Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:09 23.10.24 
Поколения
   >> 40-50
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Блестяща проява  
Автор bipet (B5)
Публикувано20.10.24 18:55



Блестяща проява

Блестяща проява на Костадин Костадинов по bTV в предаването 120 минути.
Този човек може да изведе България по нов, много по-перспективен път и да ни отърве от вредната и дори пагубна евроатлантическа политика.

Разбира се Светославчо тръгна по познатите опорки – Политковская, операция „Чисти ръце“, списък на български учители публикуван от Възраждане (всъщност препубликуван) и подобни кухи и фалшиви тези.
Не му се получи. Дори и с това, че се държа като в селска кръчма и се обръщаше към госта на предаването само по име – Костадин Костадинов и нито веднъж не можа да му се обърне езика с нормалното „господин Костадинов“. Толкова му е умнокрасивостта на този.

Боже, Боже докъде ме докараха тези тъпи и елементарни евроатлантици.
И не само мен.
Толкова могат да направят европолитиците в България – да докарат Възраждане.
Оргиналните демократи се напънаха преди трийсетина години и съсипаха България. Днешние евроатлантици дори това оставиха на Америка и ЕС.
За какво сте вие?
Да лъжете за Русия, СССР и социализма.
Баси съдбата.



Тема Re: Блестяща прояванови [re: bipet]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано20.10.24 19:05



Ами дай линк де! Като е толкоз блестяща!



Аз днес харесах Волен Сидеров. По-добре ми звучи от тоя хулиганин Коцето. Ама... като няма риба...

Меркел: Минските споразумения бяха подписани, за да се даде време на Украйна

Тема Re: Блестяща прояванови [re: bipet]  
Автор hypey (пристрастен)
Публикувано20.10.24 19:15



Ти си някакво повредено човече. Не вярвам, че човек на години може да обяснява на хора на години напоително и дасаждащо, че Костадин Костадинов в прегръдка с Русия ще води България към светло бъдеще.



Тема Re: Блестяща прояванови [re: UnicaDonna]  
Автор bipet (B5)
Публикувано20.10.24 19:12



Болен Сидеров да беше мислил когато се правеше на демократ.
Сега е късно за него.
Инак и аз го харесах в тази му проява при Любенов, но е късно за него. 5 минути слава по закон и толкоз.



Тема Re: Блестяща прояванови [re: hypey]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано20.10.24 19:28



Ти си някакво повредено човече. Не вярвам, че човек на години може да обяснява на хора на години напоително и дасаждащо, че Костадин Костадинов в прегръдка с Русия ще води България към светло бъдеще.

Точно колкото той е краен - си и ти, и не само ти.

Първо - приказчиците, че КК бил в прегръдка с Русия не са доказани с нищо, освен с ЕЖК. И какво подразбираш под тази прегръдка?

Аз не съм в прегръдка с Русия по никакъв начин, но така съм намразила тия ваште евроатлантици, че и в прегръдка с китаеца бих отишла!!!

И второ - нали не си въобразяваш, че ИМЕННО ЕС и НАТО са ни "светлото бъдеще"?

Меркел: Минските споразумения бяха подписани, за да се даде време на Украйна


Тема Re: Блестяща прояванови [re: bipet]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано20.10.24 19:33



Болен Сидеров да беше мислил когато се правеше на демократ.

Слабо. И аз се правех на демократ, и още милиони българи по онова време, но истината дойде. Не е престъпление да прогледнеш.

Мен отново ме впечатли това, което той си навива на пръста още отдавна - за златото и кварцовия пясък... И за пръв път си мисля за онези държави - дубайските, дето всички ги гледаме с оплезени езици и ходим там по екскурзии да им гледаме разкоша, а може би и ние можем да бъдем толкова развити, ако си прибирахме печалбите, а не бяха дадени на концесии...

ПП - "болен" или не - Сидеров е доста НИВА над варненчето.

Меркел: Минските споразумения бяха подписани, за да се даде време на Украйна

Редактирано от UnicaDonna на 20.10.24 19:29.



Тема Re: Блестяща прояванови [re: bipet]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано20.10.24 19:40



Оff



Меркел: Минските споразумения бяха подписани, за да се даде време на Украйна

Тема Re: Блестяща прояванови [re: bipet]  
Автор osvoboden pich (Ястребовски)
Публикувано20.10.24 19:34



Какво се жалваш - ей ви го парламента - трябва само да спечелите изборите с пълно мнозинство. Действайте... Евроатлантиците не са ти виновни. Имате всички шансове, които имаме и ние.



Тема Re: Блестяща прояванови [re: hypey]  
Автор bipet (B5)
Публикувано20.10.24 19:35



Защо?
Намираш, че обясненията за евроатлантизма са по-малко напоителни и досаждащи.
Ми точно тези напоителни и досаждащи обяснения на евроатлантиците докараха Възраждане.
Инак аз не съм достатъчно повреден, но такива като тебе повредиха хиляди други.
Не може да го схванете и не може и не може.
Все още не съм достатъчно повреден и не мога да повярвам, че евроатлантизма е съзнателна политика във вреда на България. Все го отдавам на нашите политици.
По умните го разбраха отдавна. И все повече хора ще го разбират защото няма накъде.

Цялата нагласа на този Светослав Иванов против Костадин Костадинов е на основа - Ти как си позволяваш да говориш против евроатлантизма? И никакъв опит да се разбере и оспори по същество говоренето на КК. Затова Възраждане печели гласове.


Сега хората се впечатляват, че човек като Костадин Костадинов може да се издигне като водещ политик.
Скоро обаче, хората ще почнат да се заслушват какво точно говори. И тогава ще стане страшно за европолитиците. Защото Костадинов почна да не се лови на елементарните евроатлантически журналистически опорки - Политковская, операция "Чисти ръце" и тъпата интерпретация на смисъла на тази операция.
Почна да говори по същество.



Тема Re: Блестяща прояванови [re: UnicaDonna]  
Автор osvoboden pich (Ястребовски)
Публикувано20.10.24 19:42



В отговор на:

мисля за онези държави - дубайските, дето всички ги гледаме с оплезени езици и ходим там по екскурзии да им гледаме разкоша




Не всички.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.