърсинови [re: няkoй]  
Автор nbb (весела)
Публикувано02.07.02 13:56



отговора в себе си, там е , от личен опит ти казвам.

Вярно е това, в което вярваш !


Тема Re: Потърсинови [re: nbb]  
Авторняkoй (Нерегистриран)
Публикувано02.07.02 14:11



Търсих го и го намерих. Аз съм си наред. Тогава?



Тема Тогаванови [re: няkoй]  
Автор nbb (весела)
Публикувано02.07.02 14:13



тези хора не са ти приятели. За съжаление.

Вярно е това, в което вярваш !


Тема Re: Тогаванови [re: nbb]  
Авторняkoй (Нерегистриран)
Публикувано02.07.02 14:25



Ами те си мислят, че са. Въпросът е - приятелството значи ли, че трябва да искаш. И ако не искаш приятел ли си?



Тема Не знамнови [re: няkoй]  
Автор nbb (весела)
Публикувано02.07.02 14:29



какво значи - аз не искам. Но в началото тук някъде писах, че не деля хората на приятели и врагове, така че питай някой друг.

Вярно е това, в което вярваш !


Тема Re: Не знамнови [re: nbb]  
Авторняkoй (Нерегистриран)
Публикувано02.07.02 14:38



Елементарно. Не искаш пари, услуги или внимание. Радваш се да ги видиш но не умираш от мъка ако не ги видиш. Показваш, че си независим. Не искаш от позната да легне с теб дори и на шега. Не искаш от познат колата му да ходиш някъде с нея. Това гарантирано изнервя доста хора




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.