Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:17 23.04.24 
Хоби, Развлечения
   >> Фотография
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема доволни ли сте от дира?нови  
Автор Topбaлaн (любопитко)
Публикувано04.12.02 23:15



Асахи казва "не се сърдете на дираджиите, толкова могат" аз бих казал - и толкова не могат

предлагам да се местим





Тема Re: доволни ли сте от дира?нови [re: Topбaлaн]  
Автор Zmeu (горянин)
Публикувано04.12.02 23:26



Има ли възможност Спот Таун да ни даде отделен форум, с наш адрес (www.spottown.com/fotoforum/ например), с по-изчистен дизайн (в момента дискусиите там са в мааалко прозроче в средата) и с нашто лого..? Така хем Спот Таун ще си направи супер реклама и ще си довлече много потенциални клиенти на сайта, хем нашия клуб ще си има собствен форум.

Мм?

-----------


Тема не съм доволен ама съм против местене ...нови [re: Topбaлaн]  
Автор zar (niama smisyl)
Публикувано05.12.02 00:10



ама незнам защо ...
смисъл знам де, няма да е същото ...

Видяла жабата, че подковават коня и си вдигнала и тя крака.


Тема Re: не съм доволен ама съм против местене ...нови [re: zar]  
Автор Zmeu (горянин)
Публикувано05.12.02 00:13



Всички сме свикнали с дира, аз включително, за това ако се местим ще е само за да е към нещо по-добро.. Дира си има проблемите, дано Спот Таун да има повечко преимущества..

-----------


Тема Re: доволни ли сте от дира?нови [re: Topбaлaн]  
Авторwww.dir.bg (Нерегистриран)
Публикувано05.12.02 02:23



Pi4, ake se premestite, tuk pak 6te dojdat drigi. Taka 4e prosto vie 6te napusnete.

Tuk se 4ete ot mnogo pove4e hora, ot kolkoto postvat.

Osven tova trqbva da vsemete GenaDP (DivoPrase) - ina4e nikoj nqma da 4ete kakvo pishete.

Ima nqkolko drugi forumi na tema fototgrafia v BG - tam se poqvqva ne6to po 1 pat na meseca.

WWW.DIR.BG samo 6te se skape - i togava volyu nevoluy 6te stane tova, koeto iska6.

Na men vrazkata mi e perfect - ne znam za vas.



Тема аз от връзка не се оплаквам...нови [re: www.dir.bg]  
Автор Topбaлaн (любопитко)
Публикувано05.12.02 07:24



и моята е доста бърза, ама вчера например дира ми беше неостъпен през 60% от времето....през останалото време пък работеше с една скорост....майко мила....
иначе си прав за някои работи...



Тема отново и отново.....нови [re: Topбaлaн]  
Автор Topбaлaн (любопитко)
Публикувано05.12.02 07:42



Seeya! Can't connect to MySQL server on 'sql-clubs.dir.bg' (111): 2003Seeya! Can't connect to MySQL server on 'sql-clubs.dir.bg' (111): 2003Seeya! Can't connect to MySQL server on 'sql-clubs.dir.bg' (111): 2003Seeya! Can't connect to MySQL server on 'sql-clubs.dir.bg' (111): 2003



Тема Re: отново и отново.....нови [re: Topбaлaн]  
Автор asahi (познат от преди)
Публикувано05.12.02 10:12



Бре, тези да не се стреснаха? Тази сутрин хвърка отвсякъде. Докога?

Не се сърдете на Дир-аджиите. Толкова могат.


Тема dir-a вечер е направо недостижим :)нови [re: Topбaлaн]  
Автор outfaced (познат ;-))
Публикувано05.12.02 10:21



то просто не върви и не върви ... ама от друга страна ако се махнем от тука, ще се махнат и случайните посетители
то от една страна може да е добре за навлеци ама от друга така ще губим и евентуални нови клубари и съмишленици



Тема Ако ще сменяме дира...нови [re: asahi]  
Автор Levent Muncho (фукльо)
Публикувано05.12.02 10:30



То не бива да е с някакъв никому неизвестен сървър, дето не се знае дали след седмица ще го има.
В Българското уеб пространство сериозните портали са 4. Dir.bg, All.bg, Giuvetch, Hit.bg
Гювеча е на същото дередже при мене, от време на време върви като светкавица, отвреме на време се влачи едва едва.
Хита при мене е много добре, щото е на сървърите на Орбител, ама пък много хора викат, че не им се отварял.
В All.bg мога да уредя да си направим какъвто искаме форум, ама нямам представа каква е връзката.
А, забравих, че при Сас има готов форум във Photo-zine

Но личното ми мнение е, че тука си е най-добре засега.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.