Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:51 13.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Втора жичка за лъжичканови  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано25.04.24 17:04



Може и трета.
Та, ние разведеняците. Ами така се е случило. Но пък втори, трети път сме успяли.
Чета хора, които са писали в КНР, а не са били разведени. Визирам, да, ясно Липари. Какво са правили в този клуб хора, които са имали стабилни семейства?

В 40-50. Нут, Безсънна и Гераско, Албена... не знам, не се сеща за други, а да, и Ружа



дали сме по-нещастни от ХХХХ, които са с един брак?

давайте, също и хора, които нямаме брак и общи деца, по различни причини. И какво от това? Темата е за 20-годишни, но като чета тези дни, не е баш така.



Тема Re: Втора жичка за лъжичканови [re: RujaKaramfilova]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано25.04.24 17:05



Ти ми оправи семейните доходи и разходи, сега за туй къде какво съм правила ли се захвана?


Аз и в ГЗС бая годинки пописвах,
поразгърни ми още психоанализата, че само с едното КНР много постно, няма интрига.




Тема Re: Втора жичка за лъжичканови [re: alisalisa]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано25.04.24 17:18



ГЗС и КНР са свързани!



Тема Re: Втора жичка за лъжичканови [re: RujaKaramfilova]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано25.04.24 17:25



Как точно са свързани?
Първо се ебат, после се развеждат
или първо се развеждат, после се проебават?





Тема Re: Втора жичка за лъжичканови [re: RujaKaramfilova]  
Автор Green Light ()
Публикувано25.04.24 17:36



Любопитство, но също така и истински опит от истински разкази
Аз също съм чел, може би дори и да съм писал там. Помня една забележителна тема на Крафтъра, тогава Геврек. Беше за съпътстващите жертви на развода. Братята, сестрите, родителите и приятелите на развеждащите се. Значи брой и него.
Какво са правили в този клуб хора, които са имали стабилни семейства?
Не съм чак такава гъба, че да не схвана че хвърляш предизвикателство с този въпрос, но ако не беше това, тогава въпросът е напълно извън духа на клубарството. Какво правим тук, в 40-50, нима жените ни, децата, приятелите, книгите, изкуството.. не са по-интересни?
Писал съм и съм чел в много клубове. Разведени, псуващи, говорещи за секс, педерасти, лезбийки, всичко ми е интересно, за всичко питам, и доста трудно би било да ме накара някой да се засрамя от това.
Все пак си имам любими 30-40, тук, Споделено и разбира се истинското мое място 3о4о. Чета ги като хубава книга отвреме навреме.



Тема Re: Втора жичка за лъжичканови [re: alisalisa]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано25.04.24 17:34



Хора, които имат нормални и обичливи семейства, не са разведени, не виждам причини, освен клюкарски, да пишат в клуб КНР. ПРимерно, какво правеше ти в този клуб при стабилно и обичливо семейство? Даваше акъл?



Тема Re: Втора жичка за лъжичканови [re: Green Light]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано25.04.24 17:44



нима жените ни, децата, приятелите, книгите, изкуството.. не са по-интересни?
не, не е това. тук сме, защото имаме такава необходимост. Личат си хората. Но някой, който не е разведен, примерно, пък пише в такъв специализиран клуб е нещо друго, взирам кнр.

Тук сме с възрастов диапазон, макар и доста над него. Кой втори брак, трети, кой без брак... И да ми дойде някой на 50-60 плюс да ми дава наклон в живота... извини ме, но все пак на тази възраст сме постигнали нещо, някои. Други клепкат, кой на гърба, кой на гъза на половинката си. И именно ТЕ, НИ дават наклон в живота.

Ти как си?



Тема Re: Втора жичка за лъжичканови [re: RujaKaramfilova]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано25.04.24 17:51



Много неща не виждаш ти, но твоето късогледство не е мой проблем.
Да си ми мъж, че да ти давам обяснения къде пиша, с кого общувам и защо.

Ха! На мъжа ми не се налага да му обяснявам, той знае.





Тема Re: Втора жичка за лъжичканови [re: alisalisa]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано25.04.24 17:50



той, горкият, едва ли знае къде и какво пишеш.



Тема Re: Втора жичка за лъжичканови [re: RujaKaramfilova]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано25.04.24 18:05



Не горкосвай, като хал хабер си нямаш.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.