Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:39 02.07.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Тема Re: Безсъние ..нови [re: spunk]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано19.06.24 20:18



Аз ти отговорих още в 3.50.. ама къде ми е отговора.. не знам..

Аз филми гледам постоянно.. досега не съм имала проблем..
Но, благодаря за съвета.





Тема Re: Валерианов чайнови [re: Santo Modesto]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано19.06.24 20:26



Ами, аз това билковото дето го взех е с валериан..
ама снощи не помогна, да видим днес



Инак то е ясно, че стресът се кумилира и си дава отражението .. но в днешния динамичен Свят няма как да го изключиш..
Особено пък в моята професия - всичко е свързано със срокове за подаване на данъчни декларации и съответните глоби, ако пропуснеш срока.
Е, тук е по-свободно, щото първо отнасящ “предупреждение”, но все пак си е срок за гонене..
И като прибавиш отчетите към майката, които също имат срок..

Но.. аз като цяло с това съм свикнала, не съм от вчера в занаята..
Може би просто е комбинация и с пред-менопаузата..
и нещата си вървят…

За валериана - благодаря. Да видим как ще ми действа препарата с валериан .. че да не взема да педОбря манджата..



Тема Re: Валерианов чайнови [re: parvaty]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано19.06.24 20:32



Ами, аз това билковото дето го взех е с валериан..
ама снощи не помогна, да видим днес


Най-важното, не се фиксирай в идеята да заспиш, непременно! Забрави, че не можеш да спиш. Лягаш и мечтаеш!





Тема Re: Валерианов чайнови [re: RujaKaramfilova]  
Автор samson (Оня)
Публикувано19.06.24 21:15



"Най-важното, не се фиксирай в идеята да заспиш, непременно! Забрави, че не можеш да спиш. "

Защо и забраняваш да се фиксира, като вече се е фиксирала отдавна.

Можеше да и предложиш да се префокусира в това че е умряла, и така да заспи завинаги...и да се наспи добре...


Да се наспи добре е много важно за нея, за да може след като се наспи да се фокусира фокусно във фокусирането си.

То и за мен се отнася, ама и аз не мога да не се фокусирам като идиот във важна житейска тема.!

Поне ти се фокусирай, да не ме четеш!



Мнението е продуктово позиционирано и няма нещо общо!

Тема Re: Безсъние ..нови [re: tartarianeyes]  
Автор MilaO6 ()
Публикувано19.06.24 21:34



Преди година-две писах тук за лъвската грива. Гъба на прах, пих я по препоръка на големия ми син, всъщност той ми я прати, поръчал ми я беше от Щатите...

Ами много бях доволна. Има леко и деликатно, но много осезаемо действие. Аз я вземах за памет и концентрация. Обаче, когато си я поръчах отново от тук, че беше по-евтина, нямаше същия ефект и спрях, но сега ми идва наум пак да помоля син ми я поръча и изпрати от същото място, като предишния път...



Тема Re: Безсъние ..нови [re: parvaty]  
Автор vozac (Driver)
Публикувано19.06.24 21:45



само да добавя за телефона и устройствата и телевизора, не е готино да се приспиваш с тях
даже в стаята където се спи, не стои телефон, научих ги
и в 22часа спирам и wifi-то
и се оправи човеко

за отварите - в определен период исках да пия, за да не пия хапчета за хипертония
и личната ми лекарка ми каза в прав текст - не знаеш какво има в отварата и как да докараш концентацията
в хапчетата концентрацията е точна

с хапчетата за сън внимание

дано премине



Тема Re: Вземи мерки, честно…нови [re: samson]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано19.06.24 22:37



Ето ти целия албум, с десен бутон > Open image in new tab можеш да ги разглеждаш в цял размер, но имай предвид, че от един момент нататък стават доста големи и ако интернетът ти не е бърз, забрави...



Можех да си направя труда да ги пусна тук директно, но парватката шсе разпищи с претенции за собственост върху тема, така че ето само един малък откъс от галерията... Мястото е вълшебно.

















Тема Re: Вземи мерки, честно…нови [re: parvaty]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано19.06.24 22:45



Виж сега,

пише се , добре че...

Останалите глупости – отзад. На, кефи се на една хубава песен и си преглътни егото... Ако можеш.







Тема Re: Безсъние ..нови [re: vozac]  
Автор samson (Оня)
Публикувано19.06.24 23:00



"в хапчетата концентрацията е точна"
Стига бе?
И това ти го казва лекарката без лабораторни изследвания какво точно има в хапчетата?

Мнението е продуктово позиционирано и няма нещо общо!


Тема Re: Вземи мерки, честно…нови [re: Nuke Dukem]  
Автор samson (Оня)
Публикувано19.06.24 23:10



Кефиш, хубави снимки, устройството ми е добро и нета ми е бърз.

Това с двата мотора ти ли си на снимките или са случайни туристи?

Мнението е продуктово позиционирано и няма нещо общо!



Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.