Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:06 06.07.24 
Поколения
   >> 40-50
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема регистрацията не ми харесва  
Автор Бъpни Kълвaчa (непознат )
Публикувано01.12.00 11:24



1. не е ясно колко други и кои могат да гледат профила ми
2. може да прозвучи гадно - но ако искам да напиша нещо с друг ник - примерн, защото темата е гърмяща и мнението ми - скандализиращо?
3. абе изобщо не ми харесва събирането на информация за потребителите в интернет - сума сериозни западни източници съобщават за злоупотреби с личната информация от стрна на инет компаниите - и препоръчват да не се дава такава


бррр [/red}

=



Тема Отг: регистрацията не ми харесванови [re: Бъpни Kълвaчa]  
Автор41_anon (Нерегистриран)
Публикувано01.12.00 19:27



Като да те затворят в пирамида :)))



Тема Prav si Barniнови [re: Бъpни Kълвaчa]  
Авторmedea_anon_anon (Нерегистриран)
Публикувано01.12.00 20:36



V normalnite strani edna takava promjana schte stane s mnogo (min.1 mesez) rasjasnitelna,kompetentna informazija i nokoj njama da posmee dati smeni NIKA,saschtoto si ima KEFA.
A ima i vasmognosti ,kato popalvasch dannite si da pischesch samo "XXX" i registrazijata se isvarschva.Taka ne nakarnjavat lichnite ti prava.
i sakona sa sapasvane na sekret na lichnata informazija.S edna duma ISBORA e tvoj.A TUK -nema ISBOR-ili po-skoro kakto dosega "Naschija ISBOR e i vasch"-prinzip ot mnogoooooooo godini.
medea



Тема глей са!нови [re: Бъpни Kълвaчa]  
Автор ЖИBOTHO (непознат )
Публикувано01.12.00 20:44



1. като цъкнеш там, горе, третото от ляво - профил и избереш от него първото таковата - за личните данни - можеш да отметнеш да не те вижда никой, когато си онлайн.
а пък иначе кво па толкова тайни и загадки си написал в този ваджишки профил? : ) я да ида да видя : )))
че защо ще пишеш съкровени подробности там?
хехе : )
2. ако искаш да пишеш с друг прякор - регистрирай се два пъти. въпреки, че... абе както искаш : )
3. отпусни се и се забавлявай - силно дружелюбен съвет : )
и ме виж каква съм красива, най-после! : )



Тема Отг: Prav si Barniнови [re: medea_anon_anon]  
АвторДжейн_anon (Нерегистриран)
Публикувано01.12.00 21:10



да, ама пропускаш, че у нас няма смислен закон за защита на личните данни и никой не може да гарантира това.... макар ч Евросъюза изискват такъв закон с действен механизъм, нашите "умници", дето ни управляват, си правят оглушки....
сега всеки, разполагащ с малко власт или с повечко пари, може да ти спретне едно такова досиенце - като сбере информацията за теб от данъчните, от социалното осигуряване, от пенсионното, от общините, от паспортната служба, от личния ти лекар, от КАТ, от МВР, от ЕСГРАОН-а, от банката (ако имаш сметка или си теглил кредит), от местоработата ти, от митниците, .... и дявол знае още откъде...
а си представи само когато завърши изграждането на компютъризираните информационни системи на въпросните служби и организации и се свържат в единна мрежа? ако дотогава няма наистина един европейски закон за защита на личните данни - жална ни майка - съвсем ми замирисва на Оруел....



Тема Ti si..нови [re: Джейн_anon]  
Авторmedea_anon_anon (Нерегистриран)
Публикувано01.12.00 21:23



posnach te -naschata DGEJN. Bravo!
Vinagi si me ochudvala s tvojata osvedomenost-mnogo hora ne sa chuvali sa tosi sakon.Tochno tova me pritesnjava v tasi Registrazija-che ti otnemat PRAVOTO da si lichnost i dori ne rasjasnjavat -kakvo snachi tova.
Predi 1g. i 8 meseza si bjacg v BG i togava si spomnjam se obsagdasche takav sakon v parlamenta.Ne e li priet do sega?
Telefona mi svani kato lud-mnogo sam rasvalnuvana-mnogo prijateli mi svanjat ot BG.Pischi mi verno li e tova s visovija regim?I objasnjava li se na horata-"kakvo snachi tova-visa.ama bes rabotno rasreschenie i koj snae oschte kakvi uslovija schte postavjat evropejzite???..Ili kakto tuk v DIR-promeni -isvednag i nikoj ne snae i ti smenjat ime,profil,kravna grupa ;-)))))) iiiiii
I vapreki tova mnogo se radvam ,ako e taka.Tuk na novinite -nito duma.....???!!!
medea




Тема Отг: Ti si..нови [re: medea_anon_anon]  
АвторДжейн_anon (Нерегистриран)
Публикувано01.12.00 21:35



паднаха визовите ограничения - вярно е! но това ще влезе в сила след няколко месеца...е, ще ги изтраем, де...
но това е за пътуванията - а за работните визи и сега може да се вземе сравнително лесно такава, ако има работодател в ЕС, който те иска и се извършат съответните процедури

а за закона: приеха някакъв закон за достъпа до информация. той, освен че регулира по-различна материя от тази, за която говорим, е и недоносче!
нормален закон и механизъм за защита на личните данни няма! и това на фона на напредващата компютъризация и изграждането на големи информационни системи



kisses
същата Джейн, макар и с опашка

а картичка или писмо от теб изобщо не съм получила - ти май нещо такова обещаваше




Тема Отг: Ti si..нови [re: Джейн_anon]  
Авторmedea_anon_anon (Нерегистриран)
Публикувано01.12.00 22:27



Na vsichki E-mail adresi koito mi dade sam pratila po edna kartichka(sa po-sigurno si kasach)
I satova sa mig si pomislich-schtom ne spomenava satova -moge da ne e tja.Osven tova vidjach,sche se besche veche registrirala ,a sega isvednag-nov sadnik;-)))))) :-O
Daaaaa-"sakon-nedonosche"-hubavo go kasa:-))))
I kato si pomislja:
1.- kolko sanadareni balgarite v tasi oblast(informazionno-softuernata-hakernata i dr.);
2.-v chii raze sa naj-skapite i hubavi techniki.;
3.-koj dargi PORTMONETO ....
ne mi se misli.....
Ps: sega bjagam da ti pischa...ama na saschtija adres veche pisach????




Тема Отг: Ti si..нови [re: medea_anon_anon]  
АвторДжейн_anon (Нерегистриран)
Публикувано01.12.00 22:43



нали пуснах постинг, че си махнах регистрацията - съображенията си ги изложих още като бях регистрирана. подробна аргументация сращу регистрацията развихте и ти, и Бърни....

да не би нeщо аз да съм объркала? адресите ми са









Тема Отг: глей са!нови [re: ЖИBOTHO]  
Автор Molly (непознат )
Публикувано02.12.00 14:16



Аха де - и аз това кавам :))
Че то няма сериозен сайт без такива неща като регистрации - поогледайте тук там - само дето са по-кадърно направени (но това е друга тема).
В едно yahoo за да си направиш мейл пак искат сума неща за вписване - с какво толкова ни засягат личното достойнство - така и не ми стана ясно...
Between , къде е тая снимчица , мило ? И как може да те види човек :)) И аз ще си сложа , ама не се събирам там все още - ще се минимизирам първо :)))
Лек ден :))




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.