Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:56 05.10.24 
Хоби, Развлечения
   >> Фотография
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Спешно ми трябват няколко снимки!нови  
АвторPomosht (Нерегистриран)
Публикувано15.02.05 10:49



Здравейте!
За първи път влизам в този клуб и съм малко неориентирана относно темите, за което моля да ме извините, но направо минавам на проблема:
Спешно ми трябват снимки (с много добро качество) на определени адреси в 25 града в Бългрия. Интересува ме дали някой може да ми помогне, като предполагам трябва да са различни хора от съответните градове, които ще предоставя допълнително при проявен интерес. Важна ми е и цената (надявам се да е любителска).

Предварително благодаря на всички, които ми отговорят!



Тема Re: Спешно ми трябват няколко снимки!нови [re: Pomosht]  
Автор niro (Капитана)
Публикувано15.02.05 11:00



Е можеше поне да се регистрираш, за да се контактува по-удобно.... Друг е въпроса, че беше добре все пак да изброиш 25-те града, както и в какъв вид и формат ще искаш снимките - цифров или негатив/диа, хартия/. Това ще ориентира много тези, които евентуално биха могли да ти свършат работа. Успех!



Тема Re: Спешно ми трябват няколко снимки!нови [re: niro]  
АвторPomosht (Нерегистриран)
Публикувано15.02.05 11:22



Извинявам се, че не съм регистрирана, ще гледам да го направя малко по-късно.
За снимките - необходими са ми в цифров вид, но в случая определяща ми е цената, даже преди сроковете.
Градовете мислих да ги пиша, когато видя, че някой всъщност проявява интерес, но засега най-важните са ми Асеновград, Китен, Царево, Приморско, Поморие и Благоеврград.



Тема Re: Спешно ми трябват няколко снимки!нови [re: Pomosht]  
Автортakcи (Нерегистриран)
Публикувано15.02.05 13:58



Нямаш проблем никакъв за снимките по морето. Плащаш левче на снимка и 50 стинки на километър. Давам фактура! Имам пирфектен Сони-Ериксон, като картички ги прави. Давай адресите да те почвам.



Тема Re: Спешно ми трябват няколко снимки! [re: Pomosht]  
Авторrb (Нерегистриран)
Публикувано16.02.05 19:11



Пиши ми на #ICQ: 99706597
или на mail: robi_bobi@mail.bg



Тема Re: Спешно ми трябват няколко снимки!нови [re: Pomosht]  
АвторZ5 (Нерегистриран)
Публикувано18.02.05 10:13



Moga da se angajiram sas snimkite po moreto, no vse pak trqbva da se uto4nqt nqkoi ne6ta i tai kato ne si ostavil/a/ telefon ili mail za kontakt ako proqvi6 interes:

0887/306 580
petkoff@bginfo.net



Тема Re: Спешно ми трябват няколко снимки!нови [re: rb]  
Авторrb (Нерегистриран)
Публикувано18.02.05 14:38



днес отивам до асеновград

казвай какво ти трябва




Тема Re: Спешно ми трябват няколко снимки!нови [re: rb]  
АвторГeнчo (Нерегистриран)
Публикувано28.02.05 15:55



Правили сме вече такъв проект много пъти.
За цената не знам дали ще те устрои, но можеш да пробваш.
Пиши на info@bulphoto.com и остави координати.



Тема Re: Спешно ми трябват няколко снимки!нови [re: Pomosht]  
АвторVale (Нерегистриран)
Публикувано03.03.05 23:08



Ако наистина ти трябват качествени снимки забрави за телефоните. за фото апарат трябва око а не ухо! Жалко, че не съм в град от който ти трябва снимка.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.