Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:29 02.07.24 
Поколения
   >> 40-50
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема НЕ ВЯРВЯМ НА ОЧИТЕ СИ!!!!!!нови  
Автор Paнoбyдничe (минаващ)
Публикувано11.02.01 08:48



Не мога да повярвам, че зрели хора се карат като малки деца!
Не мога да повярвам, че е възможно да се създават интриги като тези тук!
Не мога да повярвам, че някой може да мрази това съкровище Перличка, което път и на мравката струва!
Не мога да повярвам, че толкова помия може да залее душите ни за отрицателно време!
Не мога да повярвам, че някой може да таи ТОЛКОВА ЗЛОБА в себе си!
Не мога да повярвам, че някой се опитва косвено да съсипе този добър човек Маг, използвайки го безцеремонно и нагло!
Не мога да повярвам, че комплексите могат да превърнат човека в звяр!
Не мога да повярвам, че може да осъждаме на смърт без доказателства!
Не мога да повярвам, че това е същият този клуб, в който плахо и с огромно желание потропах, за да вляза!
Повръща ми се! Без извинение!
Не искам да вярвам, че всичко това се случва...:(
Отказвам да повярвам!



Тема Re: НЕ ВЯРВЯМ НА ОЧИТЕ СИ!!!!!!нови [re: Paнoбyдничe]  
Автор Hoвa (новак)
Публикувано11.02.01 10:39



По същия начин го усещам и аз. От такива ситуации тръгва приказката "хубаво, ама българско". Но гледам много да не се впечатлявам, че то май няма смисъл.... Надявам се здравият разум да надделее и нещата да се променят! Отскоро съм тук и още много неща не са ми ясни, но явно в нета падат много от задръжките и това обърква конците! Някой някъде спомена думата "нетикет". Май още не сме го изучили това понятие. Обаче...наивна ли съм, що ли, но вярвам, че нещата ще се оправят и много смях ще има в клуба и сладки приказки...и лют пипер... Така, както беше, когато преди месец за първи пък кликнах на 40-50.
Не предложи кафе днес.... Или беше много горчиво? Разбирам те.




Тема Re: НЕ ВЯРВЯМ НА ОЧИТЕ СИ!!!!!! [re: Hoвa]  
Автор Paнoбyдничe (минаващ)
Публикувано11.02.01 11:00



Кафе ли...
Иде ми цианкалий да взема като гледам как с магическа пръчка се сриват отношения, градени дълго време...макар и само виртуално.
Познавам лично част от участниците в тази глупава история и знам, че целият фарс е плод на някакво тъпо недоразумение...и колкото повече се задълбочава, толкова по-блудкаво ми става...
Уважавам всички тук и се чувствам ужасно в безсилието си да помогна...
Не искам кафе...не искам и усмивка дори...а и нямам сили да я дам...
Лек ден, Нова...дано поне твоят да е такъв...




Тема Re: НЕ ВЯРВЯМ НА ОЧИТЕ СИ!!!!!!нови [re: Paнoбyдничe]  
Автор Molly (минаващ)
Публикувано11.02.01 16:18



знаеш ли , ще ми се да е наистина недоразумение , но въпреки че съм непоправим оптимист по душа - някак не виждам изхода от това ...
защото мисля че не е изобщо недоразумение , а целенасочено , доста добре обмислено и последователно извършено съзнателно действие ...
жалко - хубаво място беше тоя клуб и колкото и да се правим че нищо не се е
случило и че всичко ще си стане пак същото - няма да е така...
нещо като пукнатия и залепен порцелан - както ти самата преди 2 дни написа... няма да е същото ...
написах вече някъде вица за песимиста и оптимиста , няма да го повтарям , ама верно е ...
искрено съжалявам ... дано и тези , които го забъркаха , тъй както се бият в гърдите и твърдят че имат съвест някаква успеят по някакъв начин да разберат колко е грозно това ... да не говорим за адбурдната страна ...



Тема Моля ви!нови [re: Paнoбyдничe]  
Автор Mag (пристрастен)
Публикувано11.02.01 16:59



Не дискутирайте неща, за които нямате информация!
1. Никой не е искал да съсипва Маг!
2. Ако той е съсипан то е защото се е наложило да кеже адна ИСТИНА!
А понякога това може да боли!
3. А не се ли замисляте, че когато сме най-силно наранеми можем сами да нараняваме не когото трябва със същата сила (като Втория закон на Нютон)!
4. И трето - замисляли ли сте се, че не винаги правйки добро то е наистина ДОБРО!
5. А поговорката (нашенската) "Не искам акъл - акъл си имам, ти пари мидай!"
Защо не се вслушваме в съветите на другите!? Или когато правим нещо важно зашо не търсим съвети!? Или когато ни поискат съвет - как го даваме!? Или казваме (на ум разбира се - Абе я тоя да си троши главата САМ!)

По този повод отварям 2 ТЕМИ: "ИСТИНАТА" и "ДОБРОТАТА".

П.С. Ако пиша с грешки - то е защото гледам екрана със змрежен поглед! Но не можех да се стърпя! Много ми дойде тая КЛУБНА история! Пускам темите и доста време няма да се появявам - малко НЕТ почивка!



Тема Re: НЕ ВЯРВЯМ НА ОЧИТЕ СИ!!!!!!нови [re: Paнoбyдничe]  
Автор...... (Нерегистриран)
Публикувано12.02.01 02:56



Neveroiatno mnogo mrazia intrigite.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.