Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:48 28.09.24 
Контакти
   >> Приятели
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Само...  
Автор Amirlin (Фантазьорка)
Публикувано22.06.02 15:49



"Само добър приятел става качествен предател". Цитатче от един хубав български филм. И наистина...от кого най-много би ни заболяло? ОТ приятелите...Да живеят!!!

"Тръгни с мен и се забавлявай! Галактиката е много интересно място!"


Тема Re: Само...нови [re: Amirlin]  
Автор TePe3a (и Сабина)
Публикувано22.06.02 16:50



Злото се храни от нашите страхове, нали знаеш:))))

"Любовта може да се роди от една- единствена метафора."


Тема ?нови [re: Amirlin]  
Автор mushmorok (сърдечен)
Публикувано22.06.02 17:35



Е, лично за мен това не е причина да се откажа да имам приятели.

А , за теб?



Тема Re: Само...нови [re: Amirlin]  
Автор Hell (дефазирана)
Публикувано22.06.02 18:26



Параноя.

Непрекъснато се съмняваме... кой какво говори зад гърба ни... няма начин да не говори... а какво ли прави щом говори... а ако говори открито!!! Няма съмнения.

Ако човек дълго и упорито търси нещо, накрая го намира. Нашият Създател..., който и да е той... Съдбата... Кармата... Силата... вселенските закони... всичко работи за теб... да намериш това, което дълго и упорито търсиш.

"Внимавай какво си пожелаваш, защото може и да се сбъдне" - това май беше китайска поговорка.
"Внимавай от какво се страхуваш" бих казала аз.

Твоят най-добър приятел е и най-добрият ти враг. Всъщност, ако се страхуваш да имаш врагове, ще се страхуваш да имаш и приятели.
А... можело да заболи. Ами то боли и като се раждаш... костите, които те притискат... въздуха, който дробовете ти се опитват да поемат за пръв път... защо да се раждаме тогава?!

Не търси безболезненост в живота.

I wanna shut the door and open up my mind...


Тема Re: Само...нови [re: Amirlin]  
Автор Alanon Druid (магьосник)
Публикувано22.06.02 23:51



Човек на себе си не може да има 100% доверие, та какво остава да залага на другите и на какво основание после им се сурди:))

Любовта е мистика, а сексът магия!


Тема Естественонови [re: Alanon Druid]  
Автор Amirlin (Фантазьорка)
Публикувано23.06.02 13:10



Място за сърдене няма. Защото хората са различни. И постъпват по различен начин. То май това е проблемът между приятелите. Че всеки мисли че постъпва добре, но начинът, по който го прави е по-различен от този, по който би постъпил другия. А трябва ли да се съобразяват приятелите с чувствата и светоусещането на другия или да го карат по своя си начин, който...би го наранил...? Объркано май се получи.

"Тръгни с мен и се забавлявай! Галактиката е много интересно място!"


Тема Re: Ами...нови [re: Amirlin]  
Автор Hell (дефазирана)
Публикувано23.06.02 14:49



ако успеят да схванат че има проблем, естествено се съобразяват. Ама докато схванат... :)

Объркан ни е живота, как искаш да успяваме да се разбираме помежду си. Виж, ако намериш приятел, който мисли като теб... разбирате се с половин дума и не му се връзваш за нищо... защото ти е ясно, че гафовете са заради тъпо недоразумение, а не от лошо чувство... и не можеш да спориш с него, защото винаги сте на едно мнение... ама винаги... и спориш понякога само заради спорта... таковата... не го изпускай за нищо на света. Много рядко се срещат. Струва си дори и да знаеш, че някъде има такъв човек.

Абе нещо съм слънчасала вчера. Що ли ти го казвам това?!

I wanna shut the door and open up my mind...


Тема Re: Само...нови [re: Amirlin]  
Автор Tikva (***)
Публикувано23.06.02 15:19



"Приятели мои, няма на света приятели"/древногръцки философ/..Казвам си го отмъстително на себе и, когато се предоверя и ми се върне това в някое предателство или недоброжелателство, но вече знам, че ако се случи така, шамара от този приятел, колкото и да е болезнен е свестяващ...

Животът е прекрасен, когато не е ужасен!


Тема Re: Само...нови [re: Amirlin]  
Автор Serenity (ведра)
Публикувано23.06.02 23:18



:-)Радвам се за новото клубче и ви желая на всички много нови приятели, не предатели(обърнете специално внимание къде е запетайката, за да не стане грешка :-))

Какво те притеснява, че някой може да те е предал ? Ако си решила да страдаш заради поведението и отношението на някой друг, съветвам те най - приятелски да не го правиш.:-) Той ще получи това, което търси (Закон за кармата или за причината и следствието *).
Ако е излъгал очакванията ти, за съжаление грешката е у теб, че изобщо си имала очаквания :-).
Ако мислиш, че си дала много и хубави чувства, не съжалявай те ще ти бъдат върнати, макар и не от същия човек(Закон за даването *)

* - "Седемте духовни закона на успеха" - Дийпак Чопра

Чувството е езикът на душата


Тема Re: Естественонови [re: Amirlin]  
Автор Alanon Druid (магьосник)
Публикувано23.06.02 23:40



Съобразяването зависи от степента на съзнание на отелния индивид и от сърдечната му чувствителност(сензитивност) и т.н.

Любовта е мистика, а сексът магия!



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.