Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:47 28.09.24 
Поколения
   >> 40-50
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Мразя сбогуванията,  
Автор Klavdii (новак)
Публикувано10.12.00 10:55



но не мога да си тръгна без да кажа поне ДОВИЖДАНЕ,както на приятелите в клуба така и на тези които не можеха /а и все още не могат/ да ме понасят.Честно казано аз приемам като приятели всички с които имах удоволствието да се срещна във виртуалното пространство през последните няколко месеца.Ако все пак с думите си съм обидил някого,то най-смирено Ви моля да ми простите.Аз лично съм благодарен на всички,защото контактите ми с всеки един от Вас бяха много полезни за мен, и определено ще ми липсват.Не съм компютърен специалист и не мога да знам като как и кога бих могъл и от "новата си родина" да влизам в клуба и поне да Ви гледам сейра,ако не друго

.Съвсем друг е въпроса и дали първоначално ще имам време за подобни развлечения.Чужда /макар и не непозната/ страна,нова обстановка,нови правила на играта и като капак на всичко ще трябва да работя и живея под безпощадно зоркия и проницателен поглед на законната си съпруга.И това ако не е кошмар!!!,ама се успокоявам като непрекъснато си повтарям,че единственото право на родителите е да се отказват от собствения си рахатлък заради по-добър живот за децата си.
Е,"я завтра улетаю"/дано да не съм сбъркал правописа и граматиката/,
като пожелавам на всички Вас да Ви се случват само неща които се включват в понятието "ЩАСТИЕ".
И ... нека Бог да пази България от алчни и ненаситни "червени" и "сини"
болшевики - разбойници.

Аз,Клавдий - непознатспоред новите правила на dir-a.




Тема Vsjako patuvane e ispalneno s nadegdaнови [re: Klavdii]  
Авторmedea_anon (Нерегистриран)
Публикувано10.12.00 11:37



i as tvojata verna podaniza MEDEA- ti gelaja edno leko patuvane,veselo prekarvane na prasnizite,
EDIN NOV USPESCHEN START na teb i zjaloto ti semejstvo,samo usmichnato ochi i dobri sarza da spodeljat mislite ti!
Ot vsichko naj-mnogo SDRAVE-tova e naj-vagno,i dobar SAR ;-))-ako ima koj da duchne predi da go chvarlisch ;-)) :-O
A pak sam sigurna ,sche tam v TAMBUKTU ima PC-ta po palmite-samo gledaj da saemesch njakoja na sjanka,da ne te mislja..;-)))
a posle se OGLEDAJ i schte vidisch,che palmite vse saschtite sa...;-) :-))) ah vig s podanizite schte trjabva da smenisch njakoi i drug v imperijata...
medea




Тема Отг: Мразя сбогуванията,нови [re: Klavdii]  
Автор ДжeйнИвo (непознат )
Публикувано10.12.00 13:58



...Абе беше предупредил брат Клавдий, че ще се изнася, ама май въпреки това ни сварва тази новина неподготвени... поне нас

.
Ами на добър час, и, както викат някои хора, айде ако има нещо, нема нищо, нали:))
Ама където и да си, на запад или на изток от тука, няма начин да няма барем едно Интернет-кафе някъде в околността, където ще си, та гледай все пак да се изнизваш от време на време от строгия поглед на благоверната и да надникваш тука. Защото още не сме разнищили докрай нито ченгетата, нито дебрите на човешката природа и психология, нито... абе много, много неща!

Изпращаме ти, за да си спомняш за клуба една стара, стара балада на Джудас, Before the Dawn, която сме сигурни, че много ще ти хареса и която можеш да я дръпнеш от тука:
http://i12.yimg.com/12/56d3685e/h/af73a7ff/Judas+Priest+-+The+Best+Of+-+Before+The+Dawn.MP3

И както се пееше в една опера, когато съответното величество отиваше на някаква битка:
RITORNO VINCITOR!


...Хм, и откъде се взеха тия мушички, дето ни попаднаха в очите, декември месец, да се чуди човек...



Redaktirano ot ДжeйнИвo na 10.12.00 14:03.



Тема ееееееееееееееееееееееее, кл.!нови [re: Klavdii]  
Автор ЖИBOTHO (непознат )
Публикувано10.12.00 15:07



стига бе! точно стана новак и си тръгваш!
само скътай записано на хартийка, много близо до сърцето си следното :


и после, като се докопаш до компютър с интернет го напиши там, горе, в тясното прозорче : )
просто не мога да си представя, че вече няма да ти чета ... каквото пишеш : )))
айде, на добър час и умната!
и... пожелавам ти щастие, кл., колкото намериш и колкото можеш да носиш : )
да си здрав и успешен под чието и да е слънце : )

Redaktirano ot ЖИBOTHO na 10.12.00 15:14.



Тема Успешен старт !нови [re: Klavdii]  
Автор Perlichka (минаващ)
Публикувано10.12.00 15:51



И от мен, макар и малко да влизахме в словестни двубои.
Ти си човек с характер, който знае как да си тежи на мястото - смятам, че ще успееш навсякъде.
Пожелавам успех на цялото семейство и не забравяйте да носите България в сърцата си.
:)



Тема Отг: Мразя сбогуванията,нови [re: Klavdii]  
Автор41_anon (Нерегистриран)
Публикувано10.12.00 18:32



И аз ги мразя , ама разбирам ,че няма как.
Успех във всичко там ,за където си тръгнал!!!

Колкото до участието ти в клуба - нали знаеш за "солта и пипера в манджата"...?Или за цветната и чернобяла снимка...?

Приеми моите най-добри пожелания още веднъж!!!




Тема Отг: Мразя сбогуванията,нови [re: Klavdii]  
Автор Гoтвaчa (непознат )
Публикувано10.12.00 19:56



И аз ги мразя. Добре, че не съм някоя важна особа, та да ме посрещат и изпращат хора, които не ме обичат, но трябва да присъстват.
Дълбокоуважаеми Клавдий, за мен бе истинско удоволствие да усещщам бодрия ти дух, воинската доблест и несъмнения интелект. Понякога ми се струваше, че иззад бойките ти, пък били те и резки думи, прозира качеството добропорядъчност - нещо, което аз като старомоден диплодок извънредно ценя и търся. Освен удоволствието, не крия, че бе въпрос и на чест да поддържаме в клуба със съвместните усилия на повечето клубни членове и крехкия баланс, който ни даваше усещането за хармония и обикновен уют.
Надявам се, че страната , в която отиваш е достатъчно цивилизована, ако ли не - дерзай ... и споделяй с нас мисионерските си подвизи. Лично аз от чужбина съм получавал превъзходен достъп до дира. Стига да не прозвучи прекалено надуто, бих се радвал да ти изпратя някоя от моите писаници - плод на зле подтисната графомания. За всеки случай ти оставям един адрес COOK@DIR.BG както и един телефон ако се наложи нещо за помощ. 088 332 519.
Успех, много здраве и дълготърпение / отбелязах факта, че заминаваш семейно.../
С уважение и симпатия: Готвача



Тема Отг: Мразя сбогуванията,нови [re: Klavdii]  
Автор darena (непознат )
Публикувано11.12.00 14:56



ще ми липсваш ти и твоите писанки...



Тема Отг: Мразя сбогуванията,нови [re: Klavdii]  
АвторRO_anon_anon (Нерегистриран)
Публикувано11.12.00 15:10



I AZ MRAZIA DA SE SBOGUVAM,NO MI SE E NALAGALO-
SBOGUVAM SE S RAZLICHNI MESTA,GRADOVE,DARGAVI...
I S MNOGO HORA.SAS VSIAKO SBOGUVANE CHOVEK GUBY
CHAST OT SEBE SI,NO PAK OSTAVA NADEGDATA CHE "UTRE" SHTE VIDISH NOVY MESTA,NOVY HORA.PATUVANETO PRODALGAVA.A KAKVO PO-HUBAVO OT
TOVA! G-O-O-D LUCK !




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.