Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:07 29.09.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Офф...писнА минови  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано15.06.24 18:24



Хайде малко да ви поразсея естествено за емоции и мъже става дума...

Аман бе, няма отърване от льотчика


На 29 февруари т.г. високосно и ритуално го отсвирих казвайки му, че няма как да стане да съм му лИбовница у тоз жУвот. Предложих му да поговорим, малко по-конструктивно по нашия 42 годишен вече емоционален случай, той се изнерви, нещо ми смотолеви несвързано...аз му казах довиждане и всичко хубаво и затворих телефона!
Точка, сбогом и аре!

Блокирах го по вайбъра и телефона даже, но вече писах за това. От тогава въобще не го мисля! Има си жена, деца, има си мама...да се оправя.

Днес следобяд се моткаме с малката щерка по Витошка и си правим шопинг терапия. Седнахме на по фрапенце, отварям си телефона и гледам 2 прозвънявания от непознат телефон. Не съм ги чула, докато сме били по пробни на магазини и шматкане в тарапаната по центъра.

Аз прозвънявания не връщам, защото си знам, че са досадниците за таро ищах от ТикТок, които въобще не се съобразяват с молбата ми да ми пишат, не да звънят...много простотия е в тикток, ама това е друга тема

Изведнъж телефонът пак звъни и гледам пак номера, който е звънял 2 пъти. Лежерно отпочивайки с фрапенцето си казах, хайде да вдигна да видя аджеба кой е и да си направя кефа да включа метални гласови нотки към поредния досадник.

Казвам свъсено:"Ало, кажете"...и отсреща разпознавам гласът на ...пайлъта...
Какво става го питам, защо ми звъниш? Ами разбрал, че не може да ми звъни от неговите телефони, защото е в блок и затова ме търсел от друг номер. Какво искаш го питам. Помоли ме да не затварям и искал да се видим да поговорим другата седмица, преди да замине пак за Германия/той работи от там/

За какво искаш да говорим го питам. Мълча малко и каза, че искал да се изясним и разчитал да му дам шанс. Оффф...ами казах му, добре, другата седмица в еди кои си дни съм свободна и ще те изслушам.
Държа се много предразполагащо и каза, като минел да ме вземе в уговорения ден да си избера заведение, където да идем и на спокойствие да поговорим. Благодари ми, че съм го изслушала и те така...

Та ситуацията е Оффф отвсякъде пак..

Да видим какво толкова има да ми каже...

Имате ли предположения?



Тема Re: Офф...писнА минови [re: Lira Emerald]  
Автор samson (Оня)
Публикувано15.06.24 18:31



А картите какво показват?
Ще успееш ли да го освободиш от напрежението?

Мнението е продуктово позиционирано и няма нещо общо!

Редактирано от samson на 15.06.24 18:22.



Тема Re: Офф...писнА минови [re: Lira Emerald]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано15.06.24 18:22



Имате ли предположения?

О, да, веднага мога да напиша всичките му реплики, че и твоите.



Лиро, разбери тоз чиляк къде си е запазил място за вечен покой и си купи за тебе си някое поне на 20км. Че вече си представям как ако и двамата се озовете в Орландовци, скелетът му ще се вдига от гроба в тъмни доби и ще идва да ти тропа на ковчега да му отвориш.
То, егати сагата!



Тема Re: Офф...писнА минови [re: samson]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано15.06.24 18:30



Картите отдавна показаха, че той ще се появи отнякъде



Обаче да не намесваме картите сега тук.

Бахти 42 годишната сага



Тема Re: Офф...писнА минови [re: alisalisa]  
Автор samson (Оня)
Публикувано15.06.24 18:35



А ти на боб ли гледаш?



Мнението е продуктово позиционирано и няма нещо общо!

Тема Re: Офф...писнА минови [re: samson]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано15.06.24 18:40



По принцип гледам на пъп, ама за дъртите мераклии и пъп не ми трябва - репликите им едни и същи.





Тема Re: Офф...писнА минови [re: alisalisa]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано15.06.24 18:44



Хахаха...



Последният път, когато говорихме ми правеше нЕк'ви изречения, че съм се занимавала с несериозни неща/тарото демек/...като как съм щяла да си организирам старините, каква пенсия съм щяла да вземам и т.н...казах му да не ме мисли, но като е толкова загрижен за мен, веднага ще му дам идея, че той е паричен и имотен, с пенсии от 3 държави и му казах: Ти ще се грижиш за мен!

После допълних, че така и така ми дължи и един развод, та да сме квит

Такива му ги наплясках, че и аз се чудех къде ми отиде френското възпитание

Ма ей на ...мъже...оффф...да им се чудиш на акъла



Тема Re: Офф...писнА минови [re: alisalisa]  
Автор samson (Оня)
Публикувано15.06.24 18:45



Вярно е, отдавна няма мераклии за дърти реплики.
С дърти реплики не става



Мнението е продуктово позиционирано и няма нещо общо!

Тема Re: Офф...писнА минови [re: Lira Emerald]  
Автор jumbles (wild spirit)
Публикувано15.06.24 18:51



ами то, като гледам и 100 годишна ще стане сагата
знаеш ли сега защо ще се срещаш с него, след като всичко там ти е ясно и си решила да приключваш окончателно нещата?



Тема Re: Офф...писнА минови [re: Lira Emerald]  
Автор samson (Оня)
Публикувано15.06.24 18:58



"Обаче да не намесваме картите сега тук."

Намесих картите, за да не го приемеш лично, но щом може и без тях, е още по- добре.

Не се разбира, оплакваш ли ни се, хвалиш ли се или искаш безпристрастно мнение?

Според мен, най- добре е и за двама ви да си поговорите и така ще се разберете най-добре.
Според мен, е добре за теб да си водещата, ти да ръководиш събитията към взаимно разбирателство.
За целта, още преди кафето, директно да му предложиш секс, за да не губите излишно време и енергии преди да стигнете да верният резултат за двама ви.

А след това може да си говорите за каквото е и срещата.
Обратно си е жив мазохизъм, и не си струва мъките!

Мнението е продуктово позиционирано и няма нещо общо!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.