Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:36 19.04.24 
Хоби, Развлечения
   >> Фотография
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Кое да избера?нови  
Автор Пakocтничka (непознат )
Публикувано01.03.05 14:31



Здравейте
Имам финансова възможност да взема едно от тези апаратчета:







Понеже не разбирам, моля да ме посъветвате и да не ми препоръчвате по-скъпи защото нямам такава възможност


Редактирано от Пakocтничka на 01.03.05 14:36.



Тема Re: Кое да избера? [re: Пakocтничka]  
Автор (-o-) (-o-)
Публикувано01.03.05 14:44



Бих ти казал, че и двете не са добър избор, но ако наистина си решила, че искаш да имаш цифров фотоапарат, поразходи се по магазините (Дейзи-то съм го виждал в Германос) и огледай, поискай да поснимаш и виж резултата. Обърни внимание и на и корпусите...
Аз лично клоня към Дейзи-то.



Тема Re: Кое да избера?нови [re: (-o-)]  
Автор Пakocтничka (миличка)
Публикувано01.03.05 15:14



Благодаря за отговора и аз не мисля, че са добри....но толкова са ми въможностите за съжаление..

Чакам още мнения....



Тема Re: Кое да избера?нови [re: Пakocтничka]  
Автор джъмбo (наивник)
Публикувано01.03.05 16:14



нито един не е добър, моя съвет е обърни се към лизингова компания или магазин позволяващ лизинг и си вземи камера на изплащане
примерно олимпус или самсунг
другите марки са по-скъпи
технополис и техномаркета имат лизингови системи също и германос
помисли по този въпрос




Тема Re: Кое да избера?нови [re: джъмбo]  
Автор Пakocтничka (миличка)
Публикувано01.03.05 16:23



Не мога, защото не работя! Имам бебенце на което искам да правя домашни снимки, толкова ли са зле тези апаратчета....,че не стават да си снимам бебока



Тема Re: Кое да избера?нови [re: Пakocтничka]  
Автор mim. (огнено)
Публикувано01.03.05 17:16



вземи си лентов апарат
за тази сума ще можеш да си позволиш нещо по-добро, а филмите ще можеш да сканираш когато имаш възможност
защото тези неща няма да се повторят втори път, детето ще порастне, а от лошия апарат ще имаш само "този сулует е моето сладко бебче"


Sheep go to Heaven! Gods go to Hell!


Тема Re: Кое да избера?нови [re: mim.]  
Автор Пakocтничka (миличка)
Публикувано01.03.05 17:28



Мерси за съвета, но аз имам 3 обикновенни фотоапарата....затова сега искам да си взема един от тези апарати на които съм дала линкове



Тема Re: Кое да избера?нови [re: Пakocтничka]  
Автор джъмбo (наивник)
Публикувано01.03.05 19:19



ами не си ги вземай
разликата между такъв и апарат в мобилен телефон е много малка....
тоест никакво качество
снимай на лентов по-добре




Тема Re: Кое да избера?нови [re: Пakocтничka]  
Автор Firebird (интернавт)
Публикувано04.03.05 18:41



По-добре си избери от тези:






Фуджитата имат хубави цветове, икономични са, недостаък е по-скъпата памет.
Аз лично ползвам такъв Пентакс и за домашни нужди е супер. Има въртящ дисплей, което е много удобно за снимане под всякакъв ъгъл.
Самсунг-ът пък снима видео със звук.
Всички изброени имат 3х оптично увеличение.
Не си струва да даваш пари за онези, дето си гледала, защото вярно, по-евтини са, ама и 200 лв не са малко пари и не си струва да ги харчиш и да се разочароваш после.



Тема Re: Кое да избера?нови [re: Пakocтничka]  
Автор Пич (турбоаматьор!)
Публикувано05.03.05 16:38



Здрасти искам да ти кажа, че си си избрала най-неподходящите цифрови камери за тези пари.

Аз имам ето такъв Mutek D 35

и не прави много хубави снимки. На слънчево и светло време снимките са приемливи, но на закрито и особено на осветление в стая снимките са ужасни. Сьщо така всички снимки са много тъмни. Когато си го взех преди година и половина той беше най-добрият за парите си , но сега не е така.

Тук ти давам пример какво можеш да си да си вземеш горе долу за същите пари. Задължително е фотоапаратът, който купуваш да е със CCD-матрица!!!! Моят е с CMOS-матрица и именно на нея се дължат лошите снимки на по-лошо осветление. Забележи, че някои от фотоапаратите нямат оптичен зум, а цифровият не върши никаква работа. Аз лично бих си избрал HP-то - има 3-кратен оптичен зум и CCD матрица. За 250 лева е отлична покупка.









Успех!




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.