|
Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема
|
Единбург - столицата на Шотландия
|
|
Автор |
Pollyanna33556 (и стар и познат) |
Публикувано | 13.07.25 11:09 |
|
\"Колкото повече знаеш, виждаш колко повече не знаеш\"
| |
|
Не съм била там.
Благодаря!
| |
|
Снимките от втория ден в Единбург, бях копирал отново снимките от първия ден по погрешка. Току-що поправих грешката си и снимките от втория ден са си на мястото. Съжалявам.
\"Колкото повече знаеш, виждаш колко повече не знаеш\"
| |
|
Още не е късно!
\"Колкото повече знаеш, виждаш колко повече не знаеш\"
| |
|
Здрасти!
Къде се загуби ти?
Снимките интересни, както винаги, архитектурата - впечатляваща готика, а личните впечатления и усещане какви са?:-))
| |
Тема
|
Re: Единбург - столицата на Шотландия
[re: MilaO6]
|
|
Автор |
Pollyanna33556 (и стар и познат) |
Публикувано | 13.07.25 14:02 |
|
Здравей! Дир-ът по някаква причина ме изхвърли и повече не ми позвали да влизам регистриран. Можех да чета, но не и да пиша. С времето мерака ми се изпари и така.
Ще използвам случая, че по случайност се озовах вътре регистриран, да кача още няколко линка от пътувания правени по-рано. След това ще пиша и за впечатления от Единбург.
За Единбург - по-късно днес...живот и здраве...че вече не се знае до кога...
\"Колкото повече знаеш, виждаш колко повече не знаеш\"
| |
|
Здравей, радост за очите ми!:-)
Не съм била в Шотландия в този живот, но някога преди съм се подвизавала като пастирка. Убедена съм, че съм тичкала по хълмовете.
Пътувайте още и по много, за да виждам и аз! Поздрави!:-)
Отивам да гледам..
Воювайки, загърбваме смирението, а Бог ни гледа отстрани. И отвътре.Glastar
| |
|
Яаа, Швейцария традиционно си е готина и интересна. С Гърция българин вече трудно можеш да впечатлиш. Дето се казва, Бяло море не си го върнахме, ама ние се върнахме на Бяло море:-))))))) А виж, Албания е странно интересна дестинация. Напоследък много я рекламират, като нещо екзотично за обръгналия европейски турист, дето вече е виждал какво ли не:-)) Храната била много вкусна там:-))
Няма да предаваш фронта, ще мърдаме и ще се радваме на белия свят, докато можем
Редактирано от MilaO6 на 13.07.25 17:30.
| |
|
Оптимист
Нещо хубаво в тоя клуб.
Благодаря ти
Само луди хора без морал допускат, че ще нападнем Украйна. 15.02.2022
| |
|
Чудесни снимки!
Благодаря за насладата
| |
|
Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
|
|
|