Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:25 30.06.24 
Поколения
   >> 40-50
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема 25 търси 40-50нови  
АвторЛуцифер_anon_anon (Нерегистриран)
Публикувано12.12.00 14:53



Приятен и интелигентен, 26 г., семеен, търси привлекателна и разкрепостена 40-50 г. жена (семейното й положение е без значение) за дискретни срещи. Склонен съм и на известно възнаграждение, но това ще го решим взаимно впоследствие. E-mail-ът ми е dnpisme@abv.bg
Очаквам ви!



Тема Отг: 25 търси 40-50нови [re: Луцифер_anon_anon]  
Автор Бaтko (непознат )
Публикувано12.12.00 19:14



Ау-у-у, момичета, каква стана! Докато ние дъртаците се подпичкваме и словослагатествоме - взеха че ви напитиха и ебачи!
Ха сега да ви видя какви и колко разкрепостени (като шведки) сте!?
Да ама приятният и интелигентният, склонен и на известно заплащане, не знае, че при 40-50 дамите не се котират интелектуалците, а шофьорите. На шофьор - пари ....Да, защото и работа ще свърщи за цяла седмица напред, а пък бедният интелигент ..... Е, опитът го е доказал!
Толкова ми стана кеф от темичката на интелигента, че ще си хвана някоя сервитьорка-25, за да се за се позабавлявам тая нощ (тя съм уверен, че ще заслужи известното заплащане).


Don`t Worry! Be happy!


Тема Отг: 25 търси 40-50нови [re: Бaтko]  
Автор Ивo (член)
Публикувано13.12.00 11:59



Не мога да ви се начудя на вас, дето сте склонни да давате пари за секс, като има наоколо толкова...

Beware! Big browser is watching you!


Тема Отг: Не намерих!нови [re: Ивo]  
Автор Бaтko (непознат )
Публикувано13.12.00 20:44



Чак пък пари на ръка .....
Ама вчера само се заканих. На практика .... пак на маса. Както се казва :Когато най ми се е.... - по ми се пие!
Има време за всичко!

Don`t Worry! Be happy!


Тема Отг: Не намерих! [re: Бaтko]  
Автор Ивo (член)
Публикувано13.12.00 22:34



Ооо, този лаф на шопа: кога най-ми се ебе, по ми се пие, за мене е символ на много дълбока житейска мъдрост. Е, верно, че когато бях на 18, не можех да вдяна, как е възможно тва, сега се чудя тогава защо съм се чудел на такава проста истина:)))
Изобщо, българинът като че ли трудно говори за това, че сексът също има свойството да омръзва, като всички хубави и интересни работи по принцип, че понякога е по-приятно само да се гушкаш, без да се чукаш и т.н. Това го написах веднъж в другия ми клуб преди около три месеца, и една дама възкликна нещо от сорта "Евала пич, а аз си мислех, че съм ненормална." Та така, абе не е нито хубаво, нито нужно да се прави секс за запълване на очакванията, ми се струва, ама може и да греша; пък и изобщо това ли имаше предвид наш Батко?



Beware! Big browser is watching you!


Тема Отг: Не намерих!нови [re: Ивo]  
Автор Бaтko (непознат )
Публикувано14.12.00 09:57



Ама то си има и такава мъжка приказка: Писна ми на кура!
И ако подпалвача на Райхстага меше казал: Сексът е нужен на всяко живо същество, като слънцето и въздухът, щеше да спечели много повече, отколкото до дрънка алабализми за някякви си дружби.

Don`t Worry! Be happy!


Тема A be BATKO нови [re: Бaтko]  
Авторmedea_anon_anon (Нерегистриран)
Публикувано14.12.00 22:35



stavasch dostoen samestnik na IMPERATORA-KLAVDII-
ako e tuk schte te povischi vednaga v GOLJAM BATKO ;-)))...Sega schte mu se obadja kato mu predam gotinata ti tema- temata "GEROJA ot Reichstag-a i kato vkljuchi na 2000 V i kato se vkljuchat pak vsichki priviligirovani ot bliskoto minalo dami i schte vidisch kak barso che gi napravim ot "neposnati" "chlen-ki" ;-)))
sega samo gledaj kak chte skochat genite i schte ti se vdigna IMIDG-a ne samo na PC-profi ami i na GOLJAM BATKO :-)))
s posdrav
medea
PS: chestno kasano sa parvi pat "vidjach" che si ne samo ulegnal sabesednik ,ami i s okraska :-)))




Тема ivo amaнови [re: Ивo]  
Авторmedea_anon (Нерегистриран)
Публикувано14.12.00 22:53



ti ne rasbra li be brat-choveka tarsi na nego da mu plaschtat...a toj chte plaschta na gemn si ;-)



Тема Отг: ivo amaнови [re: medea_anon]  
Автор Ивo (член)
Публикувано14.12.00 23:04



Бе не одобрявам плащанията, в каквато и посока да са!

Аууу, изчез, че Джек се появи (Джек е едно много лошо копеле!!!:)

Beware! Big Browser is watching you!


Тема абе, мче,нови [re: Луцифер_anon_anon]  
Автор ЖИBOTHO (непознат )
Публикувано15.12.00 02:30



немаш ли си тъща бе?
я кажи - какво ВСЪЩНОСТ имаш предвид, а?
ама че тъжна работа...

донякъде тъжна, обаче.
щото точно си мислех, че като кл. замина нанякъде - с веселбата е приключено, пък то я как ме засмяхте : )))

ама иво, що се опитваш да сравняваш ягодов сладолед с топли мекички ръкавички, да речем?
че те са си различни работи, за различно време : )))

а баткото направооо... абе, бате, хич бива ли такова нещо ? ццццц... : ))))) гешът всъщност не е бил май чак такова тъпо копеле... ами не знам, ама има нещо в него, което ...

уф, загубих интерес, май че няма нищо в него, което... обаче пък мойто куче, като се вслушва в гражданския полумрак, малко преди да е станало тъмно и малко след като слънцето е залязло - прави една физиономия, която досущ прилича на неговата от значките от бригадирското движение...

хехехехехехе : ))))

абе, бате, кофти е да таковаш... абе да търсиш булки по кръчмите... не се препоръчва от менезе някакси : )))




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.