Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:12 16.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Реклама за България?нови  
Автор thehuntermuster-231270 (старо куче)
Публикувано08.05.24 22:49



Не знам дали британските комици Джо Уилкинсън и Катрин Райън са ви попадали в полезрението, но вчера се натъкнах на нещо прясно, свързано с тях.

Не са кой-знае колко известни, на мен са ми познати основно от едно шоу на Джими Кар, "8 от 10", което гледах предимно заради мацката, която нареждаше разни карти по едно табло - Рейчъл Райли. Катрин даже не е точно британски комик, защото е канадко-ирландка, но има попадения тук-там в стендап клиповете си. Джо Уилкинсън го играе селският идиот, на моменти тотално нелепо, но някак симпатично. Като се сетя какви идиотщини сме правили с приятели в подходяща среда, съумявам да го впиша в определена хумористична ниша :)

Тия двамата участват в някакво ново предаване, наречено Joe and Kathernie's bargain holidays. На български трябва да звучи като "Джо и Катрин почиват на далавера", или "Почивките с отстъпки на Джо и Катрин". Може и "Как да почиваш тънко с Джо и Катрин". Разбирате смисъла.

Та, докато търся разни клипчета за подводен риболов в Гърция вчера, случайно ми попада първият епизод на предаването, пресен-пресен. Къде се загледах и аз, че даже го изгледах целия - как да минеш тънко в Норфолк. Интересно беше да разбера, че можеш да спиш в църква и да ползваш сауна в бар, но не за това иде дума.

Втория епизод беше в България.
В Созопол - Санта Марина, на Доган дето е. После и малко във Варна.

Да ви кажа, съвсем готино предаване, което е може би най-хитрата реклама на България, която съм виждал. Обърнаха внимание на ниските цени, на морето, атракциите, храната и разни други достъпни неща.

Очевидно не се чувстваха на място, ясно се забелязва, но по никакъв начин не си позволиха да изразят и намек от онова пренебрежение, което извира от британците, стане ли въпрос за нас. На тях ли им е дошъл акъла, продуцентът е българин ли, ние ли сме дръпнали, не знам, но ми беше готино :)

Замислих се и какво ни липсва, че да си вдигнем малко повече брадичките, пък да успокоим страстите, но ще го оставя за друг път :)



Редактирано от thehuntermuster-231270 на 08.05.24 22:54.



Тема Re: Реклама за България?нови [re: thehuntermuster-2312]  
Автор Noy BG (библейския)
Публикувано09.05.24 08:12



България не се нуждае от реклама. Колкото по-малко навлеци, толкова по-добре. Пет чужденеца са екзотика, 50 000 вече са напаст...





Тема Re: Реклама за България?нови [re: thehuntermuster-2312]  
Автор Green Light ()
Публикувано09.05.24 08:32



Загледах го, готино е. :-) За морето ли е само или има и за вътрешността на страната?

Самочувствието ни е нужно като въздух.


П.П. Смешно е сигурно, но заради параноята която ни е обхванала заради проследяването на вкусовете ни за информация от Гугъл и прословутите "информационни балони" в които ни поставя интернет, аз се въздържам да пускам подобни хубави материали за България.
Не "сигурно", а със сигурност е смешно. "Човекът, който търси да покаже хубавото за Българи, като го намери не го показва, защото се чуди дали не го лъжат"


Вместо такива статии или статуси, ще пусна песен. ;-) Певица по-точно.


Я, кажи ми облаче ле бяло
:-)
Или ще е рускиня, или украинка, или белорускиня, молдовка, абхазка, арменка, казахка ...
Когато няма значение, няма значение.



Тема Re: Реклама за България?нови [re: thehuntermuster-2312]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано09.05.24 08:50



по никакъв начин не си позволиха да изразят и намек от онова пренебрежение, което извира от британците, стане ли въпрос за нас. На тях ли им е дошъл акъла, продуцентът е българин ли, ние ли сме дръпнали, не знам, но ми беше готино :)


"lucky coincidence that Bulgaria has a food"







Тема Re: Реклама за България?нови [re: thehuntermuster-2312]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано09.05.24 08:52



Е ти що отиваш на подводен риболов в Гърция, като е толкова хубаво в България ??

П.п. И аз гледах някакво клипче с Андрей тази сутрин , някакъв тип каза, че България била хубава, чиста (!), а “вече и сигурна” (!!! Защо “вече”)..

Явно някой е наел ПР-и да търкат имиджа на държавата..



Тема Re: Реклама за България?нови [re: parvaty]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано09.05.24 09:00



Ужасно е в България, затова хората ходят на екскурзии в чужбина.


Опитват се да и търкат имиджа, но истината се вижда и от космоса.

„...дълбоко там под слоя горен,
загризал тайно сладък корен,
мезон те гледа ококорен!“

Тема Re: Реклама за България?нови [re: parvaty]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано09.05.24 09:47



Е ти що отиваш на подводен риболов в Гърция, като е толкова хубаво в България ??

Защото му е интересно, забавно и може да си го позволи.
Ти можеш ли?





Тема Re: Реклама за България?нови [re: MupaM]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано09.05.24 09:54



България е раят, най-хубавото място на земята
жалко е, че "вода газим, жадни ходим"

знаеш ли колко хора могат да си позволят екскурзия в чужбина, Мира

сега са около 650 хиляди на месец
по соца са били 750 хиляди на година

чудя се кой иска народа ни да е беден, с робско мислене и да мразим Родината

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от snowprincess на 09.05.24 10:45.</EM></FONT></P>

Редактирано от snowprincess на 09.05.24 10:46.



Тема Re: Реклама за България?нови [re: snowprincess]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано09.05.24 09:55



знаеш ли колко хора могат да си позволят екскурзия в чужбина, Мира

сега са около 650 хиляди на година
по соца са били 750 хиляди




Абе, ти идиот ли си или ти прави кеф да третираш съфорумците си като идиоти?



Тема Re: Реклама за България?нови [re: snowprincess]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано09.05.24 10:06



знаеш ли колко хора могат да си позволят екскурзия в чужбина, Мира
сега са около 650 хиляди на година
по соца са били 750 хиляди


Тия статистики откъде ги вадите?



ПОЖИВЕМ - УВИДИМ!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.