Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:24 02.07.24 
Хоби, Развлечения
   >> Фотография
*Кратък преглед

Тема TZ-3 - очаквам впечатления...  
АвторИвaн Бacaн (Нерегистриран)
Публикувано04.07.07 08:28



от хора, които вече го ползват и има какво да споделят...





Тема Re: TZ-3 - очаквам впечатления...нови [re: Ивaн Бacaн]  
Автор Бopeтo (бърборко)
Публикувано04.07.07 11:20



Въпреки, че само за кратко съм си играл с него (имал съм FZ3, FZ5 и LX1), струва ми се, че това е най-удачния любителски семеен/туристически апарат. Главните му предимства са джобния размер и лайка обектива. От 28мм, 10х, стабилизиран.
Недостатъци - сравнително голям шум при ниска осветеност и не особено добър видеоклип (но това е характерно за почти всички любителски апаратчета).

Македонското население се състои от българи турци арнаути власи евреи и цигани

Гьорче Петров


Тема Re: TZ-3 - очаквам впечатления...нови [re: Бopeтo]  
Автор123 (Нерегистриран)
Публикувано06.07.07 13:16



Откъде е за предпочитане да се закупуват цифровите камери на Panasonic (пък и не само). ТехноМаркет предлага почти цялата гама, но дали "евтинията" на дитрибутора на едро съответствана на истинското качество или се предлага "производство за второ- и трето-разрядни страни", като БГ?



Тема Re: TZ-3 - очаквам впечатления...нови [re: 123]  
Автор Бopeтo (бърборко)
Публикувано06.07.07 15:52



Не мисля, че има разлика в качеството. Поне аз до сега не съм забелязал. Имал съм 3 паналайки последните 3 години и не съм имал нито един проблем. Нито съм чул от познат да има проблем...

От къде... Ами като се има предвид, че TZ3 в Техномаркет е 819 лв., а във Фотопавилион е 635 лв., мисля че не е трудно да се избере.

Македонското население се състои от българи турци арнаути власи евреи и цигани

Гьорче Петров


Тема Re: TZ-3 - очаквам впечатления...нови [re: Ивaн Бacaн]  
АвторПoлзвaм TZ-3 (Нерегистриран)
Публикувано09.07.07 13:32



Взех си апарата преди месец от Фотопавилиона за 609 лв. и съм много доволна. Дисплея е страхотен, снимките са много наситени и рязки, а със зуума мога да си приближавам доста, нещо, което търсих най-вече. Препоръчвам го на хора, които не търсят професионално качество, но искат снимките им да са хубави и запазили хубавите им спомени






*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.