Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:19 29.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Тихонови [re: tia9]  
Автор samson (Оня)
Публикувано24.05.24 00:12



Не е нужно да ни я представяш, никой тук не казва че е тя.
Не четеш темата.
А темата е за съмненията, в смисъл теоретичните възможности кой може да трие теми и кой не може.
Вр има ли възможности да трие теми-има!
Кои още имат такива възможности... всички те попадат под съмнение...и не защото сме мнителни ние потребителите, а точно защото тези известните които имат такива възможности мълчат!
Някой трие теми, потребителите се питат какво се случва с информацията и, а тези които имат права да трият си траят.
Освен теб никой тук не коментира личните качества на хората с право да трият теми...и никой не ги обвинява, че са точно те!

Даже и няма да те питам какво употребяваш лошо ли е добро ли е...темата е друга, а теб те носи вятъра

Мнението е продуктово позиционирано и няма нещо общо!


Тема Re: Тихо [re: LeoS]  
Автор ShokoLada (старо куче)
Публикувано24.05.24 09:42



Леос, погледнах админите и годините им на регистрация. Имам само един въпрос възможно ли е от всичките, реално да са само двама.. или трима? Т.е. един човек да има няколко админски профила?
Не че е важно, ама ми стана странно, аз знам само Киро..а един от админите дори не е писал като админ..
А иначе за триенето.. ми тъпо, да, тук може да се изтрие ама от главите на хората не може.. и колкото повече диалог има, толкова света се разширява..
но пък да си призная, ако имах пространство.. нет пространство и на мен би ми било гадно някой да плюва приятел.. ама ето за това сме хора, щото имаме емоции.. при роботите е лесно



Тема Re: Тихо [re: UnicaDonna]  
Автор ShokoLada (старо куче)
Публикувано24.05.24 09:49



Не само, възможността е също фактор. Ние с теб не можем, нямаме възможност и власт.. Интересно ми е, Врабеца още ли е модератор и ако е така, защо не е пожелала да се махне, защото сега винаги ще има съмнение. Някои хора я познават, ама ние не я..



Тема Re: Тихонови [re: ShokoLada]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано24.05.24 09:57



но пък да си призная, ако имах пространство.. нет пространство и на мен би ми било гадно някой да плюва приятел


парадоксът е, че в изтритите теми са хвалели президента
аз не бях ги чела
стана много забавно





Тема Re: Тихо [re: samson]  
Автор ShokoLada (старо куче)
Публикувано24.05.24 10:11



Времето на Любов, Правда, Чест, Достойнство, морал, етика, и още човешки ценности , не е СВЪРШИЛО и никога няма да свърши.
Само когато не е свързано с общуването ни чрез техника, изкустен интелект и пространство, което е полу.. има човек, няма човек.. : ))
В момента искат да ни научат да бъдем роботи.. и донякъде успяват.. Как да проявиш Любов, Чест, Достойнство с робот?
Та така и тук, дадено ни е място, в което хем сме хора, хем ни няма като хора, няма материята. Все пак човек е и материя..
Само още две думи се че отплеснах.. когато навлезе нета се наврях в него, беше супер интересно, нещо ново, нещо различно, нещо удобно.. седиш си и си говориш с някого.. и мозъка ти фантазираа ли фантазира.. този е такъв, онзи инакъв, трети е готин, четвърти злобен.. и т.н., нямаш поглед, усмивка.. нищо. И обикновено в нета се общува с човека, какъвто иска да е, а не какъвто е.. Пиша в м.р. но това важи за всички хора... И Любовта.. започва да отстъпва.. Просто нета се превърна в рай на манипулаторите и нарцисите.. аа и рай на админи, модератори и т.н., защото те си мислят че имат власт, а не осъзнават, че хората правят пространството живо, махнат ми се хората, няма над кого да властват.. а махането е лесно..
Спирам.. ми не, няма Тихо.. той ще трие, аз ще пиша и в един момент като ми писне да се боря с начина на общуване, просто взимам си чукалата и кой от къде е.. все пак има други начини да общувам с хората които харесвам..
Та.. драги ми админе, ако нещо те дразни, не искаш.. идваш и казваш.. това, това, това не ми е кеф.. вие сте в моята територия, аз съм с власт тук.. разбираме се или всеки по пътя си.. Това котка и мишка е гадно.. и за котката и за мишката..



Тема Re: Тихо [re: snowprincess]  
Автор ShokoLada (старо куче)
Публикувано24.05.24 10:19



Ми не е точно така.. аз не хвалех президента. Темата си беше както всяка.. за и против, тона беше на ниво.. просто явно на човека му е гадно да обсъждат приятел.. разбирам го, но не е това начина, много по-лесно ще му е да не влиза и да не чете, иначе няма как да спре такива теми.. еле пък с триене..
Президента е ПУБЛИЧНА личност и като такъв няма начин да не се обсъжда, а пък той е приятел с Радев, а не с обществената и политическата му роля..



Тема Re: Тихо [re: ShokoLada]  
Автор samson (Оня)
Публикувано24.05.24 13:27



Нямате ли чувство, че някое дете си играе да трие теми, докопало са до правата на родител?
Весели се детето без никаква зла умисъл към нас умните големи.



Мнението е продуктово позиционирано и няма нещо общо!

Тема Re: Тихо [re: samson]  
Автор ShokoLada (старо куче)
Публикувано24.05.24 13:33



Е че ние не си ли играем, да пускаме нови и да чакаме да ни изтрият.. : ))



Тема Re: Тихо [re: tia9]  
Автор Baldrian (опасна)
Публикувано24.05.24 13:49



Врабец се показа преди години.
Темите започнаха да изчезват. След обвинения към адмирала, няколко дни по-късно каза, че е тя.
Случвало се е. Поне няколко пъти.
За някои случаи с основание. За други не успях поне аз да го намеря, но очи различно виждат...

Да ти видя прическата и гащите, моля! След това ще те изслушам!


Тема Re: Тихо [re: ShokoLada]  
Автор samson (Оня)
Публикувано24.05.24 14:04



"Е че ние не си ли играем, да пускаме нови и да чакаме да ни изтрият.. : ))"

Вярно, обаче...оф не зна, не знам.
Като малки тайно от големите играехме една игра на доктори, не бе, ти не си я играла, аз аз.
Като пораснах, то не било игра, а секс.

И никой не чакаше някой!

Жена ми така забременя, докато си играеше!
А ти сериозно ли?



Мнението е продуктово позиционирано и няма нещо общо!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.