Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:51 18.10.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема да ви питам сичките, щото сме дърти и имаме децанови  
Автор ~@!$^%*amp;()_+ (целия горен ред)
Публикувано10.07.24 00:24



некоЙ от вас да дигне ръчичка и да каже...
ас ше си пратя или ше укоража децата си са ходят да мрат за/против
каквото се сетите



Тема Re: да ви питам сичките, щото сме дърти и имаме децанови [re: ~@!$^%*amp;()_+]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано10.07.24 00:37



Коментираш членове на семействата ни които не присъстват, някой да сигнализира на адмирала! Руски трол хибридник



женчо

Тема Re: да ви питам сичките, щото сме дърти и имаме децанови [re: ~@!$^%*amp;()_+]  
Автор Koftia (форумист)
Публикувано10.07.24 01:28



Аз вдигам ръчичка и заявявам, че няма да окуража децата си да ходят да се бият за каквото и да е. Не знам, животът ми мина в мирно време, мирни държави. Нямам изгубени близки в размирици и войни и не ми е в разбирането да войнствам и отмъщавам.

Но доста други народи не са така.



Тема Re: да ви питам сичките, щото сме дърти и имаме децанови [re: ~@!$^%*amp;()_+]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано10.07.24 02:30



Украйна да си обира крушите от БГ и заедно с тях и нейните защитници!



Тема Re: да ви питам сичките, щото сме дърти и имаме децанови [re: Albena l]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано10.07.24 07:52



И Русия, и Русия.

„...дълбоко там под слоя горен,
загризал тайно сладък корен,
мезон те гледа ококорен!“


Тема Re: да ви питам сичките, щото сме дърти и имаме децанови [re: ~@!$^%*amp;()_+]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано10.07.24 08:19



Винаги съм се чудила на американската нация, която къде ли не праща децата си, за да се бият. Толкова ли им промиват мозъците, че са страж на мира на планетата, сбъркан чип ли имат, облъчват ли ги, не знам.

Не само, че няма да окуражавам децата си, ами с голи ръце ще копая землянка, за да ги скрия.

За теб, не знам))



Тема Re: да ви питам сичките, щото сме дърти и имаме децанови [re: RujaKaramfilova]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано10.07.24 08:20



Не само, че няма да окуражавам децата си, ами с голи ръце ще копая землянка, за да ги скрия.

А що в землянка? Под фустата ти няма ли място?



Тема Re: да ви питам сичките, щото сме дърти и имаме децанови [re: ~@!$^%*amp;()_+]  
Автор 741 ()
Публикувано10.07.24 08:50



Тез неща не са по желание и няма искам, не искам.
Не щеш да воюваш срещу противника, противникът те окупира, набива ти един задвратник да ти избие пацифизма и те праща на фронта да воюваш за него. Вече сме го гледали от първия ред.



Тема Re: да ви питам сичките, щото сме дърти и имаме децанови [re: ~@!$^%*amp;()_+]  
Автор Green Light ()
Публикувано10.07.24 09:09



Префинената и извратена красота на руската пропаганда е в това, че именно този иначе смислен вопъл се използва като основа за оправдание на пълномащабното нападение, което се превърна в скотобойна вече две години и четири месеца.

Путинският режим окуражи децата си да ходят да мрат на 24 февруари 2022 и след това в невероятен и грандиозен лупинг ни заля с умилението за живота и безсмислието на войната. И продължава и с двете.

Слава и горещи вечни благодарности Богу, че живеем в държави, които не окуражават децата ни да умират! Добре, че имаме този късмет, но е добре в точно този контекст да отделим минутка и да се замислим и за тези, които го нямат! Защото той не е вечен.



Тема Re: да ви питам сичките, щото сме дърти и имаме децанови [re: 741]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано10.07.24 09:17



Е, идеята е, че си скрит в землянката.
Може и в чужбина през два океана, ако си успял навреме.
Иначе е вярно - по тоя начин ти избиват пацифизма.



„...дълбоко там под слоя горен,
загризал тайно сладък корен,
мезон те гледа ококорен!“


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.