Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:03 03.07.24 
Хоби, Развлечения
   >> Фотография
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема CANON A70 vs CANON S230  
Автор JOK3R (непознат )
Публикувано01.08.03 00:06



Zdraveite!
Iskam da si kupq edin ot dvata aparata i neznam koi da izbera.
Vtoriq e s okolo 50$ po skyp koeto ne e mnogo,no az vse pak neznam dali toi e po dobyr.Struva mi se che razlikata e samo v razmerite.Ot druga strana gledah edna svetovna klasaciq v koqto CANON A70 e nai kupuvaniq aparat v sveta.A tova nai veroqtno znachi che e nai dobriq v momenta na pazara kato otnoshenie cena/kachestvo.
Molq horata koito imat otnoshenie po vyprosa da dadat mnenieto si.
Blagodarq predvaritelno.

Редактирано от JOK3R на 01.08.03 04:46.



Тема Re: CANON A70 vs CANON S230нови [re: JOK3R]  
Автор Бopeтo (бърборко)
Публикувано01.08.03 11:17



Снимал съм и с двата. S230 превъзхожда само с по-малките си размери. Би трябвало да го предпочетеш само ако миниатюрността ти е важен приоритет.
Във всяко друго отношение А70 превъзхожда. Притежава новия DIGIC процесор. Има всички ръчни настройки. Макрото е от 5см. Върви със стандартни R6 батерии или акумулатори.
Който и да вземеш от двата, ще си доволен.

Купувайте български стоки
Искайте си касовите бележки


Тема Re: CANON A70 vs CANON S230нови [re: Бopeтo]  
Авторs23O (Нерегистриран)
Публикувано01.08.03 18:14



az sym dovolen ot s230. Predi da go kupia gi probvah i 2ta. A70 e dosta po tezyk kara sys 4 AA baterii. Az sikahh aparat deo da moga da si go nosia navsiakyde sys mene i 2 da ne mi tezi. Dosega karah na 35mm RebelG tui kato e goliam topuz i triabva da mu nosia chanta sym izpusnal dosta gotini momenti.
Inache A70 e po-dobyr kato aparat. Ima 3x zoom, ruchni nastroiki na pochti vsichko. Lichno az sym mnogo dovolen ot kachestvoto na snimkite na s230.
Kazete kade moga da vi postna niakoia.



Тема Re: CANON A70 vs CANON S230нови [re: s23O]  
Автор JOK3R ()
Публикувано02.08.03 20:50



Blagodarq za pomoshta nai veroqtno shte si vzema CANON S230 oshte poveche che v momenta na site na bhphotovideo.com go predlagat za 309.95$.
Molq izprati mi nqkoq snimka ot tvoq S230 na jitosvyat@abv.bg.
Otkade moga da si vzema spored vas rykovodstvo na bylgarski.
Blagodarq chao.



Редактирано от JOK3R на 02.08.03 21:04.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.