Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:17 24.06.24 
Контакти
   >> Приятели
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема amerikancite sa prostiнови  
Автор koroviev (begemot)
Публикувано29.06.02 13:07



идвa нaчи брaтчет ми от УСА.. тои от 10 години не се е прибирaл a е нa 20 сегa.. тоест aмерикaнче вече..тa.. фaщaме се с брaт ми дa му нaмерим гaдже - зa любов зa 10 денa, da ne se nalaga da go razshojdame de :). i toi nali e s 2 ryce 'za' ideqta. нaмерихме еднa познaтa нa приятелкa която знaехме че ще се нaвие. a брaтчедa рaзбирa се нямa нищо против дa му докaрaт нa крaкa някоя нaвитa (и ubava).
дaaaa. и седим си оня ден нa бaрче, и довеждa я брaт ми онaзи, и викa "тa-тaaaaaaa! твa е еди коя си, a товa е еди кои си".
и нaли - сочи ги един нa друг, a онaзи пърхa с мигли и aхa aхa дa се съблече вече...и той квооооо!? викa "a, здрaвеи" и се връщa към пиенето си. и толкос. нито думa повече не отронвa. a после викa че му билa хaресaлa и когa пaк ще сме му я водили
ми бaси. дa го любя fff...

_____________________________
Always remember you're unique, just like everyone else

Редактирано от koroviev на 29.06.02 13:19.



Тема Always rememberнови [re: koroviev]  
Автор pat - (riot)
Публикувано29.06.02 14:57



your cousin is unique, just like everyone else



Тема Re: amerikancite sa prostiнови [re: koroviev]  
Автор Maтa Xapи (шпионка)
Публикувано29.06.02 19:44



Бавничко, бавничко, отде да знае дали няма да се вкара в подсъдна ситуация, например :))

_________________
The Cold war has just gotten hot.
Courtesy of navlek


Тема Re: amerikancite sa prostiнови [re: koroviev]  
Автор sdfs ()
Публикувано29.06.02 19:57



meleiiiiiii suvsem se e zadrustil momcheto,az iamm averi v shtatite i mi razpravat pravili kupon moite hora i akto doshli amerikankite gledali kato grumnati kak izbuhvali nashte,te bili super zabiti.A mujete im bili rai za nashte jeni shtoto super lesdni bili-tva go znam ot edna averka deto uchi tam.Az biah an edin kupon naskoro v sofija poneje mi se naloji televizionno uchastie ta reshih da izbuhna i tam i se zapoznah an kupona s edin germanec-choveka kat si govcorehme vika-tuka basi iakite kuponi dteo stavat,v germanija takiva neshta niama-tam nikude nestava kupon-a momcheto beshe ot Berlin-smiatai stolicata na germanija ,ta ne samo amerikancite sa zabiti,siguren sum che ako otidem s niakoi chujdenec da svaliame madami onia shi na pomisli za don juan i kazanova

Jivotut e film-budi glavnijat aktjor


Тема Re: amerikancite sa prostiнови [re: sdfs]  
Автор Ginger (вкусла)
Публикувано29.06.02 20:24



много сте прави всички.....тук на запад стават странни неща.....правиш купон за именния си ден.....пристига в 23ч полиция да ти каже да намалиш музиката защото ще ти вземат уредбата..... а резултата за теб е че оставаш без договор за общежитието си защото не си спазил вечерния час.....баси тъпнята честно....все едно не е студентско общежитие, а старчески дом
или пък каниш чуждоземци, за които думата купон значи да си вземат по една бира(обикновенно една им стига да са под масата след като я изпият) и да седнат на масата да си говорят
адски скучни хора



Тема Re: amerikancite sa prostiнови [re: Ginger]  
Авторбълrapин c eвpoпeйcko миcлeнe (Нерегистриран)
Публикувано29.06.02 21:02



Да,много "странни" неща стават.Защото вие си представяте демокрацията като анархия...,всеки сере,пикае ,чука и вдига шум където му скимне и псува тези,които недоволстват от него.
Да,ама НЕ...
Хората там демокрацията я разбират,да работят,да бъдат полезни на обществото,в което живеят,да създават около себе си красота и да не пречат на другите,а само да им помагат.
Трудничко за разбиране ,а...?Баси тъпаците,...а?
Тъпаци ама това,което го имат именно по този начин са го постигнали,а вие се чукайте по купони като животни,оригвайте се на бира и чесън(е може да сте се полели с някое ефтиничко дезодорантче),карайте колите на старо купени от продадените домати на село...и си мислете,че скоро Европа ще си отвори обятията и ще ви приеме,за да я осерете и нея.
Ще има да чаааакате...



Тема Re: amerikancite sa prostiнови [re: бълrapин c eвpoпeйck]  
Автор Ginger (вкусла)
Публикувано29.06.02 21:07



ахаха направо ме довърши с това си изказване



Тема Re: amerikancite sa prosti [re: бълrapин c eвpoпeйck]  
Автор Ginger (вкусла)
Публикувано29.06.02 21:18



виж какво.....на запад съм се оформила и аз.....и не ти говорех за анархия а за това че не могат да се веселят аз също бачкам и уча по цял ден и не ми прави кеф през седмицата съседа да надуе музиката но обичам да се отпускам в края на седмицата...и не го разбирам като всеки сере,пикае ,чука и вдига шум където му скимне и псува тези,които недоволстват от него.
но говорим за нормален час 23ч. и че без да е имало изцепки като тези за които говориш някои хора пострадаха с отказ за подновяване на договора....
и все пак сме млади хора ....между 20 и 25.....не можем да си пуснем музика малко по-високо щото сме в центъра на Европа ли? ха....
и коментара ти с колата и парфюма точно в този случай е меко казано.....смешно



Тема Re: amerikancite sa prostiнови [re: Ginger]  
Авторбълrapин c eвpoпeйcko миcлeнe (Нерегистриран)
Публикувано30.06.02 00:50



С цел да се веселят и разпускат,европейците си имат нощни заведения и дискотеки.И никой не им е забранява да разпускат там,а и хората очевидно по различен начин разбират разпускането.Това обаче не ги прави по-тъпи от нас,така че коментарите ви са излишни.



Тема Re: amerikancite sa prostiнови [re: бълrapин c eвpoпeйck]  
Автор koroviev (begemot)
Публикувано30.06.02 09:29



a, ima istina v dumite ti, ne e da nqma.
no ne zabravqi-
aleko-konstantinovshtinata e ne po-malko protivna ot bai- ganiovshtinata.

"=ei tui losho neshto go ima samo pri nas i niide drugade, ne che sym hodil drugade, ama e qsno che ako ima neshto losho u nas - shtom sme nii, nachi samo nii mojem da imame tolkos losho neshto".
toest - ako neshto v BG e losho - znachi go ima samo v BG (samo po silata na tova che e losho) poneje nie sme vmestilishte na loshi neshta koito nikoi drug nqma :).
da ama ne - tva sa komplexi - poneje nqkoi kofti neshta sa si v choveshkata priroda, a ne samo v 'bulgarskata' priroda, i da se reshava apriorno che sa samo v bulgarskata - si e prosto komplexi kakto kazah. naprimer frenskiq Tartarin de Tarascon, ima 80% ot bai ganiovite cherti. ama ne, nii sme mazohosti i shte tvyrdim che bai ganio e samo BG qvlenie, che i shte sme gordi che sme napisali kniga za tova :).

_____________________________
Always remember you're unique, just like everyone else

Редактирано от koroviev на 30.06.02 09:50.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.