Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:14 24.06.24 
Поколения
   >> 40-50
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Ей, Многознайко,  
Автор Ивo (ентусиаст)
Публикувано29.12.00 10:50



Видях ти някои постинги в Класическа музика, където говориш със съвсем нормален тон, и много ме учуди тонът ти тук, провокация ли беше замислил, какво ли, жалко защото може би си свестен човек, а не усети спецификата на клуба 40-50:

В момента тук сме компания от няколко (броящи се на пръстите на едната ръка комай) мъже-естети, които общо взето не крият, че преди всичко обичат жените, и малко повечко на брой изключителни жени, които всички до една заслужават да бъдат обичани. Ама мнооогуууууууу силно при това! Ми това е - приказваме си тук, кудошиме се и се обичаме.
А тези неща, за които говориш, сме ги дъвкали и предъвквали, те са важни, но ти ги поставяш по един много безинтересен и банален начин. Така че, ако все пак решиш да останеш, дай наистина по-добре за секс да си говориме!



Бъди жив и здрав!



Beware! Big Browser is watching you!

Тема Отг: Ей, Многознайко,нови [re: Ивo]  
Автор Mnogoznajkov (минаващ)
Публикувано29.12.00 11:37



Мама му стара,
Написах ЧАО, ама пак се връщам (к'во да се прави -липса на воля може би!).
1. Че провокация беше - то не стана ли ясно?
2. Спецификата на клуба ли - абе вие да не сте се вдетинили на 40-50 години. Не разбирате ли, че народът ни загива. 5-10 хиляди години нашите прадеди са се блъскали по степите, пустините и ледниците а ние ще съсипем държавата (и народа - втори по интелигентност в СВЕТА) за 10-15 години. Иначе ще положим букетче на паметника на Апостола, ще влезнем в църква (може би ще се помолим) за да запалим свещ, може би ще пуснем монета в ръцете на някой просяк - и край, ВЕЧЕ СМЕ ЧИСТИ като младенци. Те тия и индулгенцията!
3. Не съм историк. Много далечна ми е професията от тази наука. Любител съм, но не съм многознайко - те това е другото предизвикателство - ДРАЗНИ. Ама кого дразни - средностатистическия българин. Нищо ново под слънцето. Много велик народ са били БЪЛГАРИТЕ ама като всички азиатци (щото все пак от там са дошли) не са понасяли някой да е по-горе от всичките. Типичен пример са японците (и корейците де, нали са им прадеди). Пример - къде признаха най-напред Куросава. Във всеки случай не в Япония! Друг пример: Занаеш ли как е умрял хан Крум (легендата е, че е станало при една обсада на Константинопол, ама въпросът е как?).
4. Че аз не искам този клуб да става някаква нова партия! Такива с лопата си ги ринем. Ама както през зимата на 96-97 изринахме едните, къде сме сега,а? Една (сигурно хубава) жена (сигурно заслужаваща мнооооого обич) ме пита, какво искам, да излезем на площадите ли (или нещо такова беше). Не, разбира се, пък и не чрез този клуб ще ви предизвиквам. Ама наистина е много БЛУДКАВО тук. От 3-4 месеца съм в клубовете на DIR'a, а едва онзи ден написах нещо тук - и те ти реакцията: "лайно", "онанист" "простак" и т.н. И както си решаваме проблемите в обществото (пък и в семейството) един дори ми се закани, че (ако може де) иска да ме удари. Е сега кажи ми мой човек, не съм ли прав като ви (не изключвам и себе си) пращам на МАЙНАТА си, ако не се вземем в ръце!
5. И аз самият се смятам за свестен човек. Мисля, че като такъв ме смята и семейството ми и приятелите и колегите ми. Но не мълча. Пример: баща ми (лека му пръст) беше "активен борец..." (нали си спомняш), та ведъж партийния секретар в работата ми ми казва (след едно посещение на Човека от Шесто) - "Бе човек, НАШЕ момче си, ама много говориш!". Историята се повтаря през 92-ра. Член на СДС съм (сега не съм никакъв ЧЛЕН). Та ме среща Председателя на Координационния съвет на общинското СДС ими казва: "Абе наш човек си, ама много говориш". Не се хваля и не искам да се изтъквам, но това е светата истина - имам и свидели на двете случки. ТЕ ТАВА Е!
6. (дано не сбърках номерацията) За секса: ние все си говорим, за всичко си говорим: за демокрация, за Родината, за бъдещето (собственото и на децата си). СЕКС се прави, а не се говори! Иначе този клуб ще заприлича на розов телефон (а сега разбрах - БЕЗПЛАТНО Е!). Демокрация, Бъдеще, Деца (и изобщо каквото ти хрумне) се прави а не се говори! Виж за история, за музика може да се говори.
БЪДИ ЗДРАВ И ТИ. Весело изкарване на Новата Година.
МК


Vita brevis ars longa est!


Тема Отг: Ей, Многознайко,нови [re: Ивo]  
Автор Mnogoznajkov (минаващ)
Публикувано29.12.00 11:47



P.S. Относно НОРМАЛНИЯ тон - прочети още веднъж постинга ми и ми кажи къде е НЕНОРМАЛНИЯ ми тон, за който получих толкова ПОМИЯ. С изключение на думата на МАЙНАТА. Че не помниш ли в Каналето, отоворът на въпроса "Къде сме ние? - На МАЙНАТА СИ!" Тогава се смях(м)те. Е кажи ми в края на краищата не сме ли на МАЙНАТА СИ? Ми що тогава се обиждате - че аз ви изпращам в България! Ама освен да "поствате" излезте по улиците: просяци, деца, мирищещи лепило, стари жени (нашите майки) просят за късче хляб, стари мъже (нашите бащи) от срам да просят ровят в кофите за боклук, страшно много инвалиди, старшно много болни хора (предимно от недояждане), ами прочетете статистиката - в нашата страна средното образование е все още задължително, ама знаеш ли, че около 60-70 хиляди деца не ходят на училище защото нямат пари за дрехи, учебници и транспорт. Абе хора, вие дето се спасявате поединично, че не разбирате ли че тези деца, едно дето няма да са полезни утре ами са и потенциални ПРЕСТЪПНИЦИ!!! Че в тяхната среда ще живеят нашите родни деца.
НЕ ЩА ПОВЕЧЕ ДА ПИША. РОЗОВЕЙТЕ!!! БОЗИЧКА МОЛЯ!!!
МК


Vita brevis ars longa est!


Тема Отг: Ей, Многознайко,нови [re: Mnogoznajkov]  
Авторgo_anon (Нерегистриран)
Публикувано29.12.00 12:05



Приятелче, върви кажи всичко това на синьo-червените говеда в клуб "Политика". Всеки от тук пишещите/и четящите/ разбира за какво говориш и бъди сигурен, че прави всичко, което му е по силите да промени света около, а и себе си. Понял ?



Тема Два дни сенови [re: Mnogoznajkov]  
Автор Дaмaтa oт зaнaятa (ентусиаст)
Публикувано29.12.00 12:25



стискам да не взема думата. Няма да засягам темата историк, защото аз имам класификация на хората - историци и неисторици. Какво характеризира различните категории не мисля да излагам тук.

Ще кажа само, че всеки има право да посещава различни клубове, да изказва и споделя свое мнение и да задоволява по този начин различни свои нужди и цели. Тук имаме вьзможност да загьрбим реалността, която ни обгрьща пльтно и ни притиска, гледа ни от всяка страница, от всеки екран, от всеки ьгьл край нас. Може ли човек да говори само за грозното и жестокото, което е край нас? А и така ще го пребори ли? Аз специално вече не понасям митингов тон и настроения, вирене на прьст и нравоучения. На много места и много пьти сьм споделяла вижданията си за живота, политиката, хората, бьлгарите и т.н.

Един сьвет, макар никой да не ги приема. Ако искаш да те чуят и да се замислят над думите ти, не ги изкрещявай! Тихо изговорени ще имат по-силен ефект. Не може да нахлуеш някьде, да не се огледаш и да почнеш да кориш и нападаш... Поне по ведньж на седмица вьв всеки клуб има подобно изказване - Тук какво правите ... не ми харесва тук... няма да стьпя...

По-лесно е пак да се пребоядисаш и да си в тон на мястото, което ти харесва - не да прьскаш с боя наред, докато ти хареса интериора ;-)))

Redaktirano ot Дaмaтa oт зaнaятa na 29.12.00 12:27.



Тема Отг: Ей, Многознайко,нови [re: go_anon]  
Автор Mnogoznajkov (минаващ)
Публикувано29.12.00 12:48



Понимаю, Comprendo, Capisco, Ferstehen, Understand e.t.c.
МК

Vita brevis ars longa est!


Тема БЛАГОДАРЯнови [re: Дaмaтa oт зaнaятa]  
Автор Mnogoznajkov (минаващ)
Публикувано29.12.00 12:54



Да ти кажа честно, малко като че ли превъртях от (пак щях да се изпусна) лековатия тон на много от постингите. Дано е така, както казваш!
Благодаря ти че ми успокои шайбата. Все пак ще остана...
Не знам какъв подарък ще искаш (сещаш се защо!)?
МК

Vita brevis ars longa est!


Тема Логика (и малко математика)!нови [re: Дaмaтa oт зaнaятa]  
Автор Mnogoznajkov (минаващ)
Публикувано29.12.00 13:03



P.S. Виж продължението на задачата.
В клуб ПРОГРАМИСТИ цапнах един постинг за това, защо жените не могат да бъдат програмисти. Съжалявам! Ако сама си решила задачата ти си чудесно опровержение на моята теза!!!!!! БРАВО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ама виж продължението...................................................
МК

Vita brevis ars longa est!


Тема Така става винаги ;-)))нови [re: Mnogoznajkov]  
Автор Дaмaтa oт зaнaятa (ентусиаст)
Публикувано29.12.00 13:05



Всеки влиза в даден клуб, негодува, рита, мята се, зарича се и накрая остава, че дори става много активен ;-Ь

Няма проблем да посещаваш много клубове и от всеки да знаеш какво очакваш и какво получаваш. ;-))) И да знае, че навсякьде има хора насреща си... ;-)))

Не си слагай подарька на сьрце. Не материалното е от определящо значение ;-)))



Тема Не ми стана много яснонови [re: Mnogoznajkov]  
Автор Дaмaтa oт зaнaятa (ентусиаст)
Публикувано29.12.00 13:09



за какво продьлжение става дума. Ще погледна в програмисти, но не е сигурно, че ще е този век - предпразнично има доста работа ;-)))




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.