Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:04 22.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Започвам да се замислям..  
Автор ShokoLada (старо куче)
Публикувано09.05.24 10:08



че наистина сме едни малки Богове.. : ))) Странна е склонността на човека до всеки до когото се докосне да го превръща в свой образ и подобие.. Различията се приемат до време и след това започва неосъзнатата борба за надмощие.
В момента имам преки наблюдения на едва две млади двойки.. Мъжът иска жената да слуша, да се подчинява.. да е неговото.. щото нали мъж! Жената явно го обича и се съобразява, ама донякъде.. и оттук започват лъжите иии скандали и т.н.
Има и другия вариант, жената да командва, мъжа да слуша.. същото е!
Та мисълта ми е.. вие опитвате ли се да превъзпитавате и налагате своята воля на половинката си.. т.е. да бъдете малки Богове, да модерирате хората по свой образ и подобие.. с какво не можете да направите "компромис"?
Темата е отворена за спам и всичко което ни интересува в момента..



Тема Re: Започвам да се замислям..нови [re: ShokoLada]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано09.05.24 10:30



вие опитвате ли се да превъзпитавате и налагате своята воля на половинката си

Зависи от характера на човек. Тези, които имат склонност да го правят - го правят далеч не само с половинките си.

И няма общо със самообожествяване. Просто - характерче!

ПОЖИВЕМ - УВИДИМ!



Тема Re: Започвам да се замислям..нови [re: ShokoLada]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано09.05.24 11:06



Имаше една мъдра сентенция тук навремето, подпис на клубар, която гласеше следното: прав, или изправян...

Та така. Дали половинката ти ще те изправя, или някой друг, в общи линии е все тая, даже за предпочитане е изправянето да става по семейному, отколкото на улицата. По-важното е не дали те превъзпитават вкъщи, а как и в каква посока.





Тема Re: Започвам да се замислям..нови [re: ShokoLada]  
Автор samson (Оня)
Публикувано09.05.24 11:34



Жената търси силен мъж, който да може да се грижи за нея и децата, вродено и е.
И щом е силен и я подчини на волята си, тя жената пак не е доволна, вижда в силният си мъж проблем...и се замисля!

Хем иска силен мъж, хем се бори срещу силата му...ако с женските си номера успее и го направи слаб, пак мъжът виновен и пак жената недоволна...

Така, че бой , ебан и много работа за жената...и отвреме на време да се целува!


ТОВА Е МНОГО ГРУБО.

Според мен жената трябва да се лъже, но така, че да и хареса.

И ако някой тук знае как се оправя жена, то нека сподели нещо друго не грубо към жените.!

Мнението е продуктово позиционирано и няма нещо общо!

Тема Re: Започвам да се замислям..нови [re: ShokoLada]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано09.05.24 11:41



Ако се опитвахме да се превъзпитаваме, с половинката ми, отдавна да сме кой откъде. Вече сме минали по този път.

Понякога ми идва да го гръмна, на него също му идва ме гръмне. Но имаме едно правило, наложено откакто сме запознали :
1 правило. Единият просто излиза от помещението, преди гърмежа. Обикновено аз, но се случва и той да го прави.

2 правило. Утрешният ден е нов и забравя предишния. Но си го носим в себе си и го диплим след време.



Тема Re: Започвам да се замислям..нови [re: Nuke Dukem]  
Автор samson (Оня)
Публикувано09.05.24 11:48



"Та така. Дали половинката ти ще те изправя, или някой друг, в общи линии е все тая, даже за предпочитане е изправянето да става по семейному, отколкото на улицата. "

Предпочитам да ме оправи мечка стръвница отколкото зла жена.

А който мъж случи на жена с благ характер, все едно поставя ограда на имота си, и благостта и нежността и го въздигат високо извън синовете човешки.

А жените, които много мислят са ни ясни-те искат да имат вол, но да е без обор и да не чистят обора!
Такъв вол все още няма, ама те го търсят да го изправят



Мнението е продуктово позиционирано и няма нещо общо!

Тема Re: Започвам да се замислям..нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор samson (Оня)
Публикувано09.05.24 11:52



То си е така, въпреки че....



Мнението е продуктово позиционирано и няма нещо общо!

Тема Re: Започвам да се замислям..нови [re: samson]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано09.05.24 12:04



Според мен жената трябва да се лъже, но така, че да и хареса.

Супер. Точно това ме е учила и майка ми, но В ОБРАТНА ПОСОКА”

“На мъжа трябва да умееш да му извадиш душичката с памук”



Айде познай кой от двата пола е по-излъгания и с по-извадената душичка като цяло?

Всичко това са празни приказки според мен. Дрън-дрън-дрън, но нито майка ми можеше да го прави, нито аз.

НИКОЙ НЕ МОЖЕ ДА ИЗБЯГА ОТ СЕБЕ СИ.

Късметът е, когато двама души се намерят така, че да не им е важно кой кого и кога “доминира” (лъже и пр), дали и защо.

ПОЖИВЕМ - УВИДИМ!

Тема Re: Започвам да се замислям..нови [re: samson]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано09.05.24 12:08



стигнах до... абе и аз съм от онези, които мразят семинари за брака. Щото аз нямам брак, мома съм





Тема Re: Започвам да се замислям..нови [re: UnicaDonna]  
Автор samson (Оня)
Публикувано09.05.24 12:22



Правилно ти е казала майка ти, но едно е да ти го кажат, а друго е да можем да го правим.


"Късметът е, когато двама души се намерят така, че да не им е важно кой кого и кога “доминира” (лъже и пр), дали и защо."


Такова е невъзможно в живота, но като думи става.

Мнението е продуктово позиционирано и няма нещо общо!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.