Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:25 02.07.24 
Поколения
   >> 40-50
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема аз пък си махнах регистрацията :)  
АвторДжейн_anon (Нерегистриран)
Публикувано01.12.00 21:24



едн от първите се регистрирах - ама носле нещо се размислих... няма да повтарям аргументите на Клввдий, Бърни Кълвача и Медеа....

нещо ме зачовърка под черепната кутийка и за да не ме тормози това свределче, си изтрих съответното cooky - и край с регистрацията
после може да рзмисля и пак да се регистрирам - ама ще видим....
пък и мисля, че тези, които ме познават, трудно ще ме объркат с друг, дори и да нямам регистрация





Тема Tova e..нови [re: Джейн_anon]  
Авторmedea_anon_anon (Нерегистриран)
Публикувано01.12.00 23:17



tvoe sveschtenno PRAVO Dgejn.Nikoj njama pravo da ti go nalaga.
Rasbirasch li me pravilno ?-as ne sam protiv PRAVILATA v edna firmova organisazija i sled kato polsvam uslugite i ,bi trjabvalo da se saobrasjavam s pravilata im.Vaprosa se svegda do:
1.METOD na dejstvie.
2.Profesionalisam na predlaganata usluga
3.Kompetentna informazija sa klientite
4.Kultura na obslugvaneto
i ne na posledno mjasto
5.SAKONOVA saschtita na svoite klienti.
Ima li go tova vsichko?????????
Snam,che vsichko tova ti e jasno, no i as kato baba mi "Kasvam ti daschte,seschtaj se snacho!"
Navremeto kato pusnach temata sa istrivanijata i loyalnostta-sled kratka schvatka s edna ot diskovodeschtite -dolu se pojavi texta sa promenite,istrivanijata i pravata na DIR.
Primitivno,no fakt-chetat ni,ne saschtto imat vreme ,ami saschtoto nastapich "kanscheto"kakto kasvasche djado mi ;-)))))




Тема Vidjach vi profilite :-))))))нови [re: medea_anon_anon]  
Авторmedea_anon_anon (Нерегистриран)
Публикувано02.12.00 15:04



REGISTRIRANIte-useschtate lцi pologitelna prokґmjana ot predlogenata usluga???
Ami tja e nelogichna-
-mogesch i da otgovorisch,moge i da NE otgovorisch na sadadenite vaprosi;( programata "dopuska" i prasni mesta???:-))))
-mogesch da is napravisch besbroj "profili";
-mogesch i da islagesch v edinstvenija si (kakto veche vidjach v 30-40-ama se smjach:-)))))
EH "VIDJALA GABATA,CHE PODKOVAVAT VOLA i TJA SI VDIGNALA KRAKA";-) taka li besche imperatore??
Da ne priemesch poslovizata sa teb?
NEVEROJTNA USLUGA-predlaga predimstva;-))))
-kompetentna-profesionalna realisazija na samisal?? ;-)
- a be vsichko sa KLIENTA





Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.