Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:39 01.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Извънбрачен секс за 40-50 годишни?!нови [re: Rover]  
АвторГoтвaчa (Нерегистриран)
Публикувано31.03.01 08:26



Май на тзи възраст и бракът става едно такова трудно определимо нещо - приятелство. омраза, услугване, досада или каквото й да е скрепеноо от навика превръщащ битовите детайли в ритуал. Абе с една дума и бракът дали е брак? Так че от тази гледна точка - на тази възраст, или по-скоро от тази възраст всичкият секс / колкото го има / е извънбрачен:)))
Опитах се да оправдая прелюбодейците, но май не стана. В тази връзка и аз се попитах, а виртуалния секс какво всъщност е?А какво е виртуален секс ме питаха скоро?
Как ми се прави на Хамлет толкова рано?:))
Весели почивни дни!



Тема Re: Извънбрачен секс за 40-50 годишни?!нови [re: Гoтвaчa]  
Автор Medea_forever ()
Публикувано31.03.01 10:40



Ponjakoga i v otsapvane ot NAVIKA ni prosira zelomadrie.




Naj-obiknovena sabotna ,brachna sutrin....

Kakvo napravihme sa tasi duma "brak", gotvacho
-presolichme li ja ili ja pregorihme...???


medea

Редактирано от Medea_forever на 31.03.01 11:06.



Тема Цитирам МАМАнови [re: Гoтвaчa]  
АвторБaтko (Нерегистриран)
Публикувано31.03.01 12:08



Та МАМА казва, за тия които едва живуркат семейно:
Живеят в тиха семейна ненавист!

Ама тук сексът няма нищо общо Не забелязвам кой знае каква разлиса в сексът 16-33 и 33-50, може би качеството е за сметка на количеството ..... но Н.В. МЕРАКЪТ си е същия. Нали на него робуваме.....



Тема за брака - поправим или непроправимнови [re: Medea_forever]  
Автор Бaтko (минаващ)
Публикувано31.03.01 12:34



БРАКЪТ ....
според определението, (съгласно ИСО9000), брасът е : Несъответствие на реалното качество на продукт спрямо специфицираните изисквания. Т.е. трябва ни ПРОДУКТ, зададени параметри на показателите му за качество измерими или неизмерими) и оценка (балова или количествена) на тия показатели. Сравняваме ..... и вземаме решение - брак или не.
Проста работа!

Ама е виновен българският език - беден е! Защото тоя брак няма нищо общо с оня. Оня брак също може да е брак, ама е винаги поправим (обикновено болезнено). Той може и да просъщиствува като полубрак и като отвратителен брак. Има и щастливи бракове - и те не са малко. Жалко е, че за тях не се говори. Като че ли правят впечатления само отвратителните бракове.

Ама темата беше за секса ..... Изтъркана тема!

Don`t Worry! Be happy!


Тема Re: Извънбрачен секс за 40-50 годишни?!нови [re: Гoтвaчa]  
АвторMystery (Нерегистриран)
Публикувано01.04.01 19:30



Г-н Готвач, виртуалният секс е едно от най-хубавите неща, когато се прави с
мъж, който наистина умее да го прави.Ти от тези мъже ли си?



Тема Re: Виртуален секс?!?!?!нови [re: Mystery]  
Автор Rover (старо куче)
Публикувано02.04.01 09:48



Прощавайте господин/госпожо/Мистерия,че се намесвам,ама той господин готвача,си задаваше въпроса какво всъщност е виртуалния секс?!Предполагам,че след като намери верния отговор,ще може да отговори и на Вас.Ама аз като човек с по - ограничени мисловни възможности,бих искал да обясните,какво е това виртуален секс?! И тогава вече,ще знам заслужава ли си да го практикувам или не!След като премина през нужното обучение разбира се,ако се изисква такова.За сега доколкото мога да вникна в темата и до колкото мога да правя някакви изводи,все ми се струва,че т.н.виртуален секс си е чиста проба онанизъм

или нещо от тоя сорт



Тема Re: Извънбрачен секс за 40-50 годишни?!нови [re: Mystery]  
АвторГoтвaчa (Нерегистриран)
Публикувано02.04.01 17:13



Сигурно не, отдавна представите ми за секс за по-скоро историческа категория, а не нещо из областа на технологиите. Проасто ми стана интересно да разбера какво другите наричат виртуален секс. Чувам го толкова често, някой ден току виж ме попитало и някое съседско дете:))
Не че ми е проблем или интересът ми е прекомерен, някак си натам отиде разговора и понеже въпросът ти е много личен ще се опитам дати отговоря.
Не зная сдали съм от тези мтже, да ти призная, не разбирам от мъже и не се интерсувам от тях:). Лично аз съм се смятал винаги:
1. За мъж
2.За човек, който е в състояние да даде най-доброто от себе си на любимия си човек
3. За човек, който не може да не даде най-доброто от себе си на любимите си хора.

Изводите са си за теб!
Спорен ден!



Тема Re: Виртуален секс?!?!?!нови [re: Rover]  
АвторГoтвaчa (Нерегистриран)
Публикувано05.04.01 11:08



Понякога ми хрумва дръзкоглупавата мисъл: А кое не е онанизъм в този смисъл?:))
Спорен ден - и внимавай с обучението. От опит зная, че инструкторите никога не са това, което изглеждат:))
Успех!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.