Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:11 13.06.24 
Контакти
   >> Приятели
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема На добър час !нови  
Автор LeoS (прахосмукач)
Публикувано17.06.02 18:37



"целта на клуба е да влизат хора, които искат да си говорят за всичко без интриги и лицемерие, като истински приятели, да си споделят и да се забавляват без да си поставят норми на поведение.

това да е свободен клуб, в който всеки е добре дошъл и ще бъде изслушан независимо какво иска да каже и как предпочита го каже."
Белия вятър

Да бъде !
Ще зависи само и единствено от пишещите тук ...

<... всяко нещо доведено до крайност, преминава в своята противоположност ...>


Тема Браво, честит нов клуб!нови [re: LeoS]  
Автор Heperиcтpиpaн (Нерегистриран)
Публикувано17.06.02 18:39







Тема Re: На добър час !нови [re: LeoS]  
Автор Darth Hayden (The Director №1)
Публикувано17.06.02 22:57



В отговор на:

целта на клуба е да влизат хора, които искат да си говорят за всичко без интриги и лицемерие, като истински приятели, да си споделят и да се забавляват без да си поставят норми на поведение.




това и clubs.dir.bg някак си невървят заедно :)

One Team , One Mission

Тема Re: На добър час !нови [re: Darth Hayden]  
Автор LeoS (прахосмукач)
Публикувано17.06.02 23:49



Е, човек не може да има всички жени, но е длъжен да опита :)))

<... всяко нещо доведено до крайност, преминава в своята противоположност ...>


Тема Re: На добър час !нови [re: LeoS]  
Автор Vrooom (шум)
Публикувано18.06.02 01:36



Аз не можах да схвана защо от нечии пожелания за дърабъра ми лъха на ... ма какво ми лъха ... смърди ми направо на ирония и веднага мога да започна кампания по развалянето на приятелството в клуб "приятели", но нали съм си добричък, ще се задоволя само със споделяне на факта :))
В личен план приемам капката джин на Ариела за добро начало :))

Vrooom:
Chat bot that will learn phrases and responses with user intervention.


Тема На добър час !нови [re: Vrooom]  
Автор nbb (весела)
Публикувано18.06.02 01:46



Толкова се радвам - пристигам от морето, още не съм си извадила багажа от чантата, но надниквам в клубовете и изненада - " Приятели " е на лице. Дано наистина да се чувстваме тук като такива.
Така че недей да обръщаш внимание на иронията, нали от нас зависи какво ще направим с клуба.

Вярно е това, в което вярваш !


Тема Re: На добър час !нови [re: nbb]  
Автор Vrooom (шум)
Публикувано18.06.02 02:01



Да се чустваме тук такива ли? Ок.

Не ти се вярва, може би, но аз винаги съм участвал в някаква дискусия точно с тази мисъл в главата. Да се дърля с някой не бих могъл ако ми е безразличен, а врагове тук нямам - остава само положителното отношение ...(и не се сещам за безразлични)

А пък по принцип така ме мързи да пиша по тая клавиатура, та чак пропускам 90 % от онова, което искам да напиша.

Целия проблем понякога идва от там, че ако опонирам, ставам веднага от "другия лагер" .. както сега четох една тема в споделено, където Бяло цвете използва, макар и за реална личност, израза "Страхувам се, че той не е от наште..."
И ако се зачетеш в "Доверие и страх... " на Белия вятър ще видиш как проблясва истината за всички кавги и разпри тук, там, навсякъде около нас. После викаме "Само АЗ ли имам проблеми?? ... " Омръзна ми вече!!!" и все крещящи примери за изгнилите връзки между хората.

Да се чустваме тук като такива, можем само ако чустваме така и извън "тук" .... а това, оказва се, не е от най-трудните неща...

Море ли? Де ходихте ???

Vrooom:
Chat bot that will learn phrases and responses with user intervention.


Тема Re: На добър час !нови [re: nbb]  
Автор Vrooom (шум)
Публикувано18.06.02 02:06



той не е от наште... леле още не мога да проумея как толкова елементарно нещо не може да се разбере .... Че докато има някой "не от наште" то и ние сме в позиция на "не от техните" ...

Vrooom:
Chat bot that will learn phrases and responses with user intervention.


Тема Знаеш ли,нови [re: Vrooom]  
Автор nbb (весела)
Публикувано18.06.02 02:13



и аз много се чудя на това деление - на наши и ваши. Скоро ми казаха, че не съм никаква приятелка, щом съм толерантна към враговете на въпросната личност. Та ми е интересно защо хората не искат да проумеят, че най-големият ни враг е скрит вътре в нас, а не трябва да го търсим сред другите.

Вярно е това, в което вярваш !


Тема Да,нови [re: Vrooom]  
Автор nbb (весела)
Публикувано18.06.02 02:20



лесно или трудно е да бъдеш приятел ? Зависи кой какво значение влага в тази дума. Вече повече от година не деля хората на приятели и врагове, видях, че тези думи, както и всички останали, са много относителни. Щом съм срещнала даден човек, значи така е трябвало да стане - имаме нещо да научим един от друг. Та според мене клубовете са много подходящо място да се учим на разбиране, на добронамереност, на толерантност, защото тук няма какво да делим. Пък ако можем след това да пренесем наученото и в реалния живот - какво по-хубаво от това.
Ходихме във Варна и Бургас, топнах се в морето и се отчетох за тази година. Следващият път - в по-близкото.

Вярно е това, в което вярваш !



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.