Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:32 27.06.24 
Поколения
   >> 40-50
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема За много години!  
Автор Ивo (ентусиаст)
Публикувано01.01.01 13:03




И докат сме живи, да сме здрави!






Beware! Big Browser is watching you!


Тема Отг: За много години!нови [re: Ивo]  
Автор Mnogoznajkov (член)
Публикувано01.01.01 15:15



За много години, Бат' Иво!
Зна'йш ли обаче от к'во ми стана мъчно в 24 часа: Всяка Нова Година се надяваме, че ще я изживеем, ама за Новото Хилядолетие съм сигурен, че тая няма да мине!
Големо чудо!

Наздраве!

P.P..S. А Wagner не си купих, на заради парите, ами просто, защото не ходих никъде по пазарно време. Ама да ти кажа правичката: слушам метъл, слушам джаз, народна музика (особено родопска и македонска), сега съм си пуснал Mike Oldfield (умирам за келтска музика), но Wagner надали ще го изтърпя. Не бе - не знам, отдавна не съм го слушал........
МК

P.S. Малко по-късно (утре) ше напиша нещо, което сигурно пак ще разбуни духовете. Прочети го, пък си "постни" мнението!
ЧНГ



Vita brevis ars longa est!

Redaktirano ot Mnogoznajkov na 01.01.01 15:26.



Тема Отг: За много години! ... И хилядолетиянови [re: Mnogoznajkov]  
Автор Mnogoznajkov (член)
Публикувано01.01.01 15:24



Абе, за хилядолетията...
Грантирам, че ще ги преживеем!!! Само, че не .........
Иках да кажа нещо ама не му е мястото тук - иди в клуб РЕЛИГИЯ.
МК

Vita brevis ars longa est!


Тема Отг: За много години!нови [re: Ивo]  
АвторYD_anon (Нерегистриран)
Публикувано01.01.01 16:22



Благодаря, Иво!

Ето-о-о, крачнахме в новата година. Много да се смееш, дано! Иначе знам, че ще обичаш, "мамка му и прасе!"

Кажи, какъв късмет ти се падна от баницата?

YD





Тема Отг: За много години!нови [re: Ивo]  
Авторmedea_anon (Нерегистриран)
Публикувано01.01.01 17:58



Mnogo da sa!
Nasiti li se na palnite masi i ...(njama da se povtarjam,koj chel ,chel)
Ivo kakav podarak ti donese djado Mras ,a Sneganka?;-)))
s posdrav
medea





Тема Отг: За много години!нови [re: Ивo]  
Автор KRlS (член)
Публикувано01.01.01 18:36



И на тебе от сърце много здраве, щастие и късмет желая!





Тема Отг: За много години!нови [re: YD_anon]  
Автор Ивo (ентусиаст)
Публикувано01.01.01 22:48



Падна ми се парата, можеш ли да си представиш? Не е за вярване! Ами не е никога лошо малко финансово укрепване, но да не дава Господ да сигна дотам, не парите да ми служат на мене, а аз на тях.



Beware! Big Browser is watching you!


Тема Отг: За много години!нови [re: Ивo]  
Автор Molly (новак)
Публикувано01.01.01 22:51



Дай боже всекиму това което си е помечтал да се сбъдне :))
И наздраве :)




Тема Отг: За много години!нови [re: Mnogoznajkov]  
Автор Ивo (ентусиаст)
Публикувано01.01.01 23:03



Здравей, брат Многознаев,

Аз също много си падам по македонски песни, най-вече комитски. Но Вагнер ми е много сериозно увлечение, ако ще говориме за него, трябва поне някаква подготовка да имаш, нещата са много дебели. Тъй като нямаш време да ровиш, утре ще ти пусна копие от темата ми за Вагнер, дано да ти е интересно. Аз току-що се връщам от кума ми, с който цяла вечер правихме едно сравнително слушане на Таурния марш от "Залеза на боговете" във връзка с един запис на Караян от 67 година (сравнявахме с Шолти, Бьом и Яновски) - доста ме разочарова, прекалено бавно темпо, а пък тая история с рязкото влизане на тромпета направо ме подразни, нещо което го има и при Бьом, явно е някаква тъпа концепция, която според мене грубо разваля самата идея за безкрайната музика, но не искам да се разпростирам тука, ще го обсъдим в Класическа музика. Исках само да го спомена, защото съм под натиска на впечатленията.

Много се радвам, че слушаш метъл, защото до 1987 г. бях много запален, но оттогава съм поизпуснал конците и ще ми трябват някои консултации.

Beware! Big Browser is watching you!


Тема За много години!нови [re: Ивo]  
Автор Дaмaтa oт зaнaятa (ентусиаст)
Публикувано02.01.01 09:18



На всички желая много здраве и щастие! Нека винаги край вас да има истински приятели, хора, които обичате и ви обичат!

Любов и топлина! ;-))))




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.