Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:32 30.06.24 
Контакти
   >> Приятели
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Защонови [re: Aby]  
Авторняkoй (Нерегистриран)
Публикувано04.07.02 16:12



Мнения всякакви и хора всякакви. Важното е да има разбирателство. А иначе аз много се усмихвам но на някои им се струва по-скоро озъбване. Как да им угодиш?

Лек ден и на теб



Тема Re: Защонови [re: nothink]  
Авторняkoй (Нерегистриран)
Публикувано04.07.02 16:29



Нещата просто се случват и това е всичко. В зависимост от гледната точка може да им се намери едно или друго обяснение. Но това не променя крайния факт нали?

А защо да си отивам? Тук съм си. На разположение



Тема Re: Защонови [re: Aлa-бaлa]  
АвторAmbrozia (Нерегистриран)
Публикувано05.07.02 12:20



Може би си прав, а и доверието е естествена предпоставка за запазване на невинността
не "наивността"





Тема Re: Защонови [re: няkoй]  
Авторняkoй-2 (Нерегистриран)
Публикувано05.07.02 20:36



Писна ми.ПИС-НА МИ.Писна ми, да се крие вопиющтия егоизъм зад измислени ситуации, чувства и високопарни дълбокомислени фрази за положителни чувства.Как може нещо да е положително или отрицателно когато го няма.Или може би си сталинист - "има приятел - има чувства,няма приятел - няма чувства".Ми ти си екстра тогава,слагаш си чувствата в саламура и когато те потърси някой,на ти на теб килце,нати на теб две(според желанието ти).И не забравяй да предупредиш,че всичко е на вересия,да не бъркат хората по джобовете на душата си.Ти си горд,силен,мъжествен,на теб нищо не ти трябва.
Защо не ми дадеш малко от твоето приятелство, аз съм ти приятел, да усетя и аз, че има безплатен обяд.



Тема Re: Защонови [re: няkoй]  
Авторnothing (Нерегистриран)
Публикувано06.07.02 14:10



nestata prosto se sluchvat, a ti samo sedish i nabljudavash?!?
ne stava vupros za objasnenie :-)



Тема Re: Защонови [re: няkoй]  
Автор (Черна котка)
Публикувано06.07.02 16:59



Не съм чела мненията надолу, но ще ти кажа какво мисля.
Мъжете по този повод са разочароващи. Колкото пъти съм излизала само за по едно пиене, толкова пъти е имало опит за продължение, грубо казано. В някои случаи е било дългосрочна тактика с бавно разгъване на тайните намерения :-))) но винаги е имало тая задна мисъл, и на мен често ми е било неприятно. Нищо ново под небето.
А ако някой има нужда от услуга, и цени труда ти, ще се замисли дали да ти плати. Така е на запад, прав си. Обаче още българите не са надминали западняците, така ми се струва, но не знам.
Разбирам какво казваш, аз самата много пъти съм правила неща за приятели, без изобщо да ми е минавало през акъла за пари. То дори е обидно някой да иска да ти плати, ама ето... времената са такива.
Не се учудвай, нормално е. Спомняй си изтърканото - "безплатен обяд няма". Светът се опорочава, да. Така излиза.

Don’t try to change the world, just change the subject.

Редактирано от BИ на 06.07.02 17:03.



Тема Re: Защонови [re: BИ]  
Автор MG42 (специалист)
Публикувано06.07.02 18:29



какво значи разочароващи, бе??? ако си некое готино парче, какво да те гледкат ли
е задните мисли понякога са неприятни.. ама има поговорка назло куче зъл прът:-))) та и на хубав з... - задни мисли:-))))



Тема Re: Защонови [re: MG42]  
Автор (Черна котка)
Публикувано06.07.02 19:10




Ама и предни мисли имат, да им се не види

Don’t try to change the world, just change the subject.


Тема Кофти звучи но...нови [re: няkoй]  
Автор mushmorok (сърдечен)
Публикувано06.07.02 21:20



Нормални са си и това поведение е изработено с много опити


Често се разминаваме ние хората и това е няй-голямата ни мька




Тема Re: Кофти звучи но...нови [re: mushmorok]  
Автор aleyan (Мълчаливец)
Публикувано06.07.02 22:34



Да бе, как ли не! Поне при мен все още се намират хора с които просто да изпием по едно.

За да чуеш трябва да мълчиш!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.