Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:50 21.09.24 
Поколения
   >> 40-50
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема софия - европейска столицанови  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано07.09.24 14:13



маслото (това му е прякора, ако не знаете да знаете) обеща че само да се покатери на кметския трон ще превърне сойфия в европейска столица, и трябва да му се признае следва си обещанието
в повечето европейски столици няма дървета извън парковете, защото корените им трошат тротоарите, мащехата природа в безкрайната си мъдрост не дава всичко хубаво в една оферта - не може хем кебапчетата топли, хем бирата студена, и с дърветата е така
европейците разбира се бидейки хора спретнати и нетърпящи мърлящина са избрали здрави тротоари, значи трябва и ние така - за да заприлича софия на европейска столица дърветата трябва да изчезнат. маслото вече действа




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: софия - европейска столицанови [re: zaphod]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано07.09.24 14:52



А защо “маслото”? Дай клюката!

За дърветата съм много ядосана. Сума поразии направиха тия умнокрасавци!!

И на гробищата сума дърво изсякоха! Сигурно и там им пречат на канализацията!!!

Меркел: Минските споразумения бяха подписани, за да се даде време на Украйна


Тема Re: софия - европейска столицанови [re: zaphod]  
Автор crimble ((ex. Карлсон))
Публикувано07.09.24 15:37



Не мога да го трая този град и отдавна вече съм го напуснал, макар и да съм израснал в един от най- хубавите му квартали и обичал много всичко свързано с него от детството ми там.
То, всъщност не знам, коя е хубава европейска столица. Може би вече само Хелзинки и Виена май се броят за такива.



Тема Re: софия - европейска столицанови [re: zaphod]  
Автор Green Light ()
Публикувано07.09.24 15:42



Секат се. Садят се.
Circle of life. За какво стана тази дандания?!
Знам, де. Без да съм чел. За каквото и Цар Борис трети не се разшири, за каквото и трамвая по Скобелев не се мести... Зелените се бутат сред недоволните живущи наоколо и блокират всичко каквото могат.
Зелените не са фашисти. Те са талибани.



Меките китки на либералите, обаче, които ти толкова мразиш, оказва се, че стават по-твърди от консерваторските, когато си имат работа с тези и подобни кретени

Първо Денков сега Терзиев...



Тема Re: софия - европейска столицанови [re: Green Light]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано07.09.24 15:42



моля моля, аз викам за камилата на изборите, то вчера цар путин така или иначе спусна декрет да се вика за камилата, но аз още от преди това изразих официалната си подкрепа за силите на доброто в брацка америка!




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: софия - европейска столицанови [re: zaphod]  
Автор Green Light ()
Публикувано07.09.24 16:00




Либераст!



Тема Re: софия - европейска столицанови [re: zaphod]  
Автор NUT (старо куче)
Публикувано07.09.24 16:14



дърветат са въздух!
А и София е една от малките европейски столици - които по големите супер маркети предлагат топла вритина!





Тема Re: софия - европейска столицанови [re: Green Light]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано07.09.24 16:27



Секат се. Садят се.
Circle of life. За какво стана тази дандания?!


Ти си лудокрасив!! Засрами се!



Ей затова ви МРАЗЯ всичките, направо смъртно!! Всички белИ на тоя истински цивилизован свят дойдоха от вас!!!

Не бил чел той!! САДЯЛИ СЕ!!! Това са дървета на по 70 години бе оу!! Вземи прочети законите - нещо за квадратен метър корона там, и други “глупости!!”

Далече от съм от зелените откачалки колкото от вас, но това, което се върши в момента е БЕЗУМИЕ!!!

Меркел: Минските споразумения бяха подписани, за да се даде време на Украйна

Тема Re: софия - европейска столицанови [re: zaphod]  
Автор Koftia (форумист)
Публикувано07.09.24 16:39



Тоя Путин е доста непостоянен. Миналият път декретът беше за ТрУмп, сега за камилата. А от на камилата лагера казват, че щял да вика за Trump.

Вятър си ги вее краварите, на бяла магарица ……



Тема Re: софия - европейска столицанови [re: UnicaDonna]  
Автор Green Light ()
Публикувано07.09.24 16:45



Не става ясно за какво е това заради което ни "мразиш смъртно". То си е ясно, де, но какво си мислиш ти че казваш не се разбира.
Иначе по-лесно ще намериш дървета на 70 години в центъра на София, отколкото по-млади. Дърветата се сменят непрекъснато. Има такива, които сигурно са ценност като мраморните дъбове покрай мястото където беше ПСА, светла му памет, - много красиви дървета, имаме си приказка с тях, писал съм, но те колко да са такива?
Дай повече инфо кой закон да търся! Кв метър корона и 70 години не вадят нищо.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.