Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:23 28.06.24 
Поколения
   >> 40-50
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Нека сега нови [re: Mnogoznajkov]  
Автор Дaмaтa oт зaнaятa (ентусиаст)
Публикувано29.12.00 16:17



да кажа няколко неща, след като погледнах дьлбокомислените сьждения и доводи в защита на тезата, че мястото на жената е до люлката и печката. Не мисля, да потвьрждавам, нито да оспорвам тази теза, нито тук, нито там. Всичко казано там от теб и другите ми е познато. Теорията за предназначението на мьжа - носител на новото и жената - хранител на постигнатото ниво (последно точно по тази теория сьм спорила лятото преди 2 години), която може би сега ти е попаднала и виждам се гордееш с нея - иначе не би ме пратил да я чета нарочно). Сьзнавайки колко надуто и помпозно ще прозвучи, ще кажа, че през изминалия си живот не сьм позволила на нито едни мьжки очи да ме гледат снизходително - повечето са ми гьлтали праха, а тези на моето или по-високо ниво са ми сваляли шапка. Човек с твоите претенции би трябвало да знае, че нито обема на сивото вечество, нито пола, нито други фактори са от определящо значение на умствените вьзмоцности. Както и големината на някои мьжки атрибути не са определящи за мьжествеността. ;-Ь

Не знам на какво отгоре се правят тези подхранващи мьжкото его тези имайки предвид колко по-праволинейни, негьвкави и тромави са мьжете в мисленето си. Доказано е, че имат по-малко асоциативни врьзки (определящи за пьлноценното ползване на сивото вещество), но се компенсира с претенциите им. ;-Ь

Ще си позволя да запитам - в момента мразиш само жените или хората като цяло? В началото на лятото бях помолила подобни хора да не се топват в морето, за да не го подквасят, но сега не ми пука - до другия морски сезон сигурно ще се оправи... ;-)))

Redaktirano ot Дaмaтa oт зaнaятa na 29.12.00 16:20.



Тема Ей, не така де.........нови [re: Дaмaтa oт зaнaятa]  
Автор Mnogoznajkov (минаващ)
Публикувано29.12.00 17:30



Първо искам да те попитам, ти ли си същата, дето реши задачката в клуб ЛОГИКА? Ако си ти и ако решиш и продължението:
1. Публично ще ти се извиня във всички клубове, в които участваш!
2. Ще си посипя косата с виртуална пепел!
3. Е не знам какво друго.
4. Не, знам! - такава задача може да реши само човек с поне 140 коефициент на интелигентност, ама аз не казвам, че преди малко някъде си прочела решението. Просто не знам такова място, освен моята глава. Същото важи и за продължението.

Не съм МАЧИСТ! Нито ориенталец! Това дето съм го писал там не съм го чел наскоро. Беше много отдавна, ама съм го запомнил.
Не съм толкова кисел, че да подквася Черно море. Виж някоя локва - може. Ама ти сигурно смяташ така от оня злощастен постинг. Е така е - как беше онова за първото впечатление...
МК

Vita brevis ars longa est!


Тема Защо нови [re: Mnogoznajkov]  
Автор Дaмaтa oт зaнaятa (ентусиаст)
Публикувано29.12.00 17:56



"не така"? Нали не не сьм казала нищо обидно? Нито една от думичките от "оная" тема. И на майната ти не сьм те пращала...

1. Сьщата сьм - не сьм засякла досега някой да ми ползва ник. (не прощавам посегателства ;-Ь)
2. Ще погледна какво е продьлжението, но задачката не бих казала да е нещо за неисторик! Елементарна определено. Ще ме амбицираш да ти дам истинска задача...
3. Не е вьзможно мьж да не запомни подобна мисьл. А и когато нещо се повтаря многократно, се запомня.
4. 'Мисьлта: "Човека и по-низшите животни" е необективна, защото е изказана от самия човек'

Весели празници! ;-)))



Тема Отг: Ей, не така де.........нови [re: Mnogoznajkov]  
Авторfemale_anon (Нерегистриран)
Публикувано29.12.00 18:04



не, ти не си мачист
нито си ориенталец
ти си просто страдащ от мания за интелектуално превъзходство и IQ-комплекс.
/ако не знаеш какво е това, второто - ще ти обясня/
с две думи - доста типичен случай. обикновено се наблюдава у мъже.



Тема Ама ти си страшна...нови [re: Дaмaтa oт зaнaятa]  
Автор Mnogoznajkov (член)
Публикувано29.12.00 18:09



И май си он-лайн. Леле, че ти задържаш ли някой мъж повече от седмица!
Искаш ли да ти кажа, коя е най-интелигентната жена: Тази, която е по-интелигентна от мъжа си, но не го показва!
А ти сигурно си по-интелигентна от много мъже, които познавам. А дали и от мене, ще разбера от задачката. Не съм историк - професията ми включва и информатика. За съжаление от много години не съм писал нещо значимо (програма де).
Чакам задачка!!!
МК
МК

Vita brevis ars longa est!


Тема Post scriptumнови [re: Дaмaтa oт зaнaятa]  
Автор Mnogoznajkov (член)
Публикувано29.12.00 18:12



Стига с тая майна бе хора. Един път я рекох, а един дори искаше да ме бие!
На едно място споменах за Каналето. Нали там на въпроса: "Къде сме ние?" оговорът беше: "На майната си!". Та аз прости ви пратих в България
МК

Vita brevis ars longa est!


Тема Айде малко майтап де.....нови [re: female_anon]  
Автор Mnogoznajkov (член)
Публикувано29.12.00 18:20



Така си е дами. Мъжете имат много слабости. Но недейте ни унижавайте. Дамата... е прочела моя постинг в ПРОГРАМИСТИ ама само наполовина!
Защо никъде не цитира втората половина!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ние всичките сме имали майки и не знам син, който да не е обичал майка си! (Не намеквам за онзи идиот Фройд и неговите перверзии!!!)
Обичам всички умни жени! А на тези, които са по-умни от мене се прекланям (не защото съм еталон на висок IQ). Но не и тези, които се засягат на тема интелигентност. Скъпи дами - не в интелигентността е най-голямата ви сила, а в женствеността и обичта, която е по-силна от мъжката!
MK

Vita brevis ars longa est!


Тема Отг: Uffff...нови [re: Mnogoznajkov]  
Автор Гoтвaчa (непознат )
Публикувано29.12.00 20:04



Сега като преглеждах написаното така ми домъчня, че не мога нито да решавам задачи, още по-малко да ги напиша.Колко тъжно. Но и радостно ми стана, защото тук понякога си говоря с хора, които го умеят.
Относно жените ще си призная, че никога не ми е хрумвало да ги деля на тъпи, по-тъпи или умни - просто ги харесвам и обичам, а понякога и те ми отвръщат със същото.Много е приятно.



Тема Готвачо, нови [re: Гoтвaчa]  
Автор Perlichka (член)
Публикувано29.12.00 23:09



Ти май внесе най-накрая човешкия елемент в този разпален академичен спор...
И май стана по-уютно. Замириса на вкусно.





Тема ех, бисерче...нови [re: Perlichka]  
Автор Джeйн (старо куче)
Публикувано29.12.00 23:25



академичното е само обвивка - зад която се крият далеч не толкова безстрастни и строго интелектуални неща, които понякога и са неугледни, и миришат, и изобщо ти се ще да не си ги виждал...
нещо като красивата опаковка, в която е мушната егати стоката...

това понякога нервира, макар че е луд тоя, дето изяда нервите, а не тоя, дето му ги образува



важното е, че го докарахте с Готвача да е вкусно


IMAGINE...

Redaktirano ot Джeйн na 29.12.00 23:29.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.