Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:08 24.09.24 
Поколения
   >> 40-50
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Лиро, идвай и спасявай клуба!нови  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано18.09.24 14:47



Едвам крета!
ДАЖЕ И Донка няма тема от един ден!


Аз мога да пиша за градините и за това, какво следва в земеделския календар, септември-октомври, ама кой го вълнува това? Никой!



Тема Re: Лиро, идвай и спасявай клуба!нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано18.09.24 16:05



И аз мога да пиша за земеделския календар.



И снимки на чушки и домати имам, даже и на магданоз.




Тема Re: Лиро, идвай и спасявай клуба!нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор NUT (старо куче)
Публикувано18.09.24 16:32



клубът си е мн добре
А вие селяндурките - си пуснете ваша тема И там си драскайте...зада не вие скучно!



Тема Re: Лиро, идвай и спасявай клуба!нови [re: alisalisa]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано18.09.24 17:10



Всеки може така, като кучето клекнало до месарницата!



Тема Re: Лиро, идвай и спасявай клуба!нови [re: NUT]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано18.09.24 17:12



Ние, селяндурките, правим нещо, по цял ден. Днес вали, къщата ни е в ред, на двора няма какво да правим.
Вие, гражданите, с какво запълвате деня си?



Тема Re: Лиро, идвай и спасявай клуба!нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано18.09.24 17:32



Ако много те интересува, ще ти разкажа какъв е моят земеделски календар за следващите 2 месеца. Сигурна съм, че и клубарите тръпнат в очакване да разберат.



А ти що викаш Неволята?
Тя като пусне тема, си първа наредена да я одумваш и подиграваш, затъжила си се за драчене ли?



Тема Re: Лиро, идвай и спасявай клуба!нови [re: alisalisa]  
Автор crystalkyle (старо куче)
Публикувано19.09.24 00:52







Тема Re: Лиро, идвай и спасявай клуба!нови [re: alisalisa]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано19.09.24 12:33



да я одумваш и подиграваш, затъжила си се за драчене ли?


Не се бях сетила за това. Но темите й винаги ме развеселяват

и трупат много мнения. както и да се вижда отстрани, за мен тя е Вечната Амбър и добрите емоции, които предизвиква в мен, са повече от отрицателните.

Другите отличници са УниКалната, но байгън вече, Нутката и тя, но рядко ни удостоява вече с вниманието си.

ДНес съм много ядосана, всъщност вече ми поразмина, малко.

Влизам сутринта в лятната кухня - мазало Де що има нещо за бутане-бутнато. Чубрицата, която днес трябваше да нароня-на пода смачкана, в отворена кутия семена на цветя, бях започнала да ги сортирам и надписва, всичко в един кюп... да не разказвам цялата апокалиптична картина. Докато се чудя какво е причинило тази батална сцена, виждам на тавана това :
. Запознайте се, това е Рунти, изтърсака на Незабравка. Бяхме го цанили за понеделник, сега ми идва още днес да го натиря. Той е мързелив и глупавичък, но има прекрасни очи. Кога ме е издебнал снощи, слял се е с тъмнината и се е шмугнал. Аз съм затворила и нощес той е побеснял, защото е и много страхлив. Майка му и сестра му не влизат вътре, но той се е такъв, някак е дезориентиран.

Отворих всичките стъкла, подредих наденица навсякъде и чакам да излезе. Гладен е, знам, щото беснял в кухнята, ама за ядене нищо няма на открито.

По едно време какво да видя-наденицата я рупат мама и кака, нищо че ги бях нахранила преди това. Ядосах се, ама какво мога да направя. Скарах им се, ама така, на висок тон. Те ме погледнаха и ме разбраха, яко бяха сгафили.

Отидох до парника, връщам и (поради натуралистичния характер на видеото, отрязах част от етюд, но не и цял). Огромен плъх, лашкат го и двете насам-натам. Явно са се почувствали виновни и са си казали : давай да омилостивим Ружа, щото ни е спукана работата. И такаааа, в този момент Рунти скочи от тавана, засили се и хоп, върху плъха. Ръфа, ръфа, щото отсъстваше от закуска и цяла нощ глад!)))

Та такива ми беше сутринта, мила ми Липари
Свиквам със селото и то с мен! Сега обаче имам проблем. Неее, не е кухнята, ще измистя там, ще събера, чубрица имам от миналата година. Нооо, на двора, под плетения диван, където си пия сутрин кафето, имам половин изяден плъх. Е, още нямам "сили" да го замета и хвърля. Ще чакам довечера Карамфилов! Пък аз ще пусна маркуча да измия



Тема Ружо, не ми е до клуба в моментанови [re: RujaKaramfilova]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано19.09.24 13:54



Стягам новото таро студио в изнесен офис в една бизнес сграда около нас, пак в Белите брези е.
Манастирът/тоест домът ми/ тесен за мойта дейност вече е!

Занимавам се от началото на септември с почистването на офиса, инсталации щори, доставки малко мебели...бавно стават нещата, но до 1 или 2 октомври ще постанат. Диванчето обаче ще дойде към 10 октомври.

Малко ще поразширя и дейността и с външни лектори, семинари-рисуване на мандали, нейрографика, абе ...ще е вид езотеричен център.

С малката щерка го правим. Тя ще си има и неин кът за художествената и работа и срещи с нейни хора по дейността и.

Освен че бачкам, търча да организирам и ред неща по запускането



Към края на октомври и ноември ще пусна 2-3 дни-Дни на отворените врати. Ако си в Сф, заповядай на таро кафенце в тези дни...ще гледам да са в неделни дни.

Ако не можеш ти или други желаещи от клуба ще направя видео на новото студио "Tarot Master".

Кефи ме това, че помещението има и готина тераса и над нея са надвесени короните на околните дървета.

Та, затова отсъствам от клубният пейзаж

Гаджета няма...а и да има, нямам време за тях

Рапорт даден!

Редактирано от Lira Emerald на 19.09.24 13:50.



Тема Re: Ружо, не ми е до клуба в моментанови [re: Lira Emerald]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано19.09.24 14:04



Прекрасен "доклад". Хубаво е, че действате заедно с дъщеря ти.
Това, че е бавно, не е проблем. Важен е крайният резултат. Вярвам, че ще бъде такъв, какъвто сте го мечтали.

Едва ли ще дойда, настроена съм скептично към твоите дейности. Това не ми пречи да призная, че търсиш твоето място под слънцето, приспособяваш се, действаш. За разлика от други хора в клуба и извън него, които се седят на дупетата и не е ясно правят ли нещо, освен да ядат и се+ат.

Пожелавам ти успех, на теб и дъщеря ти. Неведнъж съм казвала, че са прекрасни, и двете!

И... моля, работата не е повод, да няма гаджета. Те дават стимул, адреналин и още повече успехи!
Дерзай!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.