Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:31 26.06.24 
Поколения
   >> 40-50
Всички теми * *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Нов политически субект?нови [re: Baldrian]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано06.05.24 02:32



но мисля, че дори "негласувам за никого" е по-правилно към момента от ходенето за гъби
Каква е разликата?

женчо


Тема Re: Нов политически субект?нови [re: 2biri]  
Автор Baldrian (опасна)
Публикувано06.05.24 14:05



Към момента тези формации не са опасни.
Единият процент вероятност да не лъжат в намеренията си е повече, отколкото тези, за които е ясно, че го правят.
Да-политиците са леки жени...

Да ти видя прическата и гащите, моля! След това ще те изслушам!


Тема Re: Нов политически субект?нови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор Baldrian (опасна)
Публикувано06.05.24 14:09



Много народ е умрял, за да имаме право на глас.
Даването му, макар и за никого е активната гражданска позиция-Не ви вярвам, и не ви избирам не защото не ми пука, а защото не си струвате. Показно с позиция.

Да ти видя прическата и гащите, моля! След това ще те изслушам!


Тема Re: Нов политически субект?нови [re: Baldrian]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано09.06.24 15:34



Най-неочаквано (за мен) твоите хора за момента са първи под чертата! Изобщо не присъстваха в предварителните социологически проучвания..



Меркел: Минските споразумения бяха подписани, за да се даде време на Украйна

Тема Re: Нов политически субект?нови [re: Baldrian]  
Автор osvoboden pich (Ястребовски)
Публикувано09.06.24 18:49



Силно неприятен ми е където и да чуя и прочета за него. За тоя посмъртно няма да гласувам.



Тема Re: Нов политически субект?нови [re: UnicaDonna]  
Автор osvoboden pich (Ястребовски)
Публикувано09.06.24 18:53



ДОТАМ МЕ ДОКАРАХА ПУСТИТЕ УМНОКРАСИВИ ЕВРОАТЛАНТИЦИ, ЧЕ СЛЕД 35 ГОДИНИ ДА МЕ ПРИНУДЯТ ЗА ГЛАСУВАМ ЗА ЧЕРВЕНИ ПАРТИИ!!

Горката ти.



Тема Re: заподозрения кукловоднови [re: UnicaDonna]  
Автор Vtasahme q (Е, и?!)
Публикувано09.06.24 19:20



Тоз пък за пръв път го чувам Ивелинката.

е създател на "Исторически парк" в с. Неофит Рилски, Община Ветрино, Варна Област.

По негови думи, от десетките му видеа, през 2001 се намерил с повече пари, отколкото може да изхарчи (до този момент е бил предимно застраховател) и понеже дядо му го е възпитал в патриотизъм, решава с тях да изгради Историческия парк.

Пак по негови думи, започва да комасира парцелите в Неофит Рилски, като за някой от тях дал по 500 лв.. По думи на съселяните му, обаче, натискът е бил значителен, до степен отказ да продават на него. По мои наблюдения - каквото не можа да изкупи директно, го направи с подставени лица, като цените на имотите в селото, естествено, се вдигнаха значително. Неговите спестявания (?!) успяха да посрещнат инвестицията в земя, както и изграждането на парка, върху територия от над 400 декара.

Към настоящия момент цялата структура ми прилича на модела "държава в държавата". Затворена общност от предимно млади семейства, с крайно националистични настроения, със силно влияние (направо контрол) в Община Ветрино. С частна охранителна бригада, за която злите езици говорят, че е същинско паравоенно формирование. Неофит Рилски е на 35 км от Варна и до нас достигат новини за притеснителни случки в селото. Да кажеш, че превземат територии също като ТИМ, но в селски формат (за сега). В офиса идват разни емисари, които носят брошурки с подкана да инвестираме в новите им проекти, вече в града. Изобщо, интересни неща се случват под носа на официалната власт. Въпросът е с какви пари се случва. Макар, че никога не е прикривана любовта към Русия.

И в един момент, същият Ивелин Михайлов, се съчетава с полк. Марков, който с години "гради" паралелно образ на човек, знаещ нещата в държавата отвътре и способен да ги разрушка, защото владее чалъмите. Полковникът прави ПП "Величие" и рамо до рамо с Михайлов, започват да я презентират.

Гледах две видеа от предизборни срещи и на двете се повтори една реплика - Не ги слушайте какво ви говорят (политиците), гледайте ги какво са свършили. Ето, нашата работа може да се види в с. Неофит Рилски - детска градина, нулева престъпност, работа за младите семейства...и т.н, твърди полковникът.

И тук си задавам въпроса - чакай малко, ти какво общо имаш с това, полковник Марков? Възможно ли е двамата с Ивелин Михайлов да сте "създавани" и финансирани от едно и също място през годините, и сега просто ви обединиха, за да излезете на сцената, защото му дойде времето.

Вчера една позната ми го пробутва (полковника) и се надъхва как трябва да се гласува за него. За евродепутат се кандидатирал. Е, казвам, защо отива в европарламента, няма ли първо нас да оправи? Казал, че трябва да влезе там, за да има достъп до договорите, които сме сключили и само като депутат можел да ги изиска.

Избирам Йоло Денев. По-безобиден ми се вижда. Тези, ако се докопот до някаква власт, могат да са опасни.

Воювайки, загърбваме смирението, а Бог ни гледа отстрани. И отвътре.Glastar

Тема Re: Нов политически субект?нови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано09.06.24 19:26



Антипатичен ми е.

При естествения подбор първи отпадат слугините.

> lipari

Тема Re: заподозрения кукловоднови [re: Vtasahme q]  
Автор ad miralМодератор (андорския флот)
Публикувано09.06.24 21:21



полк. Марков, който с години "гради" паралелно образ на човек, знаещ нещата в държавата отвътре и способен да ги разрушка, защото владее чалъмите.
Полк. Марков, не беше ли подполковник, когато напусна НСО? Кой го повиши като цивилен?



_
If I turn out to be particularly clear, you`ve probably misunderstood what I`ve said.

Тема Re: заподозрения кукловоднови [re: ad miral]  
Автор Vtasahme q (Е, и?!)
Публикувано09.06.24 22:32



Полк. Марков, не беше ли подполковник, когато напусна НСО? Кой го повиши като цивилен?

Не съм наясно. Титуловам го, както той сам озаглавява клиповете си и говори за себе си.

Сега потърсих и попаднах на това:



Воювайки, загърбваме смирението, а Бог ни гледа отстрани. И отвътре.Glastar


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички теми**Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.